loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

İskender Paydaş feat Tarkan Hop De

3855 Görüntülenme
1 Ara 2014
İskender Paydaş feat Tarkan

Mega star’ın İskender Paydaş ile paylaştığı Hop de şarkısının video klibini daha önce izlemediyseniz sayfamızdan izleyebilir ve bu harika şarkıyı sizde dinlemiş olabilirsiniz. Son yılların en iyi çıkış yapanlarından biri olan İskender Paydaş birbirinden güzel şarkıları ile hayranlarının kalbini kazanmaya devam ediyor. Uzun yıllardır gündemden düşmeyen ve tüm dünyada da tanınan sanatçımız Tarkan’ın o güzel sesiyle ve farklı yorumuyla seslendirdiği Hop De şarkısı kısa sürede dünya çapında hit şarkılar arasına girmiştir ve hayranları tarafından çok fazla beğenilmiştir. Uzun yıllardır üst sıralarda yerini koruyan sanatçımız her çıkardığı şarkıyla fenomen olmayı hedeflemiş ve bu doğrultudan hiç taviz vermeden devam etmiştir.

 

Uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir şarkı olan Hob De şarkısı bir çok amatör şarkıcı tarafındanda beğenilmekte ve seslendirilmektedir. Böylelikle kalıcılığını ve sürekliliğini her zaman devam ettireceği sinyallerinide vermektedir.

Online radyo dinleyebileceğiniz web sitemizden hit olmuş bir çok şarkınında video kliplerini kesintisiz ve şekilde izleyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.