loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Show Radyo

radyo kanalı 3 defa önerildi.

Show Radyo dinle – Kesintisiz, kaliteli ve istek hattının bulunduğu sayfamıza tıklayarak canlı olarak yayına bağlanabilirsiniz. 10 Temmuz 1992 yılından günümüze dek aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan bir yayın kuruluşudur. Show Radyo Türkçe pop müzik yayını yapmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin Show Radyosu sloganı ile tanınmış bir radyo kanalıdır. Show Radyo ulusal çapta faaliyetlerini yürütmekte olan bir radyo istasyonudur. Show Radyo TÜRKSAT 3A uydusu üzerinden de rahat bir şekilde dinlenebilmekte olan bir kanaldır. Show Radyo pop müzik türü ağırlıklı olmak üzere kültür ve haber yayını yapmaktadır.

Show Radyo programları ele alındığında da en bilindikleri arasında Nihat’la muhabbet, kripto odası, Cafe Show, zekirdek, yakın gelecek, matrax, ilk 20, show parti, haftanın konuğu, sarı tramvay, en iyilerle matrax, başıboş saatler, Aslıhan’lı dakikalar gibi programlar akıllara gelmektedir. Show radyo dinleyicileri temel olarak Türkçe güncel pop müzik dinlemek istediklerinde Show radyo yayınını internet üzerinden cep telefonu, bilgisayar ya da tablet yardımı ile dinleyebilmektedir. Karasal yayın uygulamalarını tercih eden bireyler de bulundukları şehrin frekans ayarlarına göre Show radyo dinleme olanaklarından yararlanabilmektedir.

Uluslararası alanda artık aktif bir şekilde yayın hayatını sürdürmekte olan Show radyo ekipleri profesyonel anlamda çalışmalarını sürdürmektedir. Show radyo dinleyicileri tarafından istek almakta ve belli saatlerde gelen istekleri okuyarak değerlendirmekte olan bir yapıya sahiptir. Sizde Show radyo dinlemek isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan Show radyo logosuna tıklayabilir ve radyo dinleme olanaklarından iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Show radyo yayınını dinlerken alt kısımda yer alan bölümlere yorum bırakabilir ve size daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde milyonlarca insan tarafından tercih edilmekte olan Show radyo yayınları, programları ve müzik yayınları ile beraber sabit takipçi kitlesine sahiptir.

Show Radyo, 10 Temmuz 1992 yılında yayın hayatına başlayan, İstanbul merkezli olan ve ulusal çapta yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yerel yayınla birlikte, Türksat 3A uydusu ve internet sitesi üzerinden canlı olarak dinlenebilmektedir. Digiturk’te 414. kanalda bulunmaktadır.

Show Radyo, müzik yayınlarında pop türüne ağırlık verir. Müzik yayınları dışında, gün içerisinden önemli haber başlıklarını, kültür ve sanat gelişmelerini, naklen spor karşılaşmalarını da dinleyebilirsiniz. Show Radyo, başta en bilinenlerden Matrax ile birlikte, birbirinden farklı konseptlerde olan yaklaşık yirmiye yakın programı bünyesinde barındırır.

Günün yorgunluğunu atmak için hem müzik dinlemek istiyor, hem de günlük haberleri kaçırmak istemiyorsanız, Show Radyo favori radyolarınızdan birisi olacaktır. İster araba kullanırken, ister evinizde otururken, istersenizde iş yerinde çalışırken hayata dair önemli haber başlıklarını kaçırmak istemiyorsanız Show radyo size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Müzik yayını dışında belirli saat aralıklarında haber başlıklarına da yayınında yer vermesi ülkemizde en çok dinlenen radyolar arasına girmesinde çok fazla katkıda bulunmuştur.

Televizyonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ve mobil cihazlarınızdan bu radyo kanalını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Online radyo akışlarına yer veren web sitemizden de show radyo kanalını ister bilgisayarınızdan istersenizde mobil cihazlarınızdan 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dinleyebilir ve müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

1992 yılında yayın hayatına başlayan Show Radyo, Avrupa ve Amerika Holding bünyesindedir. Merkezi İstanbuldadır. Karasal yayın dışında internet üzerinden ve Turksat uydu ile de dinlenebilmektedir. Ağırlıklı olarak Pop müzik yayını yapan istasyonda haber programlarını, kültür yayınlarını ve canlı spor karşılamalarını da takip edebilirsiniz. Show Radyo yayın hayatına başladığı günlerin başında Fransızca ve İngilizce olarak yaptığı yayını stratejisini farklılaştırarak Türkçe yayına geçmiştir. Türkçe Pop şarkılar tercihiniz ise bu Show Radyo frekansı sizde alışkanlık yapabilir. 20 yıla yakın süredir yayın hayatı olan istasyon, kullandığı teknoloji ile de popülerdir. 2000 li yılların öncesinde bilgi teknolojilerini bünyesine dahil ederek rakiplerinin önüne geçmiştir. Bu olayın akabinde dinleyici sayısı artan Show Radyo Türkiye’nin farklı birçok noktasından yayın yapmaktadır. Bazı illerin Show Radyo frekansları: İstanbul 89.8, Ankara 88.9, İzmir 89.6, Adana 89.6 Ayrıntılı frekans listesi için radyonun web sitesini kontrol edebilirsiniz.
29 Kas 2014
( 3 )
( 1 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (6)
 1. Ali Faruk 12 Haziran 2015

  Keyif veren bir anlatım tarzına sahip sunucuların bulunduğu Show radyo programını yıllarca karasal yayın üzerinden dinledik ve artık internet yayınına da başlamış olması benim için çok çok iyi oldu. Çünkü dijital yayınla beraber cep telefonum sayesinde artık her gittiğim yerde, yolda bile rahatça dinlemeye başladık.


 2. Harun Emir 12 Haziran 2015

  Benim için show radyo o güne enerji veren bir yapıya sahip aynı zamanda da dinamik yayın ekibine sahip olduğu için, gündeme dair bilgiler verdiği için, haber saatlerinde yenilikçi ve araştırmacı bir yapıya sahip oldukları için güzel. Haber dinlemeyi seven biri olarak show radyo kanalında hem müzik keyfi yapıyorum hem de haber keyfi yapıyorum.


 3. selime K 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben Edirne’de yaşıyorum ve ev hanımıyım. Gün boyu radyo dinlemeyi severim bunun için de birincil tercihlerim arasında Show radyo var. Bunun en temel sebebi hiç şüphesiz ki uzun süre müzik yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleme olanağına sahip olmamızdır. Az reklam çok müzik ☺


 4. Zeynep İdim 12 Haziran 2015

  Çanakkale’de Show radyo dinlenir diyen bir bireyim. Uzunca bir süre karasal yayınları dinledik ve şimdi de dijital yayınlar üzerinden rahat bir şekilde her yerde show radyo dinleme olanağına sahip olduk. Sizlere tavsiyem bant genişliğini daha da yükselterek Türkiye genelinde karasal yayınları arttırabilirsiniz dijital yayın zaten çok güzel…


 5. Turgut Dalaman 12 Haziran 2015

  Merhaba Show Radyo, ben şu anda Tunceli’de askerlik vazifemi yapıyorum. 30 yaşıma kadar bekledim ve şu anda mecburi olarak askerlik yapıyorum. Gençlere tavsiyem biran önce askerlik görevinizi bitirip rahatınıza bakın askerde cep telefonu izni ile beraber rahat bir şekilde fırsat buldukça show radyo dinleme fırsatım oluyor başarılar dilerim.


 6. RESUL HELVALI 20 Mart 2018

  Ama karar ver tutamıyorum zamanı…