loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Z Kategorisi Şarkı Sözleri

Ziynet Sali – Kaç Yıl Geçti Aradan (Nolur Sormasınlar Bana)

Ziynet Sali – Kaç Yıl Geçti Aradan (Nolur Sormasınlar Bana) Şarkısı Sevilen şarkıcı Ziynet Sali'nin en çok dinlenen, aşina olunmuş şarkılarından biridir. Sanatçının çıkardığı "Bugün Adım Leyla" isimli albümde de şarkıya yer verilmiştir. Şarkı sözleri için yazımızın devamına göz atmanız yeterli. Ziynet Sali – Kaç Yıl Geçti Aradan (Nolur Sormasınlar Bana) Şarkı ..

Zakkum – Öleceğim

Zakkum – Öleceğim Şarkısı Çıkış tarihi 2011 olan "13" isimli albümden bir şarkıyı daha sizlerle tanıştırmak istedik. Herkesin çok sevdiği ve albümün en çok dinlenen şarkılarından olan Öleceğim isimli şarkının sözlerini yazının devamından görebilir ve eseri dinleyebilirsiniz. Zakkum – Öleceğim Şarkı Sözleri bağışlanmayı bekleyen, masum günahlarım Vazgeçmiyor benden kovduğum şeytanlarım Dolaştırmıyor kanımı, bu yorgun damarlarım Koruyamıyor ..

Zeynep Casalini – Yas Uykusu

Zeynep Casalini – Yas Uykusu Şarkısı Zeynep Casalini, 3 Ekim 1970 doğumlu, Türk - İtalyan şarkıcıdır. Sanatçı, sanat hayatına 9 yaşındayken adım atmıştır. 1985 yılında Bilsek Tiyatro Atölyesi'nde tiyatro çalışmalarına başlayarak, bir dönem tiyatroyla ilgilenmiştir. Müzikle olan ilgisi, İtalya'da bir rock grubuyla sahne almasıyla başlamıştır. Bir dönem İngiltere'de bir caz klubünde şarkı ..