loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

U Kategorisi Şarkı Sözleri

Kurtalan Ekspres feat. Umut Kuzey – Gibi Gibi

Kurtalan Ekspres feat. Umut Kuzey – Gibi Gibi Şarkısı Kurtalan Ekspres, Barış Manço'nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı gruptur. İsmini Haydarpaşa - Kurtalan hattında çalışan trenden almıştır. İlk albümleri "2023" 1975 yılında çıktı. Daha sonra 1986 yılına kadar ortalama her yıl bir albüm çıkaran Kurtalan Ekspres, 1986-1995 yılları ..

Umut Kaya – Mevsimler Geçerken

Umut Kaya – Mevsimler Geçerken Şarkısı Umut Kaya, 1981 yılında İzmir'de doğmuş bir rock müzik şarkıcısı ve söz yazarıdır. Yaptığı dizi müzikleri ve demolarla gençler arasında hızla yayılmaya başladı. Kendi ismini taşıyan "Umut Kaya" isimli albümünü 2008 yılında müzikseverlerle buluşturduktan sonra 6 yıllık bir sessizliğe büründü. Ardından 2014 yılında çıkardığı "Gün ..

Urfalıyam Ezelden – Havar Kara Köprü Narlıktır

Urfalıyam Ezelden – Havar Kara Köprü Narlıktır Şarkısı Urfalıyam Ezelden isimli dizide çalan Kara Köprü Narlıktır isimli türkü, büyük bir kitleye ulaştı. Şanlıurfa yöresine ait olan bu anonim türkünün derleyicisi Mehmet Özbek'dir. Türkünün sözleri ise şöyle: Urfalıyam Ezelden – Havar Kara Köprü Narlıktır Şarkı Sözleri kara köprü narlıktır le Havar dile dile le dile ..

Ulan İstanbul – Sen Gidince Bak Neler Oldu

Ulan İstanbul – Sen Gidince Bak Neler Oldu Şarkısı Kemal Sunal'ın Hababam Sınıfı'ndan aklımızda kalan bu güzel şarkı senelerdir bir çok farklı sanatçı tarafından yorumlanmıştır. Sözlerini yazımızın devamında bulabileceğiniz bu güzel şarkının hem sözleri hem de düzenlemesi Ercüment Ateş imzası taşıyor. Ulan İstanbul – Sen Gidince Bak Neler Oldu Şarkı Sözleri sen gidince ..

Urfalıyam Ezelden – Baba Bugün Dağlar Yeşil Boyandı

Urfalıyam Ezelden – Baba Bugün Dağlar Yeşil Boyandı Şarkısı Bu anonim türkünün sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bir Kerkük türküsü olan bu türkü Abdurrahman Kızılay'ın sesiyle hafızalara kazınmıştır. Urfalıyam Ezelden – Baba Bugün Dağlar Yeşil Boyandı Şarkı Sözleri baba bugün dağlar yeşil boyandı Kim yattı kim uyandı (gözlerim ağam) kalbime ateş düştü İçinde yar da yandı Su septim ..

Ümit Besen – Her Gece Onun İçin

Ümit Besen – Her Gece Onun İçin Şarkısı Ümit Besen, (d. 14 Ekim 1956, Osmaniye, Türkiye) Türk müzisyen. 14 Ekim 1956'da Osmaniye'de dünyaya gelen Ümit Besen'in ilk enstrümanı melodika oldu. Lise yıllarında ise klavye çalmaya başladı. Aynı dönemde Tayfunlar Orkestrası'nı kurdu. Askerliğini yapmak üzere 1976 yılında Kütahya'ya gitti. Orduevinde onu dinleyen bir ..

Ulan İstanbul – Bir Fırtına Tuttu Bizi

Ulan İstanbul – Bir Fırtına Tuttu Bizi Şarkı Sözleri bir fırtına tuttu bizi deryaya kardı O bizim kavuşmalarımız a yarim mahşere kaldı O bizim kavuşmalarımız a yarim mahşere kaldı yeni cezve yeni cezve kaynar kaynamaz oldu O benim nazlı yarimin dilleri söyler söylemez oldu O benim nazlı yarimin dilleri söyler söylemez oldu yeni cezve yeni cezve kaynıyor ..