loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Ü Kategorisi Şarkı Sözleri

Ümit Besen – Allah Kavuştursun

Ümit Besen – Allah Kavuştursun Şarkısı Sanatçının 10 şarkıdan oluşan Ümit Besen 2014 isimli albümünde kendine yer bulmuştur. Ümit Besen sevenlerinin beklentilerini boşa çıkarmamış ve sözü ve müziğinin kendisine ait olduğu bu güzel şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunmuştur. Şarkı sözleri için yazının devamına bakmanız yeterli. Ümit Besen – Allah Kavuştursun Şarkı Sözleri yokluğun içimi ..

Ümit Besen – İzmir

Ümit Besen – İzmir Şarkısı Ümit Besen'in "Ümit Besen 2014" isimli albümünde kendine yer bulan bu şarkının sözü ve müziği Yavuz Hakan Tok imzası taşıyor. Dinlemekten hiç sıkılmayacağınız bu şarkının sözlerini hemen alt kısımda bulabilirsiniz. Ümit Besen – İzmir Şarkı Sözleri Bu gece yıldızları birbir söndürdüm Sen uyurken aşkımı geceye gömdüm Dilimde yine o , ..

Ümit Besen – Gözlerinde Kayboldum

Ümit Besen – Gözlerinde Kayboldum Şarkısı Üstad Ümit Besen'in Ümit Besen 2014 isimli albümünde yer alan bir şarkıdır. 10 şarkıdan oluşan bu albümün 3 numaralı şarkısı Gözlerinde Kayboldum'un sözlerini yazının devamından bulabilirsiniz. Ümit Besen – Gözlerinde Kayboldum Şarkı Sözleri Biliyorum kızgınsın seni bıraktığım için Ummadığın bir anda karar verdiğim için hani her gidişinde ümitle beklerdim ..

Ümit Besen – Sağım Solumsun

Ümit Besen – Sağım Solumsun Şarkısı Üstadın 10 şarkıdan oluşan Ümit Besen 2014 isimli albümünün 4 numaralı şarkısıdır. Sözü ve müziği Ümit Besen'e ait olan bu şarkı, albümdeki diğer şarkılara göre biraz daha hareketli sayılabilir. İçinizi kıpır kıpır edecek bu şarkının sözlerini yazının devamında bulabilirsiniz. Ümit Besen – Sağım Solumsun Şarkı Sözleri Düşlerimi ..

Ümit Besen – İyi Ki Yoksun

Ümit Besen – İyi Ki Yoksun Şarkısı Sözü ve müziğini kendisinin yaptığı, Ümit Besen 2014 isimli albümünde yer alan bu harika şarkının sözlerini sizlerle buluşturmak istedik. Ümit Besen hayranlarındansanız bu şarkı da sizi oldukça memnun edecek. Şarkının sözleri için yazımızın devamına göz atmanız yeterlidir. Ümit Besen – İyi Ki Yoksun Şarkı Sözleri senden ..

Ümit Besen – Efkarlıyım

Ümit Besen – Efkarlıyım Şarkısı Ümit Besen'in kendisinin adını verdiği "Ümit Besen 2014" isimli, 10 şarkıdan oluşan albümün 9 numaraları parçasıdır. Dinleyenlere büyük keyif vereceğine inandığımız bu şarkının sözlerini yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ümit Besen – Efkarlıyım Şarkı Sözleri Bu akşam her akşamdan dahada efkarlıyım Yüreğimde bir sızı var dinmiyor hiç gözyaşım Ne kendi var ne ..

Ümit Besen – Vefasız Aleme

Ümit Besen – Vefasız Aleme Şarkısı Usta sanatçı Ümit Besen'in "Ümit Besen 2014" isimli albümünde bulunan güzel bir şarkıdır. Ümit Besen hayranlarını yine mest edecek olan, Vefasız Aleme isimli bu şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ümit Besen – Vefasız Aleme Şarkı Sözleri mutluluk hayalmiş sevmekse yalan Bir aşkın içinden çıkamıyorum Yıllar önce bir taş kalpliden ..

Ümit Besen-Boşa Uğraşma

Ümit Besen-Boşa Uğraşma Şarkısı Ümit Besen'in kendi adını da taşıyan Ümit Besen 2014 isimli albümünde bulunan güzel bir şarkıyı sizlerle tanıştırmak istedik. Sözü ve Müziği sanatçının kendisine ait olan bu şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ümit Besen-Boşa Uğraşma Şarkı Sözleri Ben bu kadar üzgün ve çaresiz olmadım hayatta Anılarım göz yaşlarım her gece karşılaşırlar ..