loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Ş Kategorisi Şarkı Sözleri

Şebnem Ferah – Sözlerimi Geri Alamam

Şebnem Ferah – Sözlerimi Geri Alamam Şarkısı Bulutsuzluk Özlemi'nden alıştığımız güzel şarkıdır. Bu şarkıyı Şebnem Ferah'dan dinlemek için yazımızın devamına göz atmanız yeterlidir. Şarkının sözleri ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir. Şebnem Ferah – Sözlerimi Geri Alamam Şarkı Sözleri sözlerimi geri alamam yazdığımı yeniden yazamam çaldığımı baştan çalamam bir daha geri dönemem akıyorsa gözyaşım kurumasın coşup seven gönlümse durmasın dost ..

Şebnem Ferah – Masum Değiliz

Şebnem Ferah – Masum Değiliz Şarkısı Türk rock müziğinin en önemli kadın seslerinden olan Şebnem Ferah'ın harika bir şarkısıdır. Dinlemeye Sezen Aksu'dan alıştığımız bu güzel şarkıyı bir de Şebnem Ferah'dan dinlemenizi öneririz. Sözleri ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan bu şarkının sözleri yazımızda... Şebnem Ferah – Masum Değiliz Şarkı Sözleri kan ter içinde ..

Şebnem Ferah & İskender Paydaş – Hep Karanlık

Şebnem Ferah & İskender Paydaş – Hep Karanlık Şarkısı Şebnem Ferah, 12 Nisan 1972'de Yalova'da doğan Türk rock müziği sanatçısıdır. 15 Kasım 1996 tarihinde "Kadın" adlı ilk solo albümünü Sezen Aksu ve Onno Tunç'un da destekleriyle Raks Müzik'ten çıkarmıştır.İlk solo konseriniyse 4 Nisan 1997'deİzmir Ege Üniversitesi'nde yaklaşık 6000 kişiden oluşan büyük bir kalabalığa ..