loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

P Kategorisi Şarkı Sözleri

Petek Dinçöz – Tadilat

Petek Dinçöz – Tadilat Şarkısı Asıl adı Didem Ezgü olan Petek Dinçöz, 29 Mayıs 1980 yılında İzmir'de doğan eski manken, Türk pop şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Bir çok albümü ve single'ı olan sanatçı, ilk albümünü 2002 yılında Aşkın Tam Sırası ismiyle çıkardı. Daha sonrasında Sen Değmezsin, Şaka Gibi, Doktor Tavsiyesii, ..

Pinhanı – Dur Söyleme Ne Olur

Pinhanı – Dur Söyleme Ne Olur Şarkısı Sevilen grup Pinhani'nin harika bir şarkısıdır. Bu güzel şarkının sözleri Sinan Kaynakçı'ya, müziği ise Patrice Guirao & Calogero Mauirici ikilisine aittir. Pinhanı – Dur Söyleme Ne Olur Şarkı Sözleri dur söyleme ne olur Ayrılıktan bahsetme bugün geç oldu Ya sonrası Ya sonrası her şarkı bana seni hatırlatacak, Sesin kulaklarımda çınlayacak Bundan kötü ..

Pınar Dilşeker – Şinanari

Pınar Dilşeker – Şinanari Şarkısı 1972 doğumlu Pınar Dilşeker, fantezi-sanat müziği şarkıcısıdır. Konsevatuar mezunu olan şarkıcı Şinanari adlı şarkıyla 1990lı yıllarda tanındı. İbrahim Erkal ile bir dizide oynayan şarkıcı ayrıca İbrahim Tatlıses'in Allahım Neydi Günahım isimli klibinde de yer almıştır. Pınar Dilşeker – Şinanari Şarkı Sözleri çölün ortasından gülleri alın, Kurumuş toprakta canım durmasın ..

Pinhani – Dur Söyleme

Pinhani – Dur Söyleme Şarkısı Pinhani 5 nisan 2004'de kurulan alternatif rock grubudur. Grup Kavak Yelleri isimli dizinin müziklerini yaparak tanındı. İnandığın Masallar (2006), Zaman Beklemez (2008), Başka Şeyler (2012), Canlı Yayın (2013) ve Dur Söyleme adlarına sahip toplamda 5 adet albümleri vardır. İstanbul'da, Hele Bi Gel, Ben Nası Büyük Adam Olucam ..

Pera – Kimseler

Pera – Kimseler Şarkısı Pera 2008 yılında kurulan ve rock müzikte önemli bir yer edinen bir müzik grubudur. 2008 yılında Gökhan Mandır ve Hakan Ünalan tarafından kurulan bu güzel grup, Beyoğlu'nun eski adı olan Pera ismiyle kurulmuştur. Ankaralı bir grup olmalarına rağmen Pera ismini koymaları bazı çevrelerce eleştiri konusu da edilmiştir. Pera, 12 ..