loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

O Kategorisi Şarkı Sözleri

Oğuzhan Koç Dördüncü Klibi Yüzük`ü Yayınladı

Ben Hala Rüyada albümün 4. video klibi olan Yüzük Şarkısına klip çekti. Bildiğimiz üzere Oğuzhan Koç kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık bir albüm çıkartmıştı.  Bu video klipte en yakın arkadaşları olarak bildiğimiz Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Anadolu Ateşinin dansçılarıda yer buldu. Mustafa erdoğan tarafından oryantal koreografisi yapıldı. ..

Ozan Doğulu feat. Ebru Gündeş – Meyhaneci

Ozan Doğulu feat. Ebru Gündeş – Meyhaneci Şarkısı Ozan Doğulu'nun eşlik etmesiyle Ebru Gündeş'in sesinin kalitesinden ortaya çıkan muhteşem bir şarkıdır. Bu eğlenceli şarkının sözleri yazımızın devamında... Ozan Doğulu feat. Ebru Gündeş – Meyhaneci Şarkı Sözleri meyhaneci sarhoşum bu gece Aşığım aşık çal bu gece “tak etti” canıma yalnız her gece İçiyoruz yine bu gece içiyorum her ..

Ozan Doğulu feat. Gülşen – Namus

Ozan Doğulu feat. Gülşen – Namus Şarkısı İlk kez 1991 yılında Sezen Aksu'nun onuncu stüdyo albümü "Gülümse"de yer alan bu şarkı şimdilerde Ozan Doğulu'nun eşlik etmesiyle Gülşen'in sesinden yeniden hayat buldu. Bu güzel şarkının sözleri Ümit Yaşar Oğuzcan'a, müziği ise Arto Tunçboyacıcan'a aittir. Ozan Doğulu feat. Gülşen – Namus Şarkı Sözleri aradım yıllardır seni ..

Ozan Doğulu feat. Ece Şeckin – Hoşunamı Gidiyor

Ozan Doğulu feat. Ece Şeckin – Hoşunamı Gidiyor Şarkısı 1991 yılında İstanbul'da doğan Ece Seçkin 3 yaşından beri müziğe meraklıdır. Küçük yaşlarda piyano öğrenen Ece Seçkin müzik çalışmalarını annesi ile yürütüyordu. 1998 yılında girdiği konservatuar sınavında piyano bölümünü birincilikle kazandı. Şok Oldum isimli klibiyle herkesin tanıdığı biri olan Ece Seçkin'i müzik hayatında ..

Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Naparsan Yap

Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Naparsan Yap Şarkısı Ozan Doğulu'nun eşlik ettiği Ziynet Sali'nin sesinden muhteşem bir lezzete kavuşan Naparsan Yap isimli şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Şarkının sözleri Sinan Akçıl'a, müziği ise Yunan besteci Papadopoulos’a ait. Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Naparsan Yap Şarkı Sözleri kimse sormazsa nerden bilinsin Aşığın derdi yalnız ..

Ozan Doğulu feat. Sezen Aksu – Kaybolan Yıllar

Ozan Doğulu feat. Sezen Aksu – Kaybolan Yıllar Şarkısı Ozan Doğulu, 13 Ocak 1972 yılında İstanbul'da doğan Türk DJ ve aranjördür. 130 BPM ismiyle dört farklı albüm yapan Ozan Doğulu, albümlerinde bir çok sanatçının seslendirmesiyle müzikseverleri sevindirmiştir. Alain Delon, Bunlar da Geçer, Aşkistan, Daha ve Hoşuna mı Gidiyor gibi şarkılarla çıkışına devam ..

Onur Akın – Gezi

Onur Akın – Gezi Şarkısı Geçtiğimiz yıllarda Gezi Parkı'nda yaşananlardan sonra bir çok sanatçı yaşanan olaylarla ilgili eserler yapmışlardı. Onur Akın'ın Gezi isimli, sözü ve müziği kendisine ait olan bu marş'ı da bunlardan biridir. Gezi isimli şarkının sözlerini okumak ve marşı dinlemek için yazımızın devamına bakmanız yeterli. Onur Akın – Gezi Şarkı ..

Orhan Ölmez – Gelsene

Orhan Ölmez – Gelsene Şarkısı 1 Mayıs 1978'de Malatya'da doğan sanatçı küçük yaşlarda babasının hediye etmiş olduğu bağlama ile türküye olan bağlılığını arttırmıştır. Lise yıllarında bağlamanın yanı sıra başta gitar olmak üzere ud, buzuki, kabak kemane vb. çeşitli müzik aletlerine ilgi duymuş ve profesyonel anlamda icra etmiştir. 1995 – 2000 yılları arasında ‘’Ege ..

Ozan Doğulu feat. Tarkan – Unutmamalı

Ozan Doğulu feat. Tarkan – Unutmamalı Şarkısı Ozan Doğulu 13 Ocak 1972'de İstanbul'da doğan bir aranjördür. Bir çok şarkının düzenlemesini ve aranjörlüğünü yapmıştır. 130 BPM (2010), 130 BPM Allegro (2011), 130 BPM Moderato (2014) ve 130 BPM Quartet isimli 4 albümü vardır. Alain Delon, Hata, Sen Mutlu Ol, Bunlar da Geçer ..

Onur Akın – Kanatlarımda Kaldı Bahar

Onur Akın – Kanatlarımda Kaldı Bahar Şarkısı Onur Akın, 6 Mart 1967'de Bitlis'de doğan, Türk özgün müziği sanatçısıdır. 1987 yılında kurduğu Grup Baran'ın ilk albümü Yediveren 1989'da dinleyiciyle buluşmuştur. Vedat Türkali'nin 1944 yılında yazdığı "Bekle Bizi İstanbul" adlı şiiri besteleyip yorumlamıştır. 1991'de Grup Baran'ın ikinci ve son albümü olan Kuytuda Başak yayınlandı. ..

12