loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Ö Kategorisi Şarkı Sözleri

Öykü Berk – Beni Anlamadın Ya (La Fol La Sol)

Öykü Berk – Beni Anlamadın Ya (La Fol La Sol) Şarkısı Öykü ve Berk Gürman, 4 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da doğan ikiz kardeş sanatçılardır. Video paylaşım sitesi Youtube'a yükledikleri Evlerinin Önü Boyalı Direk isimli şarkı ile popüler oldular. 10 milyondan fazla izlenen şarkı Öykü ve Berk'e albümün yolunu açmıştır. İlk albümleri olan ..

Öykü Ft. Berk – Beni Anlamadın Ya

Öykü Ft. Berk – Beni Anlamadın Ya Şarkısı İnternette paylaştıkları video ile şöhret olan Öykü - Berk ikilisinin seslendirdikleri şarkıdır. Şarkının söz ve müziği Kayahan'a aittir. Öykü Ft. Berk – Beni Anlamadın Ya Şarkı Sözleri el ayak çekilince Sohbetler tükenince Dostlar eve gidince Bu geceler işkence Öper iki hece İsmi dudaklarım la-fa-la-sol La-fa-la-sol sokakları kamçılıyor Rüzgarın sesi Gözlerim yanıyor Yağmur öncesi Her vesile ellerim Ellerini arıyor Her ..

Öykü Gürman (Urfalıyam Ezelden) – Kınıfır Bed Renk Olur

Öykü Gürman (Urfalıyam Ezelden) – Kınıfır Bed Renk Olur Şarkısı Hüseyin Turan'ın sesinden alışmış olduğumuz bu güzel Urfa türküsünü şimdilerde Öykü Gürman da seslendirerek apayrı bir lezzete kavuşturdu. Sözü ve müziği İbrahim Özkan'a ait olan bu güzel urfa türküsünün sözleri yazımızın devamındadır. Öykü Gürman (Urfalıyam Ezelden) – Kınıfır Bed Renk Olur Şarkı ..

Şeref Meselesi Dizi Müzikleri – Aşk Acıyı Sever Şarkı Sözleri

Şeref Meselesi Dizi Müzikleri – Aşk Acıyı Sever Şarkısı Kanal D'nin sevilen dizisi Şeref Meselesi'nin üçüncü bölümünde Özgün'den Aşk Acıyı Sever isimli bu şarkı çaldı. İzleyenlerin beğenisini toplayan bu şarkının sözleri ise yazının devamında... Şeref Meselesi Dizi Müzikleri – Aşk Acıyı Sever Şarkı Sözleri aşk derin acılar sever Açık denizlere yüreğini serer Ne rüzgarlar ondan ..

Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver

Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver Şarkısı Daha öncesinde Harun Kolçak'ın yorumladığı, fakat 2011 yılında çıkan Unutulmayan Şarkılar isimli Özdemir Erdoğan albümünde kendisine yer bulan bu şarkıyı zaten biliyorsunuzdur. Şarkının sözlerine göz atmak, dinlemek ve gitar akorunu öğrenmek için yazının devamına göz atmanız yeterli. Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver Şarkı Sözleri ben ..

Özdemir Erdoğan – Aç Kapıyı Gir İçeri

Özdemir Erdoğan – Aç Kapıyı Gir İçeri Şarkısı Aç Kapıyı Gir İçeri, gelmiş geçmiş en büyük yeteneklerden olan, bir çok yapıma imza atan Özdemir Erdoğan'ın unutulmaz bir eseridir. Şarkı 1974 yılında yapılmış olsa da, üstadın 1977 yılında çıkardığı Canım Senle Olmak İstiyor albümünde kendisine yer bulmuştur. Harika solosunu dinlemek ve şarkı sözlerini okumak ..

Özcan Deniz – Ahirim Sensin

Özcan Deniz – Ahirim Sensin Şarkısı Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 yılında Ankara'da doğan , türk pop şarkıcısı ve oyuncusudur. İlk albüm çalışmasını 1992 yılında yapmış ve ''Yine Ağlattın'' Beni isimli albümünü piyasaya çıkarmıştır. 1993 yılında yaptığı ''Meleğim'' adlı albüm ile şöhreti yakalamıştır. 1994 yılında ''Beyaz Kelebeğim'' albümünü çıkarmıştır. Ardından 1994 yılında ''Ona Sevdiğimi ..

Ömür Gedik – Hey Onbeşli

1970 doğumlu olan Ömür Gedik, köşe yazarı, sinema eleştirmeni, gazeteci, şarkıcı ve sunucudur. 18. Kral Müzik Ödülleri'nde ödül almıştır. Ömür Gedik – Hey Onbeşli Şarkı Sözleri hey onbeşli onbeşli Tokat yolları taşlı Onbeşliler gidiyor Kızların gözü yaşlı aslan yârim kız senin adın hediye Ben dolandım sen de dolan gel gediye Fistan aldım endazesi on yediye giderim elinizden Kurtulam dilinizden Yeşil baş ..

Özgün – Öpücem

Özgün – Öpücem Şarkı Sözleri bikerecik olsun kendiliğinden Sakin mutlu uyansam Birkaç saat rahat bıraksan Huzurumu anlatamam kaç haftadır bi nefes aldırmadın Ama karşımdakide insan Birgün gelir kendimi tutamam Rahatsız ediyorsun evden cepten internetten Bahanen bile hep eften püften Sebat ediyorum örf adetten Şiştim şiştim bak gerçekten bir öpücem o olucak tam olucak Bir öpücem ama biyerine bişey olucak Bir öpücem o olucak tam olucak ..