loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Power Türk

radyo kanalı 10 defa önerildi.

PowerTürk FM Canlı ve kesintisi dinle – PowerTürk ya da PowerTürk Radyo olarak da bilinmekte olan müzik kanallarından biridir. PowerTürk FM yayın formatı bakımından ele alındığında Türkçe pop müzik yayını gerçekleştirmekte olan bir radyo istasyonudur. PowerTürk FM 1 Şubat 2001 tarihinden günümüze dek çalışmalarını sürdürmekte ve daha önce Güngören FM, sonrasında Gün FM olarak ve son olarak da PowerTürk FM olarak tanıdığımız bir kanal olmuştur. PowerTürk FM sloganı ise “önce müzik” olmuştur. PowerTürk FM ulusal çapta yayın hayatını dijital kaynaklarını kullanarak ve karasal yayın hizmetlerini insanlara sunarak çalışmalarını sürdürmektedir.

PowerTürk dinlemek isterseniz sizlerde Türksat, Teledünya, Digiturk ve D-smart platformları üzerinden insanlara müzik yayını sunmaktadır. PowerTürk FM, Power Media Group bünyesinde yayın hayatını sürdürmekte ve sahibi Cem Hakko olarak bilinmektedir. Haftanın ilk beş günü sabah 6.30 ile 10.00 arasında sabah pop müziği, sonraki 10.00 ile 16.00 saatleri arasında Türkçe pop müzik, 16.00 ile 20.00 saatleri arasında eve dönüş programları vardır. 20.00 ile 00.00 saatleri arasında anında iste programı ve sonrasında jackpot programlarına yer verilmektedir.

Aynı zamanda da hafta sonlarına özel akşam partisi ve adrenalin programlarına yer verilmiştir. PowerTürk radyo dinlemek için yalnızca bir radyoya sahip olmanıza gerek yoktur. Çünkü Power Türk dinleyicileri artık hem internet sitesi üzerinden hem de radyolar üzerinden dinleme olanaklarına sahip olmaktadır. Bunun için PowerTürk dinleyicileri cep telefonundan, bilgisayardan ya da tablet bilgisayarlarından rahat bir şekilde Türkçe pop müzik yayınını dinleyebilmektedir.

İnternet sitemiz içeriğinde sizlere sunuyor olduğumuz PowerTürk dinleme kısa yolunu tercih ederek de rahat bir şekilde bu kanalı dinleme olanağına sahip olabilirsiniz. PowerTürk karasal yayınları ele alındığında Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Çeşme, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Göcek, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Marmaris, Osmaniye, Yalova gibi şehirlerde karasal yayınlar vardır.

Powertürk FM, 1 Şubat 2001 tarihinde kurulan bir radyo istasyonudur. 99.8 frekansı üzerinden, İstanbul merkezli olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Power Medya Grubu bünyesi altında bulunmaktadır. Yerel frekans haricinde, Türksat 3A uydusunda Teledünya, D-Smart ve Digiturk platformlarından dinlenebilmektedir. İstanbul dışında on yedi noktada yerel yayın yapmaktadır.

Powertürk FM, kurulduğu günden beri radyo severlerin ilgisini ve sevgisini kazanmış, geniş bir kitleye sahip olan bir radyo olmuştur. “Önce Müzik” sloganıyla yayın hayatına devam eden Powertürk FM, türkçe hit şarkılara yayın akışında yer vermektedir. Ağırlıklı olarak pop müzikleri çalmaktadır.

Powertürk FM, 2007 yılından bu yana geleneksel olarak Powertürk Müzik Ödülleri gecesini organize etmektedir. Organize ettiği müzik ödülleri ile en iyi çıkış yapan ve en iyi şarkıların sahipleri olan sanatçılarımıza her yıl ödüllerini ulaştırmaktadır. Powertürk radyo akışını sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dinleyebilir ve pop müziğinin en iyi şarkılarını öğrenebilirsiniz. Ülkemizin en çok dinlenen radyo kanalları içerisinde yer alan power türk radyo kanalı her geçen gün daha geniş bir dinleyici çevresine ulaşmaktadır. Şüphesizki bu durumun en iyi tanımı radyo kanalının disiplinli çalışması ve dinleyicilerinin isteklerine kulak asmasıdır.

 

Pop müzik severlerin en çok dinledikleri radyolardan birisi olan Power Türk radyo dünyasındaki köklü yerini koruyor. Hafta içi her gün 06:00-16:00 saatleri arasında “Top Türkçe pop” programını sunan Power Türk 16:00-20:00 saatleri arasında “Eve Dönüş” programını, 20:00-00:00 saatleri arasında ise “Anında İste” programını yayınlıyor. Haftasonu Cumartesi 07:00-17:00 saatleri arasında “Top Türkçe pop”, 17:00-19:00 saatleri arasında “Pop 40”, 19:00-22:00 saatleri arasında “Akşam Partisi”, “22:00-24:00” saatleri arasında “Adrenal-in” ve 24:00–07:00 saatleri arasında da “Türkçe Pop” programlarını yayınlıyor. Adana’da 94.80, Ankara’da 106.90, Antalya’da 105.70, Bodrum’da 103.70, Bursa’da 99.80, Çeşme’de 105.70, İzmir’de 105.70, Göcek’te 103.70, Eskişehir’de 106.90, Bolu’da 99.80, İstanbul’da 99.80, İzmit’de 99.80, Diyarbakır’da 103.70, Gaziantep’de 91.70, Konya’da 95.70, Malatya’da 99.70, Osmaniye’de 91.70, Marmaris’de 105.70 ve Kayseri’de 95.40 frekanslarından yayın yapmaktadır.
30 Kas 2014
( 10 )
( 3 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (5)
 1. Melih Kayyum 12 Haziran 2015

  Bursa’da yaşıyorum sabahları Görükle’den Heykel’e gidene kadar arabamı kullansam vay benim halime o trafikte yol bitmiyor bende toplu taşıma araçlarını tercih ediyorum gidiyorum metroya takıyorum kulaklığımı dinliyorum Power Türk’ü dokunmasınlar keyfime…


 2. Aynur Gezen 12 Haziran 2015

  Power Türk FM benim için keyif kaynağı oldu aktif bir şekilde yayın hayatını takip ettiğim radyo kanallarından biridir. Hem keyif veriyor hem de yaşam boyu rahat bir şekilde müzik yayını dinleyebiliyor olmak güze… Benim için iyi bir adres çevremdekilere de tavsiye ediyorum.


 3. Fatih Duman 12 Haziran 2015

  Ben bu siteden rahat bir şekilde istediğim radyo kanalını dinleme imkanına sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü sürekli olarak şehirlerarası dolaşım halindeyim ve yolda, işte, evde rahat bir şekilde Android uygulaması sayesinde hem Power Türk FM yayınlarını hem de diğer yayınları kesintisiz bir şekilde dinleme fırsatın sahip oluyorum.


 4. Ahmet Nedim 12 Haziran 2015

  İnternetle çok haşır neşir bir insan olduğum için bazen kafa dağıtacak bir şeyler arıyor insan. Bu noktada da en iyi etkenlerden biri hiç şüphesiz ki radyodur. Radyo çalarken bir yandan işime rahat bir şekilde odaklanabiliyorum ama karşımda televizyon varken ya da biri varken pek odaklanamıyorum. İyi ki sizi keşfettim.


 5. Nilgün Çehre 12 Haziran 2015

  Uzun yıllardan beri dinlediğim en iyi radyo kanallarından biridir Power Türk FM. Çünkü hem kaliteli, hem güvenilir, hem az reklam yapıyor hem de çok fazla müzik yayınını kesintisiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Programlarını da çok beğeniyorum keyifli sunucuları var. Önce müzik sloganına kesinlikle çok iyi sahip çıktıklarını düşünüyorum.