loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Best FM

radyo kanalı 18 defa önerildi.

Best FM 1993 yılından günümüze dek aktif olarak çalışmalarını sürdürmekte olan ulusal bir radyo istasyonu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Best FM, Best Medya grubu bünyesinde varlığını sürdürmektedir. Best FM’de popüler Türkçe müziklere yer verilmekte olup konuşan radyo formatında çalışmalarını sürdürmektedir. Best FM “Radyonuz Açık Olsun” sloganı ile çalışmalarını yürüten, İstanbul merkezli bir radyo kuruluşudur ve 29 Kasım 2012 itibariyle Cem Arslan’la Gazoz ağacı adlı özel bir program hazırlamış ve mobil yayın aracı ile beraber Türkiye genelinde farklı yerlerde mobil yayın yapmakta olan ilk radyo özelliğini taşımıştır. En bilindik programcılarından biri Serdar Gökalp’dir. Serdar Gökalp 2005 yılından günümüze dek radyocu ve komedyen dalında Best FM’de yayın hayatını sürdürmektedir. Her hafta sadece hafta içi akşam 5 ile 6 saatleri arasında ve gece saat 22:00 ile 01:00 saatleri arasında yayın hayatını sürdürmektedir. Best FM Dinle‘in en bilindik programcıları arasında Cem Arslan, Altan Kiraz, Tuğçe Açıkgöz, Mutlu Yeşiltepe ve Yasemin Şefik gibi isimler vardır. Best fm dinlemek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde birçok radyo kanalına yer verilmektedir. Bu radyo kanalları arasında beğendiklerinizi dinleyebilir ve radyolar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Türkçe pop şarkı dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmekte olan Best FM dinamik bir yayın ekibine sahip olmasının yanı sıra aktif olarak çalışmalarını yürütüyor olması gelen istek ve önerilere çok hızlı bir şekilde adapte oluyor olması ile iç ve dış yeniliklere açık bir müzik istasyonu olması sebebiyle tercih edilmektedir. Best FM ile tanışmama vesile olan Serdar Gökalp’in telefon şakaları olmuştur. Best FM Dinlemek istediğimde internet adresleri üzerinden rahat bir şekilde müzik keyfi yaşıyorum.

İlk olarak Ajda Pekkan’dan “Kimler geldi, kimler geçti” isimli şarkıyla 1993 başlarında yayın hayatına başlamış olan Best FM, radyo dünyasının eskilerindendir. 20 yıllık tecrübesi ile dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan istasyon teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayan Türkiye’nin ilk özel radyo istasyonudur.

Türkçe Pop müzik alanında yayın sağlayan istasyon Türkiye’nin pek çok noktasında ilgiyle takip edilmektedir. Milyonlarca dinleyiciye sahip olan Best FM gösterdiği istikrarla dikkat çekerken rakiplerine de örnek teşkil etmektedir. Gün içerinde yaptığı özel programlar ile dinleyicilerinin soru ve sorunlarını dinleyen Best FM, güncel haberleri ile de dinleyicilerini bilgilendirmektedir.

49 ayrı konumdan yayın akışı sağlayan istasyonun karasal yayın dışında Turksat 2A uydusu ve web üzerinden de dinlenemebilmektedir.

Ulusal bir radyo istasyonu olan Best FM 2012 yılında gerçekleştirdiği projesi sonucu mobil yayın yapma konusunda da ilk olma ünvanını almıştır.

Ülkemizin en eski radyo kanallarından biri olan Best Fm yaklaşık olarak 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Türkçe pop müzik alanında en iyi şarkıları müzik severlerle buluşturan Best Fm Radyo kanalı, yayın akışına başladığı günden bu yana aynı istikrarla yoluna devam etmektedir ve bu doğrultudan milyonlarca hedef kitleye ulaşmıştır. Ülkenin dört bir yanında dinlenen radyo kanallarından biri olan Best Fm'in bu tutumu mutlak başarıyı getirmiştir. Ülkemizde bulunan radyo kanalları içerisinde ulusal bir radyo istasyonu olarak mobil yayın yapma konusunda ilk olma ünvanını almıştır.
28 Kas 2014
( 18 )
( 11 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (7)
 1. Şahin Davut 12 Haziran 2015

  Best fm denildiğinde ilk aklıma gelen kesintisiz hit müzik oluyor, yeniliklere açık bir radyo yapısı olması, komedyen radyo yayınları yapan Best FM benim için kaliteli, dinamik ve profesyonel anlamda yayıncılık yapmakta olan bir yapıya sahip. Radyonuz açık olsun sloganı ile çalışmalarını sürdüren bu kaliteli ekibi tebrik ederim.


 2. Hamurabi 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar benim için olmaz ise olmazlar arasında yer alan Best fm’de en sevdiğim programlardan biri sabah kuşağında çalışmalarını sürdürmekte olan Hitnoz programıdır. Neden bilmiyorum ama bu programı dinlediğimde içim kıpır kıpır oluyor ve acayip bir enerji depoluyorum. Onlar kendini her kafanın radyosu olarak temsil ediyor ya aynen öyle kardeşim.


 3. Ersin Davul 12 Haziran 2015

  Hem internet siteniz üzerinden canlı yayın dinleyebiliyor olmak hem de sosyal medya araçları üzerinden rahat bir şekilde best fm radyo yayınlarını takip edebiliyor olmak bana mutluluk veriyor. Aktif olarak facebook, twitter ve instagram yayınlarını takip ediyorum Best FM programcılarından en sevdiğim program uyduruk sonlar programı birde hit ile hipnozun birleşiminden çıkardıkları Yasemin Şefik’in sunduğu hitnoz programına bayılıyorum.


 4. Erdal Kaydan 12 Haziran 2015

  Evde, işte, yolda her yerde rahat bir şekilde dinleyebiliyor olduğum Best FM radyo yayınlarını kesinlikle size de tavsiye ediyorum. İnsana ayrı bir enerji katan bu radyo programı ile beraber keyifli bir şekilde vakit geçirmek mümkün olacaktır.


 5. Halit Şenturk 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben Ankara’da yaşıyor ve profesyonel anlamda menajerlik hizmetleri veriyorum. Gün boyu yoğun bir çalışma temposuna sahip oluyoruz tabi bu süreçte iyi bir şekilde odaklanmamız gerekiyor. Bana ve ekip arkadaşlarıma iyi bir şekilde destek çıkan Best fm radyo yayınlarının bize apayrı bir faydası var. İyi bir enerji veriyor olması ve keyifli bir çalışma ortamı oluşturmakta önemli bir yeri var bizde.


 6. Tayfun Çakın 11 Eylül 2015

  SERDAR IN SESINI DUYDUKDAN SONRA BEST FMDEN CIKMAZ OLDUM 😀


 7. erşat atalay 28 Eylül 2016

  slm iyi yayınlar sıradaki parça şuan beraber nöbette olan ekip
  arkadaşlarım turgut ve volkana gelsin yayınlarsanız sevinirim
  kolay gelsin…