loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Müzik Haberleri

Oğuzhan Koç Dördüncü Klibi Yüzük`ü Yayınladı

Ben Hala Rüyada albümün 4. video klibi olan Yüzük Şarkısına klip çekti. Bildiğimiz üzere Oğuzhan Koç kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık bir albüm çıkartmıştı.  Bu video klipte en yakın arkadaşları olarak bildiğimiz Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Anadolu Ateşinin dansçılarıda yer buldu. Mustafa erdoğan tarafından oryantal koreografisi yapıldı. ..

Manga - Yine Yeni Yeniden (Hadi İnşallah Filmi Müziği)

Manga 2001 yılından sonra Türk Müziğine damga vuran sanatçılardan biri olmuştu. Bir süredir müzik piyasasında bulunmayan ManGa Murat Boz un baş rolünü üstlendiği  Hadi İnşallah Filminde sound track film muziğini yaptı. Bu filmi izleyenlerde Manganın alt tarafta yayımladığımız şarkısını herkesten önce duyma şansı yakaladı. Manga Grubunun ana vokalliğini yapan Ferman Akgül ..

Cengiz Kurtoğlu Saklı Düşler

Cengiz Kurtoğlu uzun zamandır yeni bir albüm yapmamıştı. 2014`ün son çeyreğinde Saklı Düşler Şarkısı ile sevdikleriyle buluştu.  En son 2010 yılında "Sessizce" isimli albümünden sonra yeni single`ı olan Saklı Düşler ile damar severlerin tekrardan hit şarkıcısı olmayı başardı.  Youtube kanalına koyulduğundan beri 445 bin hit alan parça 20 milyon hiti ..

Kurt Cobain'i Anlatan Belgesel Sevenleriyle Buluşacak

Yaşadığı dönem içerisinde bir çok hayran kitlesine ulaşmış ve çıkardığı şarkılarla rock dünyasında yeni bir sayfa açan Kurt Cobain'in hayatı uzun yıllardır kapalı bir defter gibi durmaktaydı. Uzun yıllardır çalışma içerisinde olunan Kurt Cobain'in hayatını anlatan belgesel artık en kısa sürede yayına girecektir. Genç yaşında hayatını kaybeden sanatçının geçtiği dönemlerle ilgili her ..