loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Metrobüste Radyo Dinlemek

3021 Görüntülenme
14 Şub 2015

Bir çok kişi seyahatlerinde radyosundan bir fm tutturur yüksek sesle ve yolculuğu bitene kadar muazzam bir keyif ile yolculuğunu tamamlar. Bendede durum çok farklı değil. En çok dinlediğim radyo ise baba fm ve arabesk radyo dur. Yabancı müzik dilemek istediğimde ise pal station dinliyorum.Her ne kadar aykırı bir müzik türü olsada. Tabiki yukarıdaki tüm olaylarda kendi aracımın içinde olduğumu var sayarak yazıyorum. Ancak siz metrobüs gibi yada i.e.t.t gibi toplu taşıma araçlarını kullanırken radyo dinliyorsanız müziğinizin sesini etrafınızdaki insanları rahatsız etmeyecek şekilde açmalısınız.

Geçenlerde böyle bir olaya denk geldim. 2 genç metrobüste karşılık olarak atışıyorlardı. Atışma nedenleride ordaki uzun boyu çocuğun yüksek sesle müzik yada radyo dinlemesinden kaynaklanmaktaydı. Biri diğerine müziğin sesini kes derken diğeride kesmezsem ne olur diyordu. Tabiki olay farklı boyutlara kadar uzadı. İlk durakta indiler ve olay durağa yansıdı. Her ne kadar güvenlik görevlileri ayırsada sonucunu göremeden metrobüs duraktan uzaklaştı.

Durup düşündüm, gerçekten gençli elden gitmiş. Aslında gitmiş değilde anlayış yok olmuş. Siz değerli ziyaretçilerim ile kötü bir anımı bu şekilde sizinle paylaşmak istedim. Lütfen siz onlineradyodinle.tv üzerinden radyo dinlerken bizi bu işe bulaştırmayın :))

Esenlikle kalın….

  • Yorumlar
  • Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.