loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Android Radyo Uygulaması

3076 Görüntülenme
14 Şub 2015

Android radyo uygulamasına gerek duymadan sitemiz üzerinden online olarak canlı radyo dinleyebilirsiniz. Bir çok ziyaretçimizin en büyük isteklerinden biri olan android için radyo programıydı. Bizlerde ziyaretçilerimizi düşünerek böyle bir geliştirme yaptık. Ios yada Android için radyo uygulaması indirmeden sitemizi normal cep telefonunuz üzerinden tarayıcınızı açarak dinleyebilirsiniz.

Onlineradyodinle.tv ekibi olarak sizi google play üzerinden uygulama indirmenize son veriyoruz. Aynı zamanda bu uygulamaların güvenilirliğide söz konusudur. Hangi firma tarafından yapılmış, lisanslı bir geliştirici tarafından mı geliştirilmiş, sizin rehberinizi arka planda yedekliyormu artık bu gibi düşüncelere son verebiliyorsiniz. Ayrıca indirdiğiniz radyo uygulamaları android sürümünüz için kodlanmış bir uygulama olmayabileceğini unutmayın. Bunu açıklamamın nedeni ise eski özellikli android cep telefonlarında yavaşlama oluyor.

Bu tarz programları, uygulamaları artık cep telefonunuza kurmadan sitemiz üzerinden cep telefonunuzdaki herhangi bir tarayıcıyı açarak bizleri yada radyo kanallarını dinlemeye başlayabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.