loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Bor Fm

radyo kanalı 62 defa önerildi.

Bor Fm`in internet yayını kendilerinden dolayı durdurulmuştur.

Her ne kadar tam anlamıyla kurumsal bir kimlik kazanmamış olsalar da şimdiden rakiplerinden açık ara önde olan kanal ilerisi için de fazlaca umut vadediyor . Ağırlıklı olarak Arabesk Fantezi ile izleyicilerini coşturan radyo yayın kanalı aynı zamanda yöresel şarkılarla siz dinleyicilerin yüreklerini kazanmayı başarıyor.

Türk Halk Müziği sevenlerin de fazlaca tercih ettiği bu kanalda gün içinde Anadolu’dan Ezgiler adı altında yapılan yayın ile Türkiye’nin her yerinden yöresel istek parçalar kabul ediliyor. Ve aynı şekilde sizlerle buluşturulmaya devam ediliyor. İstek parça için yapmanız gereken tek şey 0 (388) 311 47 47 numaralı telefon ile hatta bağlanmak.

Her Perşembe günü belli bir yörenin müziklerini listesine ekleyen Bor FM bu özelliği ile de üzerindeki ilgili şüphesiz ki arttırıyor. Türdeş radyolardan farklı olarak hazır olarak sunulan şarkıların aksine tamamen dinleyicilerin isteklerine bağımlı kalınarak yapılan yayınlar fazlaca ilgi görmekte. Yerel yayın yapan radyoların aksine günün yalnızca 1 saatini haberlere ayıran Bor FM’in sevilen DJ’i Emre ile günün her anının fazlaca keyifli geçeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

7 farklı DJ ve sayısız hit parça ile farklı kültürlerin farklı tarzların bir arada bulunduğu Bor FM’i yalnızca Türkiye’den değil komşu ülke Azerbaycan ve Kıbrıs’tan da dinlemek mümkün. Tek yapmanız gereken 95.0 frekansını ya da sitemizdeki Bor FM kanalını ziyaret etmek. Sizde Anadolu’nun içinden ezgiler duymak ve bir dinleyici olarak önemsenmek istiyorsanız bu radyo tam size göre.

Bor Fm in internet yayını çalışmadığından dolayı yayımlama yapamamaktayız. Bu hatayı düzelttiklerinde bizlerde gerekli güncellemeyi yapacağız. ‘’Alemin En Baba Radyosu’’ sloganını benimseyen ve bu yolda emin adımlar atan Bor FM 10 Nisan 2012 tarihinden bu yana siz müzik severlerle buluşmaya devam ediyor. Arabesk Fantezi parçalarının yanı sıra Oyun Havası ve Türk Halk Müziği kategorilerinde de önemli eserleri de listesine katan Bor FM Niğde ilinin Bor ilçesine bağlı küçük yerel bir radyo kanalı iken şuan Türkiye’de seçkin radyo kanalları arasında kendine bir yer edinmeye çalışıyor ve bu yönde önemli adımlar da atmaya devam ediyor.
30 Kas 2014
( 62 )
( 54 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (5)
 1. burak eke 19 Nisan 2015

  bun buradan yavuz eke ye ceylanım şarkısını istiyorum


 2. Oğuzhan 4 Kasım 2019

  Emre tezcan yazan kalem siyah tek ve son..


 3. Sami ozbek 19 Ocak 2020

  Merhaba Ben nigdenin alay kasabasindan Sami Özbek mesut haskayadan bedeli var parcasini calmanizi Rica ediyorum calarsaniz sevinirim bu parca nigde cezaevinde K1 kogusunda yatmakta olan Nazif Işıldara a butun kogusa gelsin bütün kader mahkumlarına selam olsun