loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Baba Radyo

radyo kanalı 133 defa önerildi.

Baba Radyo Dinle – 105.6 Fm frekansı ile canlı yayında kaliteli müzik keyfi. Arabesk Türünde yayın yapmaktadır. , 4 Mayıs 2011 yılından günümüze dek yayın hayatını sürdürmekte olan radyo kanallarından biridir. Emrah Hattat ve Best Medya işbirliği ile yürütülmekte olan yönetimi “Aşkı yaşatan radyo” sloganı ile çalışmalarını yürütmektedir. Baba Radyo Best FM’i kardeş istasyon olarak görmekte ve karasal yayın bakımından da 105,6 olmak üzere yalnızca İstanbul ve çevresinde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Lakin dijital yayınlarını Türkiye genelinde ve dünya genelinde aktif olarak sürdürmekte olan bir yayın kuruluşudur. Baba Radyo dinleyicilerinin temel olarak Türk sanat müziği, fantezi müzik, taverna müziği ve arabesk müzik yayınlarının rahat bir şekilde dinlenebiliyor olduğu görülmektedir. Baba Radyo dinleyicileri her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar baba Radyo’da sloganı ile dinleyicilerine seslenmektedir.

Baba radyo dinlemek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde sizlere iyi bir şekilde radyo yayını hizmetleri sunulmaktadır. Bizi tercih etmeniz durumunda rahat bir şekilde radyo kanalları arasında geçişler yapabilir ve keyifli radyo yayını dinleme imkanına sahip olursunuz. Baba radyo frekans ayarları için 105.6 olarak polarize etmekte fayda olacaktır. Lakin İstanbul dışında yaşamınızı sürdürüyorsanız bu frekans üzerinden Baba radyo kanalına erişim sağlamanızda problemler olabilir.

Bu yüzden Türkiye ve dünya genelinde rahat bir şekilde baba radyo dinlemek için yapmanız gereken işlem internet sitemiz içeriğine giriş yapmak, baba radyo logosu üzerine tıklamak ve baba radyo kanalının sesini açarak dinlemeye başlamak olacaktır. Böylece rahat bir şekilde Baba radyo yayın akışı hakkında bilgi sahibi olabilir ve radyo yayın akışı hakkında yorumlar bırakabilirsiniz. En iyi radyo frekansları için bizi tercih edebilir ve internet sitemiz içeriğinde kolayca dinlemek istediğiniz radyo kanalları arasında seçimler yaparsınız.

Kesintisiz yayın yapan Baba Radyo’da Umut ile Keyfekeder , Ahmet’le Baba Nağmeler , Dert Ortağı Fulya , Mert’çe Muhabbet ve pek çok özel yayını haftanın her günü , günün her saati siz arabesk severlerle buluşuyor. İstanbul’un ‘’En İyi Yerel Radyosu ‘’ ödülünü İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’dan alan Baba Radyo en baba şarkıları dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Bir dönemin çığır açan ve Fantezi Arabesk’in yıldızı kabul edilen birçok sanatçıyı bir tık uzağınıza taşıyan Baba Radyo’da mazide kalan şarkılarla birlikte günümüz arabesk şarkıcıların da yorumladığı pek çok parça yer alıyor. Orhan Gencebay’dan Batsın Bu Dünya , Azer Bülbül’den Felek , Ferdi Tayfur’dan Huzurum Kalmadı , Müslüm Gürses’ten Nilüfer , Kibari’den Sil Baştan , Emel Sayın’dan Gözler Kalbin Aynasıdır ve daha pek çok şarkıcının onlarca parçası her an ulaşabileceğiniz bir mesafede sizleri bekliyor. 0212 251 76 77 nolu telefondan günün her saati istek parçalarınızı ulaştırabileceğiniz Baba Radyo’ya dilerseniz Facebook ve Twitter üzerinden de ulaşık istek parçalarınızı dile getirmeniz mümkün.

Yüreği olmayanların dinleyemeyeceği , dinlese de anlayamayacağı Arabesk Fantezi’ye doymak istiyorsanız tek yapmanız gereken günün her saati bu kanalı takip etmek. Telefonla katılım sağlayan izleyicilere fazlaca sıcak davranan DJ’ler günün belli saatlerinde sürpriz ödülleri de dinleyicileriyle paylaşmakta. Hem müzik zevkine doyup hem de sürpriz ödüller kazanmak istiyorsan sende 105.6’dan ayrılma. Baba Radyo en baba parçalarla bir tık uzağınızda.

Arabeskin babası olmaya aday olan Baba Radyo ile günün her saati kesintisiz damar parçalara ulaşmanız mümkün. Baba Radyo 105.6 frenkasında 7/24 kesintisiz arabesk fantezi parçalarını , türünün severlerine sunuyor. Arabeski yalnızca zevk değil bir hayat biçimi olarak görenlerin tartışmasız bir numaralı kanalı olmaya aday olan Baba Radyo ile mazide kalan her anınızı yeniden hatırlayacak , geçmişten günümüze binlerce arabesk müzik ile ruhunuzu doyuracaksınız. Özleyenler , bekleyenler , sevenler , sevip de kavuşamayanlar Baba Radyo ile duygularına bir tercüman buluyor. Baba Radyo bir tık uzağınızda.
30 Kas 2014
( 133 )
( 26 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (16)
 1. Zeynep Kadın 12 Haziran 2015

  Aşkı yaşatan radyo olarak tanıdığım baba radyo benim için bambaşka bir yere sahip. Türkiye genelinde internet radyosu olarak rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olduğum ve 105.6 frekansı üzerinden rahat bir şekilde dinleme fırsatına sahip olduğum baba radyoyu sizlere de tavsiye ederim.


 2. Eren T 12 Haziran 2015

  İstanbul’da yaşıyorum ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okuyorum. Üniversiteye giderken ve gelirken yolda dinlemeyi tercih ettiğim spontane gelişen müzik seçeneklerinden yararlandığım bir müzik istasyonu olarak tercih ediyorum. Kaliteli bir radyo yayını anlayışına sahip programcı kadrosu ile beraber etkili müzik keyfini yaşayabiliyorum. Baba radyo dinlemek istediğimde Türk sanat müziği ve fantezi müzik seçeneklerini değerlendiriyorum.


 3. Keriman Zalim 12 Haziran 2015

  Radyo dinlemek için dijital yayınları tercih eden biri olarak birincil tercihlerim arasında yer alan Baba radyo fantezi müzik, taverna müziği ve Türk sanat müziği için kaliteli ve güvenilir bir yayın akışına sahiptir. Günümüzde en çok tercih edilmekte olan müzik türlerini rahatça dinlemeniz mümkündür.


 4. Nurcan 12 Haziran 2015

  Radyonun sesini fulleyip taverna müziği dinlemek istediğimde birinci tercihlerim arasında yer alan Baba Radyo ile beraber keyifli bir şekilde müzik dinelme imkanına sahip olabiliyorum. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan Baba radyo eminim ki benim gibi birçok insanın tercih ettiği radyo kanallarından biridir.


 5. Gülsem Gül 12 Haziran 2015

  Baba radyonun benim için bambaşka bir yapıya sahip olduğunu belirtmek isterim. Nerede olursam olayım internet sitenizin dijital yayınlarından rahat bir şekilde yararlanabiliyor ve ios uygulaması ile beraber iphone telefonumdan rahat bir şekilde radyo dinleme imkanına sahip olabiliyorum. Bu alanda kolayca radyolar arası geçiş yapabiliyorum ve rahat bir şekilde müzik yayınlarını dinleyebiliyorum.


 6. Adele 14 Temmuz 2015

  Son zaman da boba radioya dinemiom cunku acilmio frekansi mi destination acaba


 7. ali korana 4 Aralık 2015

  Bir uykunun daha sonuna geIdik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçIüsüne teşekkür ederiz. GünaydınIar. abicim latif doğandan oldumu yar çalarsan sevinirim


 8. polat barurtcu 7 Mart 2016

  slm canım abim benim için müslüm gürses çalarmısın aca ba hangimiz sevmedik


 9. Miraç aksu 20 Ekim 2016

  Müslüm baba
  Bıktım ben usta


 10. özlem yüksel 15 Şubat 2017

  BABA RADYO candır can . mükemmelllllll.


 11. burak 4 Haziran 2017

  ferdi tayfurdan çalar mısınız


 12. Tarık Zincir 28 Haziran 2017

  Tarık Zincir – “Bir Sabah Geleceksin” albümüne yer verilmesini rica ederim. iyi çalışmalar diliyorum.


 13. Hulusi buzlu 15 Mart 2018

  Selam abi benim.belcika burksel yasiyorum.hep siz.hep dinliyorum.tum.askerim ve polisi.onlar gelisin turkiye selamlar benim.seveler gelisin necdet yumuk yuksel yumut gelisin.hollanda.ramazan abisi gelisin tum.asklar gelisin.ama beni ask degil


 14. öznur ilgün 11 Aralık 2018

  merhabalar annem için kan ACİL il kan lazım ORH negAtif haseki eğitimde yatmakta 05359664907 TEŞEKKRLER