loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Mydonose

radyo kanalı 2 defa önerildi.

Radio Mydonose, 12 Ocak 1998 tarihinde Raysaş Holding tarafından kurulan bir radyo istasyonudur.

106.2 frekansı üzerinden İstanbul merkezli olarak yerel yayın yapan Radio Mydonose, internet üzerinden hemen her yerde dinlenebilmektedir. 2010 yılından itibaren Karnaval Medya Grubu bünyesine katılmıştır. Kardeş radyo istasyonları Joy FM, JoyTurk, Metro FM, Süper FM, Mydonose Türk ve Virgin Radio’dur. Radyonun karasal yayın hakları sonrasında Virgin Radio’ya devredilmiştir.

Radio Mydonose, dünya çapında hit olmuş olan şarkıları anında dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Ağırlıklı olarak yabancı hit müziklere yayın akışında yer vermektedir. Her daim yabancı müzik sever dinleyicilerin vazgeçemediği bir radyo kanalı olarak hafızalarda kalmıştır.

Dünya müzik listelerinde zirveye oynayan en yeni şarkıları kaçırmamak istiyorsanız Radio Mydonose’u sitemizden takip edebilirsiniz.

Pozitif Müzik sloganıyla bilinen Radyo Mydonose enerjisine önem veren, enerjisini müzikten alarak müziğe veren radyo dostlarının birinci radyo kanalıdır. 1998 yılında ilk olarak Ankara yayın yapan radyo istasyonu aynı yıl içerinde müzik kapılarını tüm Türkiye’ye açmıştır. Kendi modasını yaratarak uygulamasıyla bilinen Radyo Mydonose ismi ve yayın stratejisi ile de çok önem kazanmış kısa bir süre içerisinde ciddi bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Bir çok önemli etkinliklere sponsorluk hizmeti vermiş olan Mydonose Oscar ödül törenlerinde de sahneyi canlı izleyen ve naklen bağlantı yapan ilk radyo kanalı olma ünvanına da sahiptir. Dünya çapında çok satanlar listesine giren pek çok albüm öncelikli olarak Radyo Mydonese dinleyici kitlesi ile paylaşırken, bir yandan da bu albümlerin pek çoğunun piyasaya girmesi amacıyla Türkiye’deki sponsoru oldu. Başarılarıyla çok sayıda ödüle sahip olan istasyon Türkiye’nin tanışmadığı pek çok sanatçının Türk dinleyicisi ile tanışmasına vesile oldu. Eski - yeni ayrımı yapmayan Radyo Mydonose en hit ve hareketli tempoya sahip olan şarkıları dinleyicisi ile paylaşarak kendi alanında rakipsiz bir istasyon haline geldi.
30 Kas 2014
( 2 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap