loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Joy Fm

radyo kanalı 3 defa önerildi.

Joy FM, Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Radio Mydonose gibi Türkiye radyo dinleyicilerinin %16’sına ulaşan radyo gruplarıyla birlikte aynı medya grubu çatısı altında yayın hayatına devam etmektedir.

Joy FM, Türkiye’nin ilk yabancı slow müzik radyosu olma özelliğini taşımaktadır. Joy FM, İstanbul; Ankara ve İzmir’de yerel frekansla yayın yapmaktadır. İstanbul’da 100.6,  Ankara’da 106.5 ve İzmir’de 97.7 frekansları üzerinden dinlenebilmektedir.

Joy FM’de şu an haftalık günlere göre sırasıyla Ekim Baykara, Sem, Barthez, Bilge Kocaefe, Özlem Göksan kadrosuyla DJ’lik yapmaktadır.

Yabancı slow müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olan Joy FM’i sitemizden dinleyebilirsiniz.

Joy Fm, 1993 yılında İstanbul’daki stüdyolarından ilk yayınını yapmıştır. O yıllarda 100.5 frekansından yayın yapan Joy Fm’i şimdilerde 100.6 frekansından dinleyebiliyoruz. Uzan Grubu’nun radyo kanalları arasında yer almakta olan Joy FM, TMSF’nin Uzan Grubu’na el koymasının ardından devlete geçiş yapmıştır. Bir süre devlet tarafından idare edilen Joy FM, CANWEST şirketine devredilmiştir. Joy FM’in son durağı CANWEST şirketi olamamıştır. Şirket Joy FM’i Spectrum Medya Grubu’na devretmiştir. Yabancı müzik severlerin ve özellikle de slow müzik tutkunlarının sıkı bir takibe aldığı Joy FM’i aklınızı dağıtmak, dinginleşmek ve çalışırken işinize konsantre olurken bir yandan da ruhunuzu dinlendirmek için dinleyebilirsiniz. Türkçe hariç hemen hemen tüm dillerin slow şarkılarını yayınlayan Joy FM’i sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
30 Kas 2014
( 3 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap