loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo 7 Türk Sanat Müziği

radyo kanalı 6 defa önerildi.

Merkez ili İstanbul olan Radyo 7 ulusal çapta bir radyo istasyonudur. Karma müzik türünü tarz edinmiş olan radyonun yayınları Türkiye genelinde 65 vericisi bulunan noktalardan, internet üzerinden ve uydu platformundan dinleyicilerine ulaşmaktadır.

47 ilde yayın sağlayan Radyo 7’nin İstanbul frekansı 104.6’dir. Din, ahlak ve manevi değerleri önemseyerek desteklerken bu kanal bir yandan da insan haklarına saygısızlık konusunda kayıtsız kalmayan, ırkçılık, işkence, şiddet, terör gibi pek çok olumsuz kavramın da karşısında durarak milli değerlerimize, toplum sanat ve kültürünün gelişmesine fayda sağlayan sorumlulukları taşımaktadır.

Her Zaman Yeni, Her Zaman Radyo 7 sloganıyla bilinen bu ulusal radyo istasyonu ağırlıklı olarak slow şarkılar ve halk türküleri alanlarında yayın yapmaktadır.

Radyo 7 Türk Sanat Müziği radyo kanalı özeti
23 Eki 2014
( 6 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (2)
  1. Murat Çatık 5 Şubat 2015

    Bizim zamanımızın en çok dinlenen şarkılarına listenizde yer vermeniz bizi çok mutlu ve mesut ediyor. Bütün Radyo 7 Türk Sanat Müziği ailesine bizzat teşekkürlerimi iletiyorum ve sizi dinlemekten çok büyük keyif alıyorum. Elinize yüreğinize müzik zevkinize sağlık bana gençlik yıllarımı yaşatıyorsunuz..


  2. Tarık Zincir 28 Haziran 2017

    Tarık Zincir – “Bir Sabah Geleceksin” albümüne radyonuzda yerverilmesini rica ederim. iyi çalışmalar diliyorum.