loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Slow Türk

radyo kanalı 17 defa önerildi.

Türkiye’nin en slow radyosu, Slow Türk dinleyicisine profesyonel anlamda radyo yayını sunmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan slow şarkılar insanların ruh halini yansıtıyor olması ile bilinmekte ve milyonlarca insanın beklentisini iyi bir şekilde karşılıyor olması ile önemsenmektedir.

Sizlerde eğer iyi bir slow radyo dinleyicisiyseniz birincil tercihleriniz arasında mutlaka Slow Türk Radyonun olmasını tavsiye ederim. Çünkü Slow Türk Radyo hem karasal yayın alanında hem de dijital yayın alanında iyi bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Slow Türk Radyo 30 Kasım 2005 yılından günümüze dek aktif olarak yayın hayatını sürdürüyor olması ile tanıdığımız bir radyo istasyonu olarak bilinir. Slow Türk Radyosu “Aşkın frekansı” sloganı ile çalışmalarını sürdürmekte olan, İstanbul merkezli bir yayın kuruluşudur. Slow Türk Radyosunun kardeş istasyon olarak gördükleri Radyo D, Radyo Moda, CNN Türk Radyo gibi yayın kuruluşlarıdır.

Slow Türk Radyo dinlemek isteyen bireylerin tercih ettiği internet sitemiz içeriğinde sizlere profesyonel anlamda radyo yayını yapmakta olan Slow Türk Radyo’nun yayınını kesintisiz olarak sunabiliyoruz. Radyo dinlemek için bizi tercih eden bireyler hem bilgisayar hem tabletler üzerinden hem de mobil teknolojiler olarak bilinmekte olan cep telefonlarının Android ve ios uygulamalarının kullanımı ile beraber sizlere radyo dinleme olanaklarını sunmaktadır.

Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan Slow Türk radyo kanalının internet sitemiz üzerinden rahat bir şekilde dinlenebilmesini sağlıyor ve karasal yayınlar üzerinden de belli frekanslar ile beraber Slow Türk dinleme olanaklarına sahip olmanız sağlanıyor. Slow Türk radyo frekansları İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Çorlu, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, Konya, Yalova, Balıkesir, Kocaeli ve Samsun’da karasal yayınlarını sürdürmektedir.

95.3 frekansında İstanbul merkezli radyo yayını yapan ulusal bir istasyondur. 2005 yılında Doğan Medya Grubu tarafından kurulan radyonun eski ismi Radyo Foreks’dir.

Ruhunuzun diplerinde, en derin kuytularında slow romantik şarkıları yaşıyorsanız Slow Türk sizin radyonuz demektir. Eski olup da halana beğenilen dinlenen şarkılardan en yeni slow şarkılara kadar tamamı 95.3 frekansında. Slow Türk ile duygu dolu anları ve yoğun hisleri doyasıya yaşayabilirsiniz.

15 farklı yerden karasal yayın sağlayan Slow Türk’e uydu üzerinden de erişebilirsiniz. Türkiye’de yoğun bir şekilde dinlenen Slow Türk en seçkin olan slow parçaları sevenleriyle paylaşmaktadır.

Yayın akışı içerisinde canlı yayını da bulunduran Slow Türk profesyonel programcılar tarafından hazırlanmaktadır.

Slow Türk’te en sevilen slow şarkıları dinlerken şarkı ve söyleyen kişi hakkında özel bilgileri de öğreneceksiniz. Günlük olarak 6, haftalık olarak da 42 ayrı programı içinde barındıran Slow Türk en romantik aşk şarkılarıyla sloganının hakkını veriyor. Slow Türk, Aşkın Frekansı!

Romantik misiniz?

Slow Türk size yardım edecek. En güzel aşk şarkılarını canlı yayın aracılığı ile sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz.

30 Kasım 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan Slow Türk, Türkiye'nin birçok ilinde dinlenebilen ve gün geçtikçe yayın kapsamını artıran bir radyo kanalıdır. Şu an için on dört farklı ilden yerel frekans üzerinden erişilebilmektedir. Radyo D, Radyo Moda ve CNN Türk Radyo kardeş istasyonlarıdır. "Aşkın Frekansı" sloganıyla ulusal çapta yayınına devam eden Slow Türk, en seçkin türkçe slow parçaları dinleyicisiyle buluşturmaktadır. En güzel aşk ve slow parçaları Slow Türk'te günün her saatinde bulabilirsiniz. Profesyonel sunucu ekibiyle de çeşitli programlar yapan Slow Türk'ün hafta içi yayın akışı şu şekildedir : 07:00 11:00 DİDEM 11:00 12:00 SLOW MIX 12:00 16:00 HALUK SARITAŞ 16:00 20:00 TURGAY KARGI 20:00 01:00 SLOW MİX 01:00 07:00 SLOW MIX
23 Eki 2014
( 17 )
( 10 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (7)
 1. Mert Ömer 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben slow müzik dinlemeyi çok seven bir birey olarak özellikle sabahları işe giderken ve akşam iş dönüşünde kulaklıklarımı takıp müzik dinlerim. Bu süreçte tercihlerim arasında ilk sırada slow Türk radyo yer alıyor. Hem hoşlandığım müziklere yer veriliyor olması hem de kısa süre içinde aradığıma ulaşıyor olmam internet sitenizin mobil uygulamasıyla çok iyi oldu.


 2. Yazgı Gönül 12 Haziran 2015

  Slow müzik dinlemek benim için bir yaşam tarzıdır. Slow Türk radyo dinlemek için benim tercihim mobil cihazlar oluyor. Çünkü mobil cihazların kullanımı ile beraber rahat bir şekilde her yerde kolayca sonuçlar elde edebiliyorum. Yaşam boyu etkili sonuçlar elde etmek için keyifli bir müzik yayını dinliyorum.


 3. Güler Deniz 12 Haziran 2015

  Evde, iş yerinde ve yolda benim için profesyonel anlamda bir sonuç elde edebiliyor olduğum bir kanal sorarsanız ben size Slow Türk Radyo derim çünkü hem rahat bir şekilde müzik dinliyor olduğum hem de kusursuz bir şekilde yayın veriyor oldukları için ideal bir müzik kanalı bu.


 4. Bahadır Halim 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben Çorlu’da askerliğimi yapmakta olan bir Türk genciyim. Cep telefonlarının askeriye sınırları içinde yasak olma durumunun kaldırılması ile beraber rahat bir şekilde sonuçlar elde edebiliyorum. Bu noktada müsait oldukça ya da fırsat buldukça slow Türk radyo yayınını dinliyorum. Sizde keyifli müzik istiyorsanız hemen bu kanalı tercih edebilirsiniz.


 5. Kerem Uzman 12 Haziran 2015

  Slow müzik dinlemek isteyenler tarafından tercih edilmekte olan Slow Türk radyo keyfini yaşamanızı tavsiye ederim. Bu radyo kanalı benim için kaliteli ve güvenilir bir şekilde müzik yayını vermekte olup rahat bir şekilde internet yayını üzerinden de keyifli bir şekilde dinleme olanaklarına sahip oluyoruz. Sizde slow müzik seviyorsanız tavsiyem Slow Türk radyo frekanslarından yanadır.


 6. ASİ 15 Mart 2017

  ben Mümbichten Asi Allahın selamı herkesin üzerine olsun Hasret’im için Muharrem Arslan’dan BEN GÖNLÜMÜ SANA VERDİM çalar mısın