loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Pal Fm

radyo kanalı 2 defa önerildi.

Pal FM, 13 Ağustos 2007 yılında kurulan, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Yerel yayınının yanısıra, Türkiye’nin neredeyse yarısını kapsayacak şekilde ulusal çapta yayın yapmaktadır.

“Müziğin Türkçesi” sloganıyla yayın hayatına devam eden Pal FM, müzik saatleri haricinde çeşitli programlar sunmaktadır. Radyo bünyesinde yedi farklı sunucu bulunmaktadır.

Pal FM’de, yedi farklı program sunulmaktadır. Ayrıca PAL 40 ile, müzik saatinde hit olmuş yabancı şarkılar sırasıyla çalınmaktadır. Hem müzik dinlemek, hem de çeşitli podcast’ler dinleyerek zihninizi dinlendirmek için Pal FM doğru adres.

99.2 frekansı ile İstanbul merkezli yayın yapan Pal FM 2007 tarihinde kurulmuştur. Dinleyicilerine müzik haberleri, çeşitli programlar ve podcastleri sunmayı ilke haline getirmiş olan istasyon Müziğin Türkçesi sloganı ile 7/24 Türkçe hit müzik sunan vazgeçilmez bir radyodur. 38 farklı ilde yayın akışına devam eden Pal FM’e karasal yayın dışında Turksat 2A ile uydu üzerinden de erişilmektedir. Yayınlarında Türkçe pop müzik türüne ağırlık veriliyor olsa da, slow müzikli şarkılara ve pek çok Türkçe içerikli müziğe de yer vermektedir. Bu çeşitlilik ve müzik zenginliği dinleyicisini kendisine bağlamış ve kemik dinleyici kitlesinin büyümesine neden olmuştur. Ayrıca her geçen gün dinleyici kitlesini daha da arttırmaktadır. Türkçe müzik eserlerinin en seçkin ve hit olanlarını Pal FM ile dinleyebilirsiniz. Pal FM teknolojinin yeniliklerini her zaman takip etmiş ve bu yeni teknolojinin mahsulü olan digital alt yapı sistemine erken geçen radyo kanallarından birisi olmuştur. Palmali grup içerisinde yer alan bu radyo oldukça genç ve deneyimli bir kadroya sahiptir.
28 Kas 2014
( 2 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar ( 1 )
  1. Derya Tokgöz 5 Şubat 2015

    Pal Fm gerçekten işini hakkıyla yapıyor. İphone telefonumdan sizi dinleyebilmek çok hoşuma gidiyor iyi gecelerr