loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Y Kategorisi Şarkı Sözleri

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Ateş Edecek Misin? Şarkı Sözü Sıkılmıştım ben de biraz Hep aynı yerde durmaktan Yanında olmak varken Hep arkanda koşmaktan Beni bu kentte tutan Boğazı değil, geçmişimdir Sen nasıl gidiyorsun Hep merak etmişimdir Yarın sabah Geri gelmeyecek misin Ben mi kalkayım yoksa Çayı sen demleyecek misin Madem öyle Lafı uzatmaya gerek yok Ben mi öleyim yoksa Ateş edecek misin Rahatsız ediyorum ama Çiçeğe su verdin mi Evet ..

Yıldız Tilbe – Ummadığım Anda

Yıldız Tilbe – Ummadığım Anda Şarkısı Yıldız Tilbe'nin altıncı albümü olan Haberi Olsun isimli albümde yer alan şarkıdır. Bu güzel şarkının sözleri ve müziği Yıldız Tilbe'ye aittir. Yıldız Tilbe – Ummadığım Anda Şarkı Sözleri mektupları resimleri kaldıramam ki Sevdim seni başkasına yar edemem ki İki dünya bir araya gelse imkansız Seni benden başkasıyla düşünemem ki Sevgilim kıskanırlar Yalanlar ..

Yılmaz Taner – Felek

Yılmaz Taner – Felek Şarkısı 2013 tarihli Misafirperver isimli albümde kendisine yer bulan şarkıdır. Bu güzel şarkının sözleri ve müziği Ceyhun Çelikten'e aittir. Yılmaz Taner – Felek Şarkı Sözleri devam böle gücün yettiği yere kadar Heba et yaşanan aşkı son geceye kadar Alamet iyi değil çanlar yakındır çalar Seni iyi değilsin seni yanlızlık paklar Yani göz göze ..

Yusuf Güney – Hazin

Yusuf Güney – Hazin Şarkısı Yusuf Güney'in son albümüne ismini veren şarkıdır. Albümün çıkış parçası olan Hazin isimli şarkının videoklibi de çekilmiştir. Şarkının sözleri ve müziği Yusuf Güney'e aittir. Yusuf Güney – Hazin Şarkı Sözleri hazin bir öykü olur ya kendisi Zamanın en deli efendisi Nerden bakarsan ahkam kesiyor Süründürüyor rica minnet bu aşk İlerliyor yolu kayıp ..

Yusuf Güney Feat. Semra San – Kendine İyi Bak

Yusuf Güney Feat. Semra San – Kendine İyi Bak Şarkısı Başarılı sanatçı Yusuf Güney tıpkı kendisini müzik dünyasına kazandıran Rafet El Roman gibi, kendisi de genç yetenekleri müzik dünyasına kazandırmaya çalışıyor. Yusuf Güney'in düetiyle Kendine İyi Bak isimli şarkının sözleri yazımızın devamında... Yusuf Güney Feat. Semra San – Kendine İyi Bak Şarkı ..

Yusuf Güney – Melekler Seni Bana Yazmış

Yusuf Güney – Melekler Seni Bana Yazmış Şarkısı 1984 yılında Trabzon'da doğan Yusuf Güneyi Türk pop şarkıcısı, söz yazarı ve bestecidir. Aslen Gümüşhane - Kelkit'li olan sanatçı 14 yaşındayken Londra'ya taşınmıştır. İlk albümünü piyasaya sürmeden önce de Londra'da yaşamaya devam etmekteydi. Sanatçı Rafet El Roman'ın Londra'da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışan Yusuf ..

Yalın – Yeniden

Yalın – Yeniden Şarkısı Yalın, 30 Mart 1980 yılında İstanbul'da doğan Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarıdır. Zalim isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamıştır. Ellerine Sağlık (2004), Bir Bakmışsın (2005), Her Şey Sensin (2007), Ben Bugün (2009), Anlat Güzel Mi Oralar (2011), Sen En Güzelsin(2012), Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda (2013), Yeniden ..

Yalın – Aşk Diye (Keyfi yolunda Aşkı sonunda)

Yalın – Aşk Diye (Keyfi yolunda Aşkı sonunda) Şarkısı Kendine özgü sesiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan, uzun yıllardır gündemden düşmeyen usta sanatçı Yalın'ın son single'ı. 2014 yılında müzikseverlerin beğenisine sunulan bu şarkının sözleri Yalın'a ait. Yalın – Aşk Diye (Keyfi yolunda Aşkı sonunda) Şarkı Sözleri bizden yana mevsim güneş ve ay hep ..

Ulan İstanbul Yaren-Carlos – Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı

Ulan İstanbul Yaren-Carlos – Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı Şarkısı Sözü ve müziği Selami Şahin'e ait olan bu şarkıyı bir de başkasından dinlemeye ne dersiniz? Hem şarkıyı dinlemek hem de şarkı sözlerine göz atmak için yazımızın devamına bakmanız yeterli. Ulan İstanbul Yaren-Carlos – Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı Şarkı Sözleri sen beni, sen, ..

Yıldız Tilbe – Severim Ama Güvenemem ki

Yıldız Tilbe – Severim Ama Güvenemem ki Şarkısı Yıldız Tilbe (16 Temmuz 1966, İzmir), Zaza ve Kürt asıllı Türk şarkıcı, besteci ve şarkı sözü yazarı. Sahneye ilk olarak 1990 yılında[6] Cengiz Özşeker'in patronu olduğu bir klüpte başlamıştır. 1991 yılının sonlarında Sezen Aksu, Tilbe'nin ismini duyup kendisini dinlemeye gelmiş ve vokalistlik teklif etmiştir. ..