loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

T Kategorisi Şarkı Sözleri

Tarkan – Seni Versinler Ellere

Tarkan – Seni Versinler Ellere Şarkısı Asıl adı Tarkan Tevetoğlu olan Tarkan, 17 Ekim 1972'de Almanya'da doğan Türk şarkıcı, şarkı sözü yazarı, besteci ve prodüktördür. Müzik kariyerine 1992 yılında yaptığı Yine Sensiz albümü ile başlayan Tarkan, daha sonra Aacayipsin, Ölürüm Sana, Karma, Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz gibi albümlerle devam etti. ..

Toygar Işıklı – Hayat Gibi

Toygar Işıklı – Hayat Gibi Şarkısı Toygar Işıklı, 1974 yılında Kocaeli'de doğmuş bir müzisyendir. Daha çok dizilere ve filmlere müzik yapmaktadır. Yaprak Dökümü'ne yaptığı müzikle adından söz ettirdi. Daha sonra Ezel, Aşk-ı Memnu, Dudaktan Kalbe, Kuzey Güney gibi dizilere de müzik yaparak albüm sayısını arttırdı. Son olarak Kurt Seyit ve Şura'nın müziklerini ..

Tual Sezi – Ekim

Tual Sezi – Ekim Şarkısı Geçtiğimiz yıl müzikseverler buluşan harika bir şarkıdır. Bu güzel şarkının sözü müziği ve düzenlemesi Can Sanlıbelli imzası taşıyor. Tual Sezi – Ekim Şarkı Sözleri çok zorladım kendimi Bu aralar bir karara Sırılsıklam sonbahar Son bir şans bu adada… Fakat bugün aynalar kırık Hiç ümit vermiyor… sararmış yapraklarla Savrulmuş rüzgarlarla Bir ekim fotoğrafı Konmuş şu son yağmurla eskimiş bir ..

Tuğba Yıldırım – Sadece Ben

Tuğba Yıldırım – Sadece Ben Şarkısı Sevilen genç yetenek Tuğba Yıldırım'ın hüzünlü ve güzel bir şarkısıdır. Bu güzel şarkının sözleri Hakkı Yalçın'a, müziği ise Gökhan Tepe'ye ait. Tuğba Yıldırım – Sadece Ben Şarkı Sözleri gittiğin o günden beri Sabahları erken uyanıyorum Ayrılığın tenimdeki uğultusuna zor dayanıyorum Yerin bambaşka içimde zor bunu zamanla anlıyorum Akşamları bir köşeye çekilip ..

Tan Taşçı – Ağrılı Başımız

Tan Taşçı – Ağrılı Başımız Şarkısı 30 Ekim 1981'de doğan Tan Taşçı, pop müzik şarkıcısı, müzisyen ve bestecidir. İlk albümünü 2005 yılında Rica Ederim adıyla DSM imzasıyla sevenleriyle buluşturdu. Daha sonra Erol Köse desteğiyle 2007 ve 2008 yıllarında iki albüm daha çıkardı. Ferdi Tayfur şarkısı olan Yıldızlar da Kayar isimli şarkıyla uzun ..

Tarkan – Yemin Ettim

Tarkan – Yemin Ettim Şarkısı Türkiye'nin şüphesiz en büyük popstarı olan Tarkan'ın 2014 yılında yayımladığı şarkısıdır. Tarkan'ın yorumuyla harika bir hal alan bu şarkının sözleri ve müziği Kayahan'a ait. Tarkan – Yemin Ettim Şarkı Sözleri asırlardır yalnızım pişmanım alın yazım Bir öfkeye mahkum ettik herşeyi Bir yemin ettim ki dönemem Hüzün tünellerinde soldum kederlerinde cehennemde yansın bu ..

Tamer Sağır – Bu Defa Çok Fena

Tamer Sağır – Bu Defa Çok Fena Şarkısı Bir anda büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Tamer Sağır'ın harika bir şarkısıdır. Sözlerini sizlerle paylaşmak istediğimiz bu güzel şarkı ile ilgili ayrıntılara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz... Tamer Sağır – Bu Defa Çok Fena Şarkı Sözleri herkes farkında kimseler yokken sen vardın yanımda biliyorum aslında bir dua kadar uzaktım sana hala aklımda cennetin ..

Tamer Sağır – Sen Duy Diye

Tamer Sağır – Sen Duy Diye Şarkısı Tamer Sağır, 1985 yılında Ankara'da doğan Türk şair ve şarkıcıdır. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan sanatçı, çeşitli rock gruplarında vokal yapmıştır. Dergilerde şiir, makaleler ve yazılar yazdı. Tamer Sağır – Sen Duy Diye Şarkı Sözleri benim aklım bırakıp gitmek için yetmez ki bu dünyayı sanırım ..

Teoman – Sevdim Seni Bir Kere

Teoman – Sevdim Seni Bir Kere Şarkısı Asıl adı Fazlı Teoman Yakupoğlu olan Teoman, 20 Kasım 1967'de İstanbul'da doğan Türk rock müzik sanatçısı ve söz yazarıdır. Toplamda 10 albüme sahip olan Teoman'ın ilk albümü kendi adını taşıyan Teoman isimli 1996 yılında piyasaya sürülen albümdür. O tarihten sonra müzikte yükselişi devam etmiştir. Sevdim Seni ..

Tuğba Yıldırım – Rest

Tuğba Yıldırım – Rest Şarkısı Henüz çok genç olmasına rağmen büyük bir çıkış yakalayan Tuğba Yıldırım'a ait güzel bir şarkıdır. Yıllarca eskimeyeceği belli olan bu güzel şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tuğba Yıldırım – Rest Şarkı Sözleri hiç hatan yokmuş gibi, kalbin bayram ediyor, bu suçun bedelini yanlış kişi ödüyor, büyüklük bende kalsın, hayat devam ..