loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

S Kategorisi Şarkı Sözleri

Sertap Erener – Ünzile’nin Kardeşi

Sertap Erener – Ünzile’nin Kardeşi Şarkısı Sertab Erener'in seslendirdiği bu şarkı Sezen Aksu'nun Ünzile isimli şarkısına benzediği için "Ünzile'nin Kardeşi" olarak adlandırılmıştır. Bu güzel şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz... Sertap Erener – Ünzile’nin Kardeşi Şarkı Sözleri kiminin kocası kiminin amcası En sevdikleri yani sözün kısası Aldılar sıcacık uykularından Attılar dere yataklarına gece yarısı Ne kıyanlar bildi ne ..

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım

Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Şarkısı Sezen Aksu'nun da harika seslendirdiği bu şarkının sözleri ve müziği Kayahan'a aittir. Şarkının ayrıntılarını yazımızın devamında bulabilirsiniz... Sezen Aksu – Odalarda Işıksızım Şarkı Sözleri odalarda ışıksızım katıksızım viraneyim seni sensiz duvarlara yazan benim divaneyim kanım aksın ki terk etmem seni peşindeyim yar ellerimsin gözlerimsin inanmazsın yar ben perişan günlerim dar anlamazsın yar bir ömür bu zindanlarda ellerimsin gözlerimsin mahkumum sana davalı ben ..

Sıla – Merhabalar

Sıla – Merhabalar Şarkısı Sıla'nın Yeni Ay isimli albümünde yer alan şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Sıla'ya aitken düzenlemesi Efe Bahadır imzası taşıyor. Sıla – Merhabalar Şarkı Sözleri gözün aydın, hayranım sana, gidemiyorum, Canımı yaksan boş, Git desen çoktan laf, Aşığım sana, gidemiyorum. Güzelleştim, kedere selam, Kırgınlıklar sırra kadem, Meğer aşk var ve buradaymış, Merhabalar. Yalnızlık masum sinemalar. Gözün aydın, hayranım sana, gidemiyorum, Canımı yaksan boş, Git desen çoktan laf, Aşığım sana, gidemiyorum. Güzelleştim, kedere selam, Kırgınlıklar sırra kadem, Meğer aşk var ve buradaymış, Merhabalar. Yalnızlık masum sinemalar Sıla – Merhabalar Şarkısını İndirmeden Dinleyebilirsiniz. Sıla – Merhabalar Gitar Akoru intro : E-|--9------9--7--------------------7-9--9-----9--7---------| B-|---10---------8--------------7-10------10-------8--------|    x2 G-|-----11---------9--6--4---6-7------------11------9--6--4-| (F#m-------Em--------Bm)             (F#m-------Em----Bm) Bm               A    G             Bm Gözün aydın, hayranım sana, gidemiyorum, Bm Canımı yaksan boş, Bm Git desen çoktan laf, A       G           Bm Aşığım sana, gidemiyorum. A             G Güzelleştim, kedere selam, A             G      Bm Kırgınlıklar sırra kadem, F#m                     Em Meğer aşk varmış ve buradaymış, Bm Merhabalar. F#m         Em         Bm Yalnızlık masum sinemalar.

Seni Seviyorum Adamım Filmi – Gitme Adamım

Seni Seviyorum Adamım Filmi – Gitme Adamım Şarkısı Seni Seviyorum Adamım filminde yayınlanan ve müzikseverlerin beğenisini toplayan şarkıdır. Şarkının sözleri Biray Dalkıran'a, müziği ise Sonay Akçen'e aittir. Seni Seviyorum Adamım Filmi – Gitme Adamım Şarkı Sözleri yalnız kaldım uçurumlarda gece yıldızların altında tek başıma sıcak bir el beklerken yalnızlık sardı beni derin karanlıklarda bir başıma   gitme adamım ..

Tut Sözünü Filmi – Mavili Mavili Mor Çiçek (Yalelli)

Tut Sözünü Filmi – Mavili Mavili Mor Çiçek (Yalelli) Şarkısı Tut Sözünü filminde çalan bu harika şarkı yeniden müzikseverlerin popülerleri arasına girdi. Bilecik yöresine ait olan şarkının sözleri şöyle: Tut Sözünü Filmi – Mavili Mavili Mor Çiçek (Yalelli) Şarkı Sözleri mavili mavili mor çiçek Mavili burdan geçecek Ben bir çeşme yaptırdım Sevdalılar içecek yalellim yalellim yalellellim Aman yalel ..

Sıla – Canım Sıkılıyor Canım

Sıla – Canım Sıkılıyor Canım Şarkısı Nilüfer'den dinlediğimiz bu şarkıyı şimdilerde Sıla da seslendiriyor. Canım sıkılıyor canım isimli şarkının sözleri ve müziği Kayahan imzası taşıyor. Sıla – Canım Sıkılıyor Canım Şarkı Sözleri canım bana bırak bu gece gözlerini Aklımı alıp götürme bu gece Gözlerimde yaş yerine gözlerin olsun nolursun dur gitme Canım sıkılıyor canım gözlerinle olmayınca Hani ..

Sinan Akçıl – Tabi Tabi

Sinan Akçıl – Tabi Tabi Şarkısı Sinan Akçıl'ın albümüne adını veren şarkıdır. "Tabi Tabi" şarkısının sözleri Sinan Akçıl'a, müziği ise  Marcu Manu'ya ait... Şarkının düzenlemesi ise ünlü prodüktör-aranjör Ozan Doğulu imzası taşıyor... Sinan Akçıl – Tabi Tabi Şarkı Sözleri sendeki cesaret bende olsa Korkmaz mısın aşk bir uçsa Ölmez misin kalp bir dursa Bilerek beni kaybettin dönmüyorum sana ..

Sedat Sayan – Ellere Düş

Sedat Sayan – Ellere Düş Şarkısı Sedat Sayan isimli şarkıcımızın gerçek adı Selahattin Gürsaçardır. Seda Sayan'ın en küçük kardeşi olan Sedat, tıpkı ablası gibi müzik kariyeri yapmaya çalışmıştır. Bir çok adli olayla, adam yaralama, dayak gibi skandallarla medyaya yansısa da şarkıları sevilmektedir. Ellere Düş isimli şarkısının sözleri yazımızın devamında. Sedat Sayan – Ellere ..

Sia – Chandelier

Sia – Chandelier Şarkısı Sia, 1975 doğumlu Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarıdır. 17 yaşındayken katıldığı Crisp grubu ile müzik kariyerine başlamıştır. Bu grupla iki albüm çıkardıktan sonra 1997 yılında gruptan ayrıldı ve aynı yıl OnlySee adlı solo albümünü yayınladı. Ardından 2001 yılında Healing Is Difficult, 2004'de Colour the Small One ve 2014'de ..

Seksendört – Faili Meçhul

Seksendört – Faili Meçhul Şarkısı Ankara'da kurulan bir rock grubudur. 1999 yılında kurulan bu grup 2005 de ilk albümleri olan "Seksendört" ile tanınmaya başlandı. İkinci albümleri K.G.B. ile Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine ulaşan grubun son albümü Akıyor Zaman ise Mart 2011 yılında yayınlandı. Ayrıca grup 2012 yılında Türkiye Müzik Ödülleri'nde ..