loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

R Kategorisi Şarkı Sözleri

Rafet El Roman – Sende Herşey Yalandı

Rafet El Roman – Sende Herşey Yalandı Şarkısı Asıl adı Rafet Yaşdut olan Rafet El Roman, 25 Ağustos 1968 yılında doğan Türk pop müziği sanatçısıdır. 1995 yılında çıkardığı Gençliğin Gözyaşı isimli albümüyle müzik hayatına başladı. Daha sonra Hayat Hüzünlü, 5 NR AŞK, Sürgün, Gönül Yarası, Bir Roman Gibi, Yadigar isimli albümleriyle diskografisini ..

Reyhan Karaca – Sobe

Reyhan Karaca – Sobe Şarkısı 1970 yılında İstanbul'da doğan Karaca, şarkıcıdır. 1993 yılında yaptığı Başlangıç isimli albümle müzik kariyerine başlamıştır. Daha sonra 1997 yılında Sevdik Sevdalandık isimli albümle harika bir çıkış yakaladı. Yaman Olacak, Mesela ve İmza gibi albümlerle diskografisindeki albümleri 5'e çıkaran Reyhan Karaca, ayrıca Yaz, Hep Mi Dertliyiz ve ..

Rocka – Bir Yerde

Rocka – Bir Yerde Şarkısı 2005 yılında Ankara'da kurulan alternative-rapcore grubu rocka, işe kendi tracklerini yapmakla başladı. İddialı bir grup olduğunu hemen gösteren Rocka, 4 elemandan oluşuyor. Canlı performanslardaki enerjik ritmleriyle de seyircinin beğenisini kazanan rock grubu Rocka'nın Bir Yerde isimli şarkısının sözleri şöyle: Rocka – Bir Yerde Şarkı Sözleri nedensiz gidişlerin ötesinde ..

Rachel Taylor Taylor – Light A Fire Türkçe Çeviri

Rachel Taylor Taylor – Light A Fire Türkçe Çeviri Şarkısı Rachel Taylor, 1984 yılında doğan Avusturya'lı bir oyuncu ve modeldir. İlk oyunculuk deneyimini headLand isimli bir televizyon dizisinde yaşamıştır. On sekiz filmde rol almıştır. Daha sonra oyunculuk kariyerine yükselerek devam eden Taylor, müzikte olan yeteneğini de gözler önüne bu şarkı ile seriyor. ..

Redd – Bir Yol Bulursun

Redd – Bir Yol Bulursun Şarkısı Redd, Doğan Duru, Güneş Duru, Berke Hatipoğlu ve İlke Hatipoğlu ile 1996 yılında kurulan bir rock müzik grubudur. 50/50, Kirli Suyunda Parıltılar, Gecenin Fişi Yok, Plastik Çiçekler ve Böcek, 21, Prensesin Uykusu ve Hayat Kaçık Bir Uykudur isimli toplamda 7 albümleri vardır. Grup ayrıca sosyal sorumluluk ..

Resul Dindar – Hemşin’in Puşilisi

Resul Dindar – Hemşin’in Puşilisi Şarkısı 21 Ekim 2014 tarihinde yayımlanan Dalgalan Karadeniz isimli albümde yer alan şarkıdır. Bu şarkının sözleri ve müziği Meryem Çolak'a aittir. Resul Dindar – Hemşin’in Puşilisi Şarkı Sözleri hemşin’un yaylalari Hepsi gider hoşuma Kale’nin soğuk suyi Akar boşi boşina yakti eldurdi beni Dertli tulumin sesi Yaksun seni da yaksun Hemşin’un puşilisi kurutupta sakladum Bana verdiğin güli Karişelum dumana Deriz ..

Resul Dindar – Kız Selamun Aleyküm

Resul Dindar – Kız Selamun Aleyküm Şarkısı Resul Dindar'ın "Dalgalan Karadeniz" isimli albümünde yer alan bu şarkının sözleri ve müziği Adnan Yılmaz'a aittir. Şarkının sözlerini okumak ve dinleyebilmek için yazının devamına göz atmanız yeterli. Resul Dindar – Kız Selamun Aleyküm Şarkı Sözleri suya mi gideyisun Mektup yolladun bana İste beni deyisun suyun altina güğüm Kız selamun aleyküm Kız ..

Resul Dindar – Ela

Resul Dindar – Ela Şarkısı Karadenizli şarkıcı Resul Dindar'ın Dalgalan Karadeniz isimli albümünde yer alan şarkıdır. Şarkının sözleri Zeki Uçkan'a aitken, müziği Yusufeli/Artvin yöresine ait olan anonim bir halk müziğidir. Resul Dindar – Ela Şarkı Sözleri endum dereye Attım suya kancayı Yardan geldi bir haber Oy verdum tabancayi ela ela gözlerin oy Doldu güzelim doldu Ela ela bakışın Başuma bela ..

Realikaz – Kime Bu Şarkılar

Realikaz – Kime Bu Şarkılar Şarkısı Gerçek adı Ufuk Avcı olan sanatçı Kocaeli / Körfez ilçesinde yaşamaktadır. 2010 yılından beri Rap müziğin içerisinde olan Realikaz, arabesk rap yapmasının nedenini Rap müzikten önce arabesk dinliyor olmasına bağlıyor. Rap müziği çok severek yaptığını söyleyen Realikaz, ileride çok daha başarılı yapımlara imza atacağına emin. Realikaz – ..

Rober Hatemo – Bittiğin Yerde Kaldın

Rober Hatemo – Bittiğin Yerde Kaldın Şarkısı Bittiğin Yerde Kaldın, Rober Hatemo'nun 2014 tarihli Pabucumun Dünyası isimli albümünde yer alan eserdir. Unuturum Anılarla ismiyle de bilinen bu şarkı Rober Hatemo'nun kalitesinden ödün vermediğinin bir göstergesi. Dört yıllık suskunluğuna son veren Rober Hatemo'nun bu harika eserine ait şarkı sözlerini okumak ve eseri ..

12