loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

N Kategorisi Şarkı Sözleri

Nil Özalp – Durma

Nil Özalp – Durma Şarkısı Dedesinin kurduğu Denizaltı Orkestrası'nda müzikle tanışan Nil Özalp, çeşitli mekanlarda Anadolu Rock söyledi. Silivri'de bazı yerlerde sahne aldı. Tüm bu sahneleri, müzikle içli dışlı olması 2010 yılında çıkardığı Acıkolik isimli albüm için bir zemin hazırladı. 2010 Mart ayında ilk albümü çıkan Özalp, müzik kariyerinde daha bir çok ..

Nazan Öncel – Bazı Şeyler

Nazan Öncel – Bazı Şeyler Şarkısı 1956'da İzmir'de doğan Nazan Öncel, şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Sokak Kızı lakabıyla da anılan sanatçının ilk kırk beşliği Sana Kul Köle Olmuştum'dur. 1981 yılında yayımladığı Yağmur Duası isimli albümü bekleneni vermeyince müziğe ara vermiştir. 11 senelik aradan soonra 1992 yılında Bir Hadise Var'ı çıkardı ve ..

Nil Karaibrahimgil – Kanatlarım Var Ruhumda

Nil Karaibrahimgil – Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısı Geniş bir hayran kitlesine sahip önemli seslerden Nil Karaibrahimgil'in harika bir şarkısı. Videoklibi de çekilen bu güzel şarkının sözleri ve müziği sanatçının kendisine; Nil Karaibrahimgil'e ait. Nil Karaibrahimgil – Kanatlarım Var Ruhumda Şarkı Sözleri sen beni boşuna hiç kalbinin oralara koyma Kollarını bana sarma kalamam oralarda Sen de ..

Nicki Minaj – Only (Türkçe Çeviri)

Nicki Minaj – Only (Türkçe Çeviri) Şarkısı Gerçek adı Onika Tanya Maraj'dır. 8 Aralık 1982 yılında Trinidad'da doğan Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. İlk stüdyo albümü Pink Friday'ı 2010 yılında müzikseverlerle buluşturdu. Bu albümden sonra ABD Billboard 200 listesinde zirveye oturdu ve platin sertifika ile ödüllendirildi. Albümdeki çıkış parçası olan Super ..

Nilüfer – Bir Garip Serçe

Nilüfer – Bir Garip Serçe Şarkısı Uzun bir müzik hayatı, büyük bir kariyeri olan Nilüfer'in harika bir şarkısını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir Garip Serçe isimli şarkının sözleri ve müziği Kayahan'a ait. Şarkıyı yazımızın devamında dinleyebilirsiniz. Nilüfer – Bir Garip Serçe Şarkı Sözleri çok sebebim vardı benim çok kırıldım söylemedim Gözyaşımı göstermedim sana Çok sebebim oldu ..

Nil Özalp feat. Serdar Ortaç – Kal Aklımda

Nil Özalp feat. Serdar Ortaç – Kal Aklımda Şarkısı Her eseri hit olan, milyonlarca hayrana sahip Serdar Ortaç'ın son şarkısı. Yine bir döneme damgasını vuracak gibi görünen bu şarkının sözleri ve müziği Serdar Ortaç'a, düzenlemesi ise Tolga Kılıç'a ait. Nil Özalp feat. Serdar Ortaç – Kal Aklımda Şarkı Sözleri acı çekip de kendine geldiysen, Ona buna ..

Nil Özalp – Final

Nil Özalp – Final Şarkısı Güzel bir çıkış yakalayan Nil Özalp'ın en çok dinlenen şarkılarından biri. Final isimli şarkının sözleri ve müziği Tan Taşçı'ya ait. Şarkının sözlerini okumak için yazının devamına bakmanız yeterli. Nil Özalp – Final Şarkı Sözleri senden ayrıldığım o gün beni Dostlarım aradılar teker teker Tebrik ettiler mutlu ol dediler Bilemezsin daha neler yarın ..

Nilüfer – Oh Oh

Nilüfer – Oh Oh Şarkısı Her yaştan hayran kitlesi olan Nilüfer'in en sevilen şarkılarından biri olan Oh Oh isimli şarkısı 1979 yılına ait. Bir dönemine damga vuran, çok sevilen bu şarkının sözlerini aşağıda bulabilirsiniz... Nilüfer – Oh Oh Şarkı Sözleri oh oh aferin sana, oh oh maşallah sana Tebrikler sayın dostum, işleriniz yolunda Her gün ..

Nazan Öncel – Zıt Kutuplar

Nazan Öncel – Zıt Kutuplar Şarkısı Nazan Öncel, 6 Şubat 1956 yılında İzmir'de doğan, Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Lakabı "Sokak Kızı"dır. İzmir Konservatuarı'ndan mezun oldu. 1975'te İzmir Radyosu`nun düzenlediği yarışmada birinci olan Öncel, ilk 45'liğini 22 yaşındayken 1978'de çıkardı. "Sana kul köle olmuştum"  ve "Kader bu çekeceksin"  adlı iki parçadan ..

Nurettin Rençber – Gözlerim

Nurettin Rençber – Gözlerim Şarkısı Nurettin Rençber, 1960 yılında Mersin'de doğan Türk halk mizği sanatçısıdır. Çocukluk yıllarından beri ilgi duyduğu müzik alanında da besteler yapıp,şarkı sözleri ve şiirler yazan sanatçı,bu çalışmalarını 1985’de AST salonunda verdiği bir konserle tanıtma fırsatını buldu. Günümüze kadar sekiz albüm yapan sanatçının en önemli özelliği,albümlerindeki eserlerin büyük çoğunluğunun söz ..

12