loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

M Kategorisi Şarkı Sözleri

Manga – Hint Kumaşı

Manga – Hint Kumaşı Şarkısı Manga, 2001 yıllarında kurulmuştur. 2004 yılında ilk stüdyo albümleri olan maNga'yı çıkardılar. Daha sonra 2006'da maNga+ isimli albümle geri döndüler. Ardından Şehr-i Hüzün, We Could Be The Same, Fly to Stay Alive, e-akustik, Işıkları Söndürseler Bile gibi albümlerle diskografilerindeki albüm sayılarını arttırdılar. Eurovision'da We Could Be ..

Mehmet Erdem – Dünya Dönüyor

Mehmet Erdem – Dünya Dönüyor Şarkısı Ajda Pekkan'ın sesinden alıştığımız harika bir şarkıdır. Bu güzel şarkının sözleri Fecri Ebcioğlu'na, müziği ise Marc Aryan'a aittir. Mehmet Erdem – Dünya Dönüyor Şarkı Sözleri değişmiş gördüm bu defa seni Dertler yıpratmış o şen sesini Gülen gözlerin gülemez olmuş Güzel yüzüne çizgiler dolmuş Dünya dönüyor sen ne dersen de Yıllar geçiyor fark ..

Mustafa Bozkurt – Hastane Önü İncir Ağacı

Mustafa Bozkurt – Hastane Önü İncir Ağacı Şarkısı Balıkesir yöresine ait sanılan bu türkü anonimdir. 1953 yılında Nida Tüfekçi tarafından derlenmiştir. Mustafa Bozkurt – Hastane Önü İncir Ağacı Şarkı Sözleri hastane önünde incir ağacı (annem ağacı) doktor bulamadı bana ilâcı (annem ilâcı) baş tabip geliyor zehirden acı (annem vay acı)   garip kaldım yüreğime dert doldu (annem ..

Malt – Merkezde Araç Yok Arkadaşlar

Malt – Merkezde Araç Yok Arkadaşlar Şarkısı Cenk-Erdem ikilisinden tanınan Cenk Durmazel'in solisti olduğu Malt, ilk albümünü 2006 yılında çıkardı. "Kendi Adını Taşıyan İlk Albüm" ismini verdikleri ilk albümlerinden sonra 2010 yılında Arıza, 2014'de ise Merkezde Araç Yok Arkadaşlar isimli albümlerini çıkardılar. Ayrıca aşkın gözü isimli şarkılarına bir de videoklip çektiler. Malt – ..

Mehmet Erdem – İlk Değil

Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkısı Sözü ve müziği Kayahan'a ait olan İlk Değil isimli şarkının ayrıntıları yazımızda. Mehmet Erdem'den dinleyebileceğiniz bu şarkının sözleri yazımızın devamında... Mehmet Erdem – İlk Değil Şarkı Sözleri ilk değil ve son değil Bu ilk telaş bu son hazan değil Eskimiş yüzüm aynalarda Gözlerim dalar zamanlara Aynalarda eskimiş yüzüm Fırtına kopar açıklarda Aynalarda eskimiş ..

Mavi – Savdım Sıramı

Mavi – Savdım Sıramı Şarkısı Gerçek adı Ayşegül Turan olan 1979 doğumlu pop şarkıcısıdır. Mavi'nin esas mesleği avukatlıktır. İstanbul'da doğan müzisyen, 2010 yılında Mavi, 2012 yılında Kaptan ve Aç Kapıyı isimli eserlere imza attı. Geçtiğimiz sene Şimdi isimli albümünü çıkaran Mavi bir çok eserin bestesini de kendisi yaptı. Mavi – Savdım Sıramı ..

Model – Sen Ona Aşıksın

Model – Sen Ona Aşıksın Şarkısı Model, 2005'de A due Carmen ismiyle kurulup 2008 yılında Model ismini alan Alternatif Rock grubudur. Grubun solisti Fatma Turgut'dur. Perili Sirk (20099), Diğer Masallar (2011) ve Levla'nın Hikayesi (2013) isimli albümleri bulunan grup büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Model – Sen Ona Aşıksın Şarkı Sözleri demek bugün yeni ..

Mazhar Alanson – Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz

Mazhar Alanson – Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz Şarkısı Mazhar Alanson, 1950 yılında Ankara'da doğan şarkıcı, gitarist, söz yazarı ve oyuncudur. MFÖ grubunun vokalistidir. 1995'de MFÖ müzikal çalışmalarına ara verince, Mazhar Alanson kendi solo kariyerine başladı. Bu Ne Biçim Hikaye Böyle ve Bir Zamanlar Fırtınalar Eskitirdim şarkılarıyla dikkat çekti. Daha öncesinde ..

Model – Herkes Gibisin

Model – Herkes Gibisin Şarkısı Cem Karaca'dan dinlemeye alıştığımız bu güzel şarkıyı bir de Model'den dinlemek ve sözlerine göz atmak için yazımızın devamına bakmanız yeterli. Şarkının sözleri Nazım Hikmet'e, müziği ise Cem Karaca'ya ait. Model – Herkes Gibisin Şarkı Sözleri gönlümle baş başa düşündüm demin artık bir sihirsiz nefes gibisin şimdi ta içinde bomboş kalbimin ak ..

Mabel Matiz – Yaşım Çocuk

Mabel Matiz – Yaşım Çocuk Şarkısı Gerçek adı Fatih Karaca olan sanatçı 1985 yılında Mersin'de doğdu. Diş Hekimi olan Mabel Matiz, mesleğini bırakarak müziğe yöneldi. 2011 yılında çıkardığı Mabel Matiz isimli albümle çıkış yakalayan sanatçı ardından 2013'de Yaşım Çocuk ve 2015'de Gök Nerede isimli albümlerle çıkışını sürdürdü. Ayrıca 2014 yılında Kör Heces ..