loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

K Kategorisi Şarkı Sözleri

koray avcı hoşgeldin sözleri şiiri ve akor

Koray Avcı Hoşgeldin Sözleri Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar Sen bana geç geldin, ben sana erken Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim Sen bana yangın ..

Kolpa – Gurur Benim Neyime

Kolpa – Gurur Benim Neyime Şarkısı Aşk ve Hayat Hakkında isimli albümde yer alan harika bir şarkıdır. Pasaj Müzik imzasıyla yayımlanan bu güzel albümde yer alan şarkının sözleri yazımızın devamında. Kolpa – Gurur Benim Neyime Şarkı Sözleri kaldı yine ismin dilimin ucunda Sonradan gelir hep aklım başıma Baktım kaldım gözlerinin içine Kaçırdın gözlerini bıraktın ellerini Sana ne ..

Kutsi – Sevmek Sadece

Kutsi – Sevmek Sadece Şarkısı Kutsi'nin en yeni albümü olan "Bilmem Anlatabildim mi" isimli albümde kendine yer bulan bu güzel şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Sevmek Sadece isimli bu şarkının sözleri ve müziği Kutsi'nin kendisine ait. Kutsi – Sevmek Sadece Şarkı Sözleri yalanlar üstüne kurulmuş bir hikaye Eninde sonunda bitecek Sebepsiz yere tartışıp durduk seninle Eminim ..

Koray Candemir Ft. Sezin Akbaşoğulları – Muhteşem Bir Son

Koray Candemir Ft. Sezin Akbaşoğulları – Muhteşem Bir Son Şarkısı Orçun Koray Candemir, 7 Ağustos 1975 İstanbul doğumlu, gitarist, söz yazarı, besteci ve prodüktördür. Kargo grubunun eski solistidir. 1993-2013 arasında Kargo Grubuyla birlikte 11 albüme imza attı. Bu sırada 2010  yılında Tuval isimli bir albümü Maskot grubu ile çıkardı. Bunların yanında Sade ..

Koliva – Yüksek Dağlara Doğru

Koliva – Yüksek Dağlara Doğru Şarkısı Sadece karadeniz türküleri sevenlerini değil, bu kültüre uzak olanları bile mest edecek harika bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Kemal Gültekin'e, düzenlemesi ise Kemal Sahir Gürel'e aittir. Koliva – Yüksek Dağlara Doğru Şarkı Sözleri çok sevdiğime değil bilmemene yanarım seni gördüğüm her gün içten içe kanarım kara gözlerin beni ..

Kiraz Mevsimi – Kal Yanımda Sözleri

Kiraz Mevsimi – Kal Yanımda Sözleri Şarkısı TV Dizisi olan Kiraz Mevsimi'nde çalan ve izleyicilerin büyük beğenisini toplayan bu güzel şarkının sözlerine göz atmak isterseniz yazımızın devamına bakmanız yeterli. Şarkının sözleri F. Gül Yanık müziği ise Ahmet Korukçu imzası taşıyor. Kiraz Mevsimi – Kal Yanımda Sözleri Şarkı Sözleri seni özlüyorum yanımdayken bile Kalbim korkudan ..

Kenan Doğulu – Rica

Kenan Doğulu – Rica Şarkısı Sözü ve Müziği Kenan Doğulu'nun kendisine ait olan bu şarkının düzenlemesi Ozan Doğulu imzası taşıyor. Bu harika şarkının sözlerini okumak ve şarkıyı dinleyebilmek için yazımızın devamına göz atmanız yeterli. Kenan Doğulu – Rica Şarkı Sözleri senden rica etmiştim Bir tek bunu beklemiştim Tatlı sözler tükense de Aşk vadesi bitse de Saygımız hep ..

Kenan Doğulu (Unutursam Fısılda) – Kirli Beyaz Kedi

Kenan Doğulu (Unutursam Fısılda) – Kirli Beyaz Kedi Şarkısı Kenan Doğulu (d. 31 Mayıs 1974; Beyoğlu, İstanbul), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve albüm yapımcısı. Türkiye'nin en önemli müzisyenlerinden biri olan, milli gitarist (merhum) Yurdaer Doğulu'nun oğlu olan Kenan Doğulu 'nun bugüne kadar onüç stüdyo albümü ve dört single çalışması yayınlanmıştır. ..

Koliva – Kara Sevda

Koliva – Kara Sevda Şarkısı Koliva, Karadenizli bir müzik grubudur. Kendilerini yörelerinin kültür bekçileri olarak adlandırılan grup üyeleri gruplarının isimleri için de yöresel anlam taşıyan "Koliva" yı seçmişler. Koliva Laz ve Hemşin köylülerinin tarlalarını korumak için inşa ettikleri küçük avcı barınağına verilen isimdir. Grubun üyeleri Karadeniz kültürünün temsilcileri olan kemençe ve tulumu ..

Kadife – Binlerce Çiçek

Kadife – Binlerce Çiçek Şarkısı Kadife – Binlerce Çiçek Şarkı Sözleri kalbimde açan binlerce çiçek O günden sonra ardı ardına soluyor Bana yaşatmış olduğun bu kahve ve yalancı bahar Kışa dönüyor Mutluluk kelebeğin ömrü kadar çabuk geçiyor Artık elimden gelen dilimden dökülen Birkaç ucuz yeni kelime Kalsan son bir sabah daha bu kollarda uyansan Korkmam ölümüme sebep olan o güzelim ..

12