loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

J Kategorisi Şarkı Sözleri

Jason Derulo – Wiggle

Jason Derulo – Wiggle Şarkısı 21 Eylül 1989 yılında doğan Jason Derulo ABD'li şarkıcı ve aktördür. Bir çok sanatçının müziklerinde yapımcılık ve söz yazarlığı yapmıştır. Jason Derulo (2010), Future History (2011) ve Tattoos (2013) isimli 3 adet albümü vardır. In My Head, Whatcha Say gibi single'ları ile müzik listesini altüst eden Derulo'nun ..

Jehan Barbur – Senin Olurum

Jehan Barbur – Senin Olurum Şarkısı Jehan İstiklal Barbur (d. 12 Nisan 1980), Hıristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. 2002'de profesyonel müzik hayatına başlamak için Ankara'dan İstanbul'a taşınan sanatçı, ilk olarak farklı gruplarda pop, caz türünden repertuvarlarla vokalist olarak yer aldı. Bülent Ortaçgil'in referansı ile Ada Müzik adlı şirket ile anlaştı. ..

Lil Twist feat. Justin Bieber – Intertwine Türkçe Çeviri

Lil Twist feat. Justin Bieber – Intertwine Şarkı Sözleri what’s the use to being lonely ? When ı’m offering my company You could be my lover, hold me I’ll give you attention all night, all day Intertwine, we can intertwine We can intertwine, we can intertwine Oh yeah [verse 1 – lil twist] Had the whole hood shook when ..