loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

İ Kategorisi Şarkı Sözleri

İpek Açar – Mor Menekşe

İpek Açar – Mor Menekşe Şarkısı Futbol taraftarlarının tezahürat olarak da kullandığı bir şarkıdır. Hafızalara kazınmış melodiye sahip olan bu şarkının sözü ve müziği Kayahan'a aittir. İpek Açar – Mor Menekşe Şarkı Sözleri akşam oldu, penceremde yorgun rüzgar esiyor, geçiyor renkler suskun bir mahsun mor menekşe ağlıyor mu ne gölgelerin kollarında hatıralar halka halka ben ona tutsak nerde nerde en son ..

İntizar – Su Gibi Gözlerin Yağmur Bahar

İntizar – Su Gibi Gözlerin Yağmur Bahar Şarkısı İntizar, 1974 Tunceli doğumlu Türk şarkıcı ve bestecidir. 1997 yılında çıkardığı Gelincik isimli albümle müzik hayatına giriş yapan İntizar, daha sonra Gece Nemi, Göçebe, Aldanırım ve Ömrüm Senindir gibi albümlerle kariyerine devam etti. Sekiz albümü bulunan sanatçıyı Ferdi Tayfur keşfetti. İntizar – Su Gibi Gözlerin ..

İrem Derici – Bir miyiz

İrem Derici – Bir miyiz Şarkısı İrem Derici'nin maxi single çalışması "ÜÇ"de yer alan şarkıdır. İrem Derici'nin yeni çalışmasında adından da anlaşılacağı üzere 3 şarkı bulunuyor. Çıkış parçası olan "Bir miyiz?"in sözleri, müziği ve aranjesi Erkin Arslan tarafından yapıldı. İrem Derici – Bir miyiz Şarkı Sözleri olmuyor bu sabah güneş bile tuhaf doğmuyor Kafam hayli ..

İlker Kaleli – Elleri Ellerime

İlker Kaleli – Elleri Ellerime Şarkısı Dumandan Ellerin Ellerime isimli şarkıyı seslendiren oyuncu İlker Kaleli büyük bir beğeni kazandı. Gelin hep birlikte bu şarkının sözlerini hatırlayalım: İlker Kaleli – Elleri Ellerime Şarkı Sözleri seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli Kaçırdım şu aklı başımdan Elleri ellerime Gözleri gözlerime Saçları saçlarıma Karışan bir sen olsan İlker Kaleli – Elleri ..

İrem Derici – Neredesin Sen

İrem Derici – Neredesin Sen Şarkısı Son günlerin popüler şarkıcılarından olan İrem Derici, Neşet Ertaş'ın en çok bilinen türkülerinden olan Neredesin Sen isimli türküyü seslendirdi. Sözü ve müziği Neşet Ertaş'a, bozkırın tezenesine ait olan bu türkünün sözleri yazımızın devamında... İrem Derici – Neredesin Sen Şarkı Sözleri su garip halimden bilen işveli nazlı Gönlüm hep ..

İpek Acar – Mor Menekşe

İpek Acar – Mor Menekşe Şarkısı 1975 doğumlu olan İpek Acar, Kayahan'ın hem vokalisti hem de eşidir. Seninle Her Şeye Varım Ben isimli şarkıda Kayahan'a vokal yaparak adından söz ettiren sanatçıdır. Şu sıralar sessizliğe bürünmüş olsa da Mor Menekşe isimli şarkısı, futbol tezahüratı olarak kullanıldığından kulaklara aşina gelmekte olan tanıdık bir ..

İlker Kaleli – Elleri Ellerime (Poyraz Karayel)

İlker Kaleli – Elleri Ellerime (Poyraz Karayel) Şarkısı İlker Kaleli 1983 yılında İstanbul'da doğan sinema ve dizi oyuncusudur. Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunu olan sanatçı Kayıp isimli dizide oynadı. Şu sıralar Poyraz Karayel dizisinde başrol oynayan sanatçı Duman'ın Ellerin Ellerime isimli şarkısını yorumladı. İlker Kaleli – Elleri Ellerime (Poyraz Karayel) Şarkı Sözleri seni ..

İsmail YK – Kahpe Dünya

İsmail YK – Kahpe Dünya Şarkısı Beş kardeşin en küçüğü olan İsmail YK, Almanya'nın Hamm şehrinde dünyaya gelmiştir. 13 yaşındayken kardeşleriyle birlikte sahne hayatına başlamıştır. İsmail YK birçok enstrümanı çalabiliyor. Seda Sayan, Alişan, Ebru Yaşar, Kibariye gibi sanatçılara birçok beste vermiş ve aranjörlük yapmıştır. 1995 yılında profesyonel müzik hayatına adımını atan YK, Yurtseven ..

İsmail YK – Kahpe Dünya

İsmail YK – Kahpe Dünya Şarkısı İsmail YK'nın 2015'e damgasını vuracak gibi görünen şarkısıdır. Şarkının sözleri ve müziği İsmail YK'ya ait. İsmail YK – Kahpe Dünya Şarkı Sözleri bu şarkıyı sevenler anlar! Benim gibi sevmediysen Zaten anlamazsın Bir canım vardı senindi Varsın artık o da yansın Ben giderim bu kahpe dünya sana kalsın! Şimdi söyle hayatında mutlu musun… İsmail YK ..

İsmail YK – Ah leylim

İsmail YK – Ah leylim Şarkısı Sevilen şarkıcı İsmail YK'nın 2015 yılı yeni single'ı. Şarkının sözleri müziği ve aranjmanı Yurtseven Kardeşler ekibine ait. İsmail YK – Ah leylim Şarkı Sözleri arkadaşlarla toplandık biz onlarda benim gibi biraz dertli arada bir öyle dertleşiriz ki onlarda benim gibi aşktan sarhoş biri ağlar biri yanar biri yalandan güler biri bakar biri ..