loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

H Kategorisi Şarkı Sözleri

Hadise – Prenses

Hadise – Prenses Şarkısı Hadise'nin Tavsiye isimli albümünde yer alan şarkıdır. Sözleri Gökhan Şahin, müziği Emrah Karaduman'a ait olan bu güzel şarkının sözleri yazımızda... Hadise – Prenses Şarkı Sözleri ne zaferinden bahsediyorsun Savaşla aşkı karıştırmışsın Çık o karanlıktan, siperinden Sen beni hep düşman varsaymışsın sen rekabet iste Ben buna bayılıyorum Kadının gücünü hafife alma Erkeklik gururun vardır sanırım Perişan olup da ..

Hande Yener – Alt Dudak

Hande Yener – Alt Dudak Şarkısı Şarkıcı Hande Yener'in 2 Haziran 2014 yılında yayımlanan Mükemmel isimli albümünde yer alan şarkıdır. Alt Dudak isimli bu şarkının sözleri Altan Çetin'e, müziği ise Çetin'e aittir. Hande Yener – Alt Dudak Şarkı Sözleri aşk başımıza bela Astala vista baby biz değil miydik aşk ile yanan Eğer ayrılırsak ölürdük falan Hani ne ..

Hüseyin Çebişçi – Gidenlerin Ardından

Hüseyin Çebişçi – Gidenlerin Ardından Şarkısı Kocamın Ailesi isimli dizide çaldıktan sonra geniş bir hayran kitlesine ulaşan bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Şarkının sözleri ve müziği Gökhan Tümkaya'ya aittir. Hüseyin Çebişçi – Gidenlerin Ardından Şarkı Sözleri gitme ölüm gibi zamansız Düşmek peşine artık imkansız Ağlamak yine mi bana düşen Gidenlerin ardından Kaldır çocukluğum sende Kırık oyuncağım yerde Sığınacak ..

Haluk Levent – Yollarda Bulurum Seni

Haluk Levent – Yollarda Bulurum Seni Şarkısı Haluk Levent Acil 26 Kasım 1968'de Adana'da doğmuş olan bir Türk rock şarkıcısıdır. 15 tane solo albümünün yanında konuk olarak katıldığı Parantez, İnadına Seveceğim gibi albümler de vardır. Hayatı boyunca inişli çıkışlı bir kariyere sahip olan Haluk Levent'in yaptığı şarkılar hiçbir zaman eskimeyecek cinsten. Yollarda ..

Haluk Levent – Gülendam

Haluk Levent – Gülendam Şarkısı Haluk Levent'in 1998 yılında çıkardığı "Yine Ayrılık" isimli albümde kendine yer bulan harika bir şarkıdır. Şarkının hem sözleri hem de müziği Haluk Levent imzası taşıyor. Haluk Levent – Gülendam Şarkı Sözleri gözlerinden ötesini göremem göremem ben Sözlerinden ötesini duyamam duyamam ben gümüşyaka köprüsünü, ezberledim türküsünü Ben sana hiç doyamadım Gençlik çağı geldi ..

Haluk Levent – Hani Benim Olacaktın

Haluk Levent – Hani Benim Olacaktın Şarkısı Haluk Levent'in Ocak - 1998 yılında sevenleriyle buluşturduğu harika bir şarkıdır. Sözleri ve müziği de Haluk Levent imzası taşıyan bu güzel şarkının ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz: Haluk Levent – Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler, sonsuz kelimeler Unuttun mu yar, söz verdin bana Gitmeyecektin, daha ..

Harun Kolçak – Günahlar

Harun Kolçak – Günahlar Şarkısı Harun Kolçak, 1955'de İstanbul'da doğan Türk pop sanatçısıdır. Sinema Sanatçısı Eşref Kolçak'ın oğludur. Beni Affet (1991), En Büyük Aşk (1993), Yanımda Kal (1995), Teslim Oldum (1998), Yaşasın (2000), Müzisyen (2006) ve Yeniden Doğuyorum (2012) isimli toplam yedi albümü bulunmaktadır. Sanatçının ayrıca iki single çalışması vardır. Harun Kolçak – Günahlar Şarkı Sözleri bir anda Gidiyorsun sandım Sakın yapma bunu Zamansız Sensiz ..

Harun Kolçak – Vermem Seni

Harun Kolçak – Vermem Seni Şarkısı Harun Kolçak'ın "Yanımda Kal" isimli albümünde kendine yer bulan güzel bir şarkıdır. Albümdeki bir çok şarkı gibi Harun Kolçak imzası taşımaktadır. Sözü ve Müziği Harun Kolçak'a ait olan bu şarkının düzenlemesini İskender Paydaş yapmıştır. Harun Kolçak – Vermem Seni Şarkı Sözleri sevdirdin kendini bana hiç sorma Bundan sonra ..

Harun Kolçak – Kalbime Yazdım Seni

Harun Kolçak – Kalbime Yazdım Seni Şarkısı Harun Kolçak'ın "Yanımda Kal" albümünde bulunan güzel bir şarkıdır. Şarkının sözleri Harun Kolçak'a, müziği ise Selim Korkmaz'a aittir. Düzenlemesini İskender Paydaş imzası taşıyan bu şarkının sözlerine yazımızın devamından göz atabilirsiniz. Harun Kolçak – Kalbime Yazdım Seni Şarkı Sözleri ah bu akşamlar Deniz susar gözler dalar Sessizce Ah canım yanar Hasret ..

Harun Kolçak – Sevdanın Okları

Harun Kolçak – Sevdanın Okları Şarkısı Harun Kolçak'ın 1995  yılında yayımladığı albümünde kendisine yer bulan bu güzel şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Bu harika şarkının sözleri ve müziği Adnan Ergil'e düzenlemesi ise İskender Paydaş'a aittir. Harun Kolçak – Sevdanın Okları Şarkı Sözleri nerden gördüm seni Görmez olaydım O güzel gözlerine Bakmaz olaydım Dönüyor başım Değişti dünyam Görmez oldum Hiçbir şeyi Sığmıyor ..

12