loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

G Kategorisi Şarkı Sözleri

Gülşen Bangır Bangır

1976 Yılında doğan Gülşen günümüzde genellikle hit şarkıları çıkartmakta ve seslendirmektedir. Genel olarak slow yerine pop şarkı söylemeyi seçen gülşen bangır bangır adını verdiği şarkıda 2015 yılında adından çok söz ettireceğe benziyor. Gülşenin İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitim aldığınıda belirtmek isterim. Gülşen tarafından seslendirilen bazı şarkılar ise alt taraftaki gibidir. Yatcaz Kalkcaz ..

Gaye Su Akyol – Ruhun Ölmüş Senin

Gaye Su Akyol – Ruhun Ölmüş Senin Şarkısı Gaye Su Akyol, 1985 yılında İstanbul'da doğan Türk sanatçıdır. Antropoloji bölümünü bitiren sanatçı halen İstanbul'da yaşamaktadır. Ruhun Ölmüş Senin isimli şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan sanatçının önü açık görünüyor. Şarkının sözleri yazının devamında. Gaye Su Akyol – Ruhun Ölmüş Senin Şarkı Sözleri olmuyor Aklım almıyor Ruhun ölmüş senin Ruhun gitmiyor Gölgen ..

Gülden Mutlu – Değiştim

Gülden Mutlu – Değiştim Şarkısı Pasaj Müzik imzasıyla, Sen Yokken Olanlar adıyla çıkardığı albümünde yer alan şarkıdır. Şarkının sözleri sanatçının kendisine aittir. Gülden Mutlu – Değiştim Şarkı Sözleri hani bir kuş gibi ürkek olduğum anlar Hani bitmiz telaşım şimdi nerde Bilinsin eskisi gibi değil ruh halim Seni unutmak için değiştim hani bir kuş gibi ürkek olduğum anlar Hani ..

Gökçe Kılınçer – Aşk Beni Bulunca

Gökçe Kılınçer – Aşk Beni Bulunca Şarkısı Gökçe Kılınçer'in Aşk Beni Bulunca isimli single'ının sözleri yazımızın devamında. Şarkının hem sözleri hem de müziği Gökçe Kılınçer'in kendisine ait. Gökçe Kılınçer – Aşk Beni Bulunca Şarkı Sözleri onu böyle bilmezdim Tutulmayan sözlerle Aşk beni vurdu Hem aldı hem de böldü ateşinde oklar var Yanağımda yaşlarla Son bizi bulur Aşk alır hep yarıverir sen Beni ..

Gülden Mutlu – Boşver Beni

Gülden Mutlu – Boşver Beni Şarkısı Gülden Mutlu'nun Sen Yokken Olanlar isimli albümünde yer alan şarkıdır. Oldukça hoş bir tınısı olan bu şarkının sözü ve müziği Gülden Mutlu'ya aittir. Gülden Mutlu – Boşver Beni Şarkı Sözleri boşver beni, boşver Bulurum ben yolumu Az mı dolandık eteğinde sabrın Bıraktım yıkasın ruhumu Boşver beni, boşver Bulurum ben yolumu Az mı dolandık ..

Gülden Mutlu – Değiştim

Gülden Mutlu – Değiştim Şarkısı Emre Aydın ile yaptıkları Soğuk Odalar düetinden sonra adını duyuran şarkıcı Gülden Mutlu'nun eseridir. Bu güzel şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Gülden Mutlu – Değiştim Şarkı Sözleri hani bir kuş gibi ürkek olduğum anlar Hani bitmiz telaşım şimdi nerde Bilinsin eskisi gibi değil ruh halim Seni unutmak için değiştim Hani bir kuş ..

Gülşen – Emrin Olur

Gülşen – Emrin Olur Şarkısı Gülşen'in sesinden çok beğenilen bir şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Orhan Gencebay'a aittir. Gülşen – Emrin Olur Şarkı Sözleri akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar gönül acılar çeker yalnız başına Yeter bu kadar yeter Yarim bu günahların kalmaz yanına Mevlam adamı yakar gülüm diye diye ..

Göksel – Sevil Neşelen

Göksel – Sevil Neşelen Şarkısı Göksel'in Hayat Rüya Gibi isimli albümünde yer alan şarkıdır. Şarkı, Emel Sayın'ın sesinden hafızalarımıza kazınmış olsa da Göksel ile farklı bir tada ulaşmıştır. Şarkının sözleri Hüseyin Turgut Yarkent'e, müziği ise Saadettin Yücel Öktenay'a aittir. Göksel – Sevil Neşelen Şarkı Sözleri sevil neşelen, sevme yanarsın Bir sarı saçı okşar kanarsın O ..

Göksel – Dudaklarinda Arzu

Göksel – Dudaklarinda Arzu Şarkı Sözleri Sevim Yücealpe, bestesi Sadettin Öktena'ya ait olan bu güzel şarkıyı hepiniz bilirsiniz. Göksel'den dinlemeye alıştığımız bu şarkının sözleri yazımızın devamında... Göksel – Dudaklarinda Arzu Şarkı Sözleri dudaklarında arzu kollarında yanlız ben Sana bakan bir çift göz ben olayım sevgilim gününe gecene eş gözünde yaş yine ben Sana aşık yanlız ben ..

Gülden Mutlu – Hatırladın mı Beni

Gülden Mutlu – Hatırladın mı Beni Şarkısı Pop müzik listelerinde basamakları hızla tırmanan Gülden Mutlu'nun Sen Yokken Olanlar isimli albümünde yer alan bir başka şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Gülden Mutlu'ya aittir. Gülden Mutlu – Hatırladın mı Beni Şarkı Sözleri kaynardı kanımız kış gününde bile Aşık olmak için yazı beklemezdik biz Bir görüp bin durur, ..