loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

F Kategorisi Şarkı Sözleri

Funda Arar – Melankoli

Funda Arar – Melankoli Şarkısı Funda Arar, 8 Nisan 1975'de Ankara'da doğan Türk pop müzik şarkıcısıdır. 2000 yılında yaptığı Sevgilerde albümü ile müzik kariyerine başladı. Daha sonra Sevgiliye, Alagül, Sevda Yanığı, Rüya, Sessiz Sinema gibi albümlerle kariyerine devam etti. Bu sene ise Hoşgeldin isimli bir albüm çıkararak müzikseverlerin beğenisine sunacak. Toplamda 11 ..

Furkan Kızılay – Ay Geceyi Severken

Furkan Kızılay – Ay Geceyi Severken Şarkısı Çocuklar Duymasın'ın havuç'u olarak tanınan usta oyuncunun sesinden harika bir şarkı. Şarkının hem sözleri hem de müziği sanatçının kendisine aittir. Furkan Kızılay – Ay Geceyi Severken Şarkı Sözleri yine geldik bu aşk oyununa Canımız acıdı kalbe vura vura Burada senden ayrı kala kala Yaşayamam ben bir masaldı hatırlar mısın Sen bu ..

Funda Arar – Ve Melankoli

Funda Arar – Ve Melankoli Şarkısı İlk kez 1990 yılında Nilüfer'in yayınladığı "Sen Mühimsin" isimli albümde yer alan şarkıdır. Bu şarkının sözleri ve müziği Kayahan'a aittir. Funda Arar – Ve Melankoli Şarkı Sözleri mühürlenmiş gözlerime insafsız uzaklar Gel gör çıkmaz yollarına saplanmışım Ben sana muhtacım dört yanımda uçurumlar Perişanım dört yanımda uçurumlar Paramparça bir hayat Çıldırtan yalnızlıklar Ve melankoli Senle topla ..

Flört – Boşver Aldırma

Flört – Boşver Aldırma Şarkısı 1991 yılında kurulan Bekarlar isimli grubun devamıdır. 1991 yılından beri hiç ayrılmadan grupta kalan tek isim Ozan Kotra'dır. 1998 yılında "Dağlar Kızı Reyhan & Atabarı" isimli albümle müzik dünyasına giriş yapan Flört, daha sonra 2001 yılında çıkardıkları Flört albümüyle daha çok tanınır hale geldiler. Son olarak 2014 ..

Farah Zeynep Abdullah – Gel Ya da Git

Farah Zeynep Abdullah – Gel Ya da Git Şarkısı Unutursam Fısılda filmi için yapılan bu güzel şarkı filmde çalan ve en beğenilen şarkılardan biri oldu. Farah Zeynep Abdullah'ın müzik konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gösteren, seksenli yılların ezgilerini yeniden hatırlatan bu güzel şarkının sözleri, müziği ve aranjmanı Kenan Doğulu'ya ait. Farah Zeynep ..

Farah Zeynep Abdullah – Sevdim (Unutursam Fısılda)

Farah Zeynep Abdullah – Sevdim (Unutursam Fısılda) Şarkısı Unutursam Fısılda isimli filmde yetenekli oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın söylediği ve hit olan bu şarkının sözleri ve müziği Kenan Doğulu'ya ait. Farah Zeynep Abdullah – Sevdim (Unutursam Fısılda) Şarkı Sözleri çok sevdim hem çok sevildim meleklerin gönlü değdi bana yıllar su biz deniz, bebek kokun sindi ocağıma korkma ..

Ferhat Köse Feat Soner Arıca – Çaresiz

Ferhat Köse Feat Soner Arıca – Çaresiz Şarkısı 1966 Ordu doğumlu Soner Arıca, Pop şarkıcısı, müzisyen, tiyatro oyuncusu ve prodüktördür. 1992 yılında çıkardığı ilk albüm olan "Bir Umut" ile profesyonel müzik yaşantısına başlayan Soner Arıca, En Güzel Serüven (1994), Şarkılar Var (1999), Kusursuz Aşk (2001) ve Benim Adım Aşk (2005) gibi albümlerle ..

Funda Arar – Onursuz Olmasın Aşk

Funda Arar – Onursuz Olmasın Aşk Şarkısı Sezen Aksu'dan dinlemeye alıştığımız, kulaklarımızın aşina olduğu harika bir şarkı. Bu kez Funda Arar'dan dinlemenizi ve farklı bir tat yakalayacağınızı görmenizi istiyoruz. Şarkının sözleri Sezen Aksu'ya, müziği ise Uzay Hepari & Sezen Aksu ikilisine ait. Funda Arar – Onursuz Olmasın Aşk Şarkı Sözleri Bak, yüreğime bak Ateşimi ..

Fırat Tanış – Bunu Bil

Fırat Tanış – Bunu Bil Şarkısı Oyunculukla başlayan kariyerini müzik dünyasına taşımaya niyetli görünen Fırat Tanış'ın söylediği Bunu Bil şarkısı oldukça beğeni topladı. Sözü ve Müziği Fırat Tanış'a ait olan bu şarkının sözlerini okumak ve eseri dinlemek için yazımızın devamına göz atmanız yeterli... Fırat Tanış – Bunu Bil Şarkı Sözleri karışıyor anlamı sözlerin, ..

Fırat Tanış – Hep Sonradan

Fırat Tanış – Hep Sonradan Şarkısı Oyunculuğunun yanında müziğe de yetenekli olduğunu gösteren Fırat Tanış'ın seslendirdiği bir şarkıdır. Ahmet Kaya'dan dinlemeye alıştığımız bu şarkının söz yazarı Ali Çınar. Müzik ise Ahmet Kaya imzası taşıyor. Fırat Tanış – Hep Sonradan Şarkı Sözleri ne sen leyla’ sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ..