loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

E Kategorisi Şarkı Sözleri

Engin Akyürek (Kara Para Aşk) – Tanrıdan Diledim

Engin Akyürek (Kara Para Aşk) – Tanrıdan Diledim Şarkısı Engin Akyürek, 12 Ekim 1981 yılında Ankara'da doğan Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Kara Para Aşk isimli dizide söylediği bu türküyle müzikte de ne kadar yetenekli olduğunu gösteren sanatçının şarkısının ayrıntıları ise şöyle: Engin Akyürek (Kara Para Aşk) – Tanrıdan Diledim Şarkı Sözleri tanrıdan diledim ..

Ebru Yaşar – Kararsızım

Ebru Yaşar – Kararsızım Şarkısı Ebru Yaşar'ın en yeni şarkısı olan Kararsızım'ın sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Bu güzel şarkının sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait. Ebru Yaşar – Kararsızım Şarkı Sözleri kaderde varsa bizim payımız susmak Demekki hersey eksik degerde Tuaf bu halin güvendigin aklın nerde Sıgındıgın yanlıs bi gölge gelemedin kendine sen belkide bilerek Bir adım at ..

Ebru Gündeş – Müstehak

Ebru Gündeş – Müstehak Şarkısı Ebru Gündeş'in en yeni albümü Araftayım'da yer alan şarkıdır. Şarkının sözleri ve müziği Sezen Aksu'ya aittir. Ebru Gündeş – Müstehak Şarkı Sözleri kalbim kırık asabım bozuk İnadına hava ılık Hiç mecalim yok çok halsizim Daha ne olsun sensizim Bu kadar hoyrat olunmaz ki Taş gibi duvar gibi durulmaz ki Benim içim çıkmış ağlamaktan İnsan birazcık ..

Emre Aydın – Her Şeyden Çok

Emre Aydın – Her Şeyden Çok Şarkısı Emre Aydın'ın Kayahan'ın En İyileri isimli albümünden seslendirdiği Her Şeyden Çok isimli parçadır. Şarkının sözleri yazımızın devamında. Emre Aydın – Her Şeyden Çok Şarkı Sözleri bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım Canım bugün ilk defa sensiz kaldım Canım canımın yaprakları gözlerin yok çok canımı yakıyor özlemin Çok çok çok ..

Ebru Gündeş – Bir Devir Bitti

Ebru Gündeş – Bir Devir Bitti Şarkısı Ebru Gündeş'in Araftayım isimli albümünde yer alan şarkıdır. Bu güzel şarkının sözleri ve müziği Sinan Akçıl'a aittir. Ebru Gündeş – Bir Devir Bitti Şarkı Sözleri başkasının sözleriyle Nasıl beni atarsın kalbinden Başkasının gözleriyle Nasıl bana bakarsın gerçekten ben alıştım zaten Sanma ödüm kopuyor Ve böyle gittikçe duygum senden kopuyor Sana kim aşk satıyor alırsan ..

Erdem Kınay feat. Murat Boz – İlk Anda

Erdem Kınay feat. Murat Boz – İlk Anda Şarkısı 1980 yılında Zonguldak'da doğan Murat Boz, şarkıcı ve söz yazarıdır. 2000'li yılların başlarında Tarkan başka olmak üzere bir çok şarkıcıya vokalistlik yaptı. Solo kariyerine ise 2006 yılında çıkardığı Aşkı Bulamam Ben isimli single'ı ile adım attı. 20077'de ilk albümü olan Maximum'u satışa sunarak ..

Ebru Gündeş – Araftayım

Ebru Gündeş – Araftayım Şarkısı Ebru Gündeş'in albüme adını veren şarkısıdır. Bu çıkış parçasının sözleri Şebnem Sungur, müziği ise Gökhan Tepe imzası taşıyor. Ebru Gündeş – Araftayım Şarkı Sözleri bugün yaşıyorsam yarın beni vuracak Aşk kokan yatağımın yalnız tarafı Biliyorum susacak bir yerde haklılığım. Bende hata yaptımlara bırakıp lafı, Ben, sen yokken her yerde ya da hiçbir ..

Elif Yoldaş – Seninle

Elif Yoldaş – Seninle Şarkısı Elif Yoldaş, Ankara'da doğmuş bir pop, punk, rock şarkıcısıdır. Aynı zamanda söz yazarıdır. Ortaokul yıllarında müziğe olan ilgisi ortaya çıkmıştır. Okul gruplarıyla çeşitli ödülleri toplayan Elif Yoldaş, Başkent Üniversitesi Konservatuarı'nda opera şan bölümünü burslu okuyarak birincilikle mezun olmayı başarmıştır. Ardından Gazi Üniversitesi'nde müzik öğretmenliğini de bitirdikten ..

Ebru Gündeş – Oku Canıma

Ebru Gündeş – Oku Canıma Şarkısı "Araftayım" isimli, uzun bir hazırlık çalışmasının ardından çıkan albümde yer alan güzel bir şarkıdır. "Oku Canıma" isimli bu şarkının sözleri ve müziği Sıla Gençoğlu'na ait. Ebru Gündeş – Oku Canıma Şarkı Sözleri geceden sabaha çoktan geçti saat Emin ol afiyete hevesli sıhhat Çalsın arabesk kemanlar susmasın Sarmalansın buzlu anasonla acım aç ..

Ebru Gündeş – Mecbursun

Ebru Gündeş – Mecbursun Şarkısı Ebru Gündeş'in Araftayım isimli albümünde yer alan şarkıdır. Bir çok usta isimden destek alan Ebru Gündeş'in bu şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Ebru Gündeş – Mecbursun Şarkı Sözleri olmaz civanım imkansız vazgeçmek olmaz Ben sana varmazsam eğer gözüm açık giderim Oynar gider yarım aklımda bende durmaz Ben seni almazsam ..