loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

D Kategorisi Şarkı Sözleri

Demet Akalın feat. Gökhan Özen – Nefsi Müdafaa

Demet Akalın feat. Gökhan Özen – Nefsi Müdafaa Şarkısı Demet Akalın, 23 Nisan 1972 yılında Kocaeli'de doğan, eski manken, Türk pop müziği şarkıcısı ve oyuncudur. 1996 yılında Sebebim isimli ilk albümünü çıkardı. Daha sonra 2003 yılında Unuttum, 2004 yılında Banane, 2010'da Zirve, 2012'de Giderli 16 ve 2014'de ise Rekor albümlerini çıkartarak müzik ..

Duman – Kolay Değildir

Duman – Kolay Değildir Şarkısı Duman'ın darmaduman isimli albümünde yer alan şarkıdır. Şarkının söz ve müziği Kaan Tangöze'ye aittir. Duman – Kolay Değildir Şarkı Sözleri yüreğine ateş düşmüş kara haber var Gelen olmaz giden olmaz ah çeker ağlar Pencerede kalakalmış yolunu bekler Gelir anam gelir desem, desem yalandır Güzel anam canım anam kolay değildir işte geliyor uzaktan beze ..

Demir Demirkan – Sor

Demir Demirkan – Sor Şarkısı Demir Demirkan'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Tam Ölmek De Değil" albümünde yer alan "Sor" isimli şarkısının ayrıntıları yazımızda. Şarkı sözleri için yazının devamına göz atın. Demir Demirkan – Sor Şarkı Sözleri ne var biraz daha yaşasam, Ne yazar şimdi ölsem Senin ismin bana yalan olmuş Ne yazar,ne yazar, ne yazar Nefes alsam Ne var ..

Devrim Gürenç – Ağla Halime

Devrim Gürenç – Ağla Halime Şarkısı 1977'de İstanbulda doğan sanatçı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Klasik Türk Müziği eğitimi aldı. Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümüne girerek 2006 yılında bu bölümden mezun oldu. Çeşitli sanatçılara vokal yapan sanatçı, Erol Parlak ile yaptığı düetle dikkatleri üzerine çekti. 2008 yılında Bir ..

Duman – Gözleri Kanlı

Duman – Gözleri Kanlı Şarkısı Duman grubunun çıkardığı "Darmaduman" adlı albümde yer alan kaliteli bir şarkıdır. Albümde Ali Barokas'ın imzasını taşıyan şarkılardan biridir. Sözleri ve müziği Ali Barokas'a ait olan bu şarkının ayrıntıları yazımızın devamında... Duman – Gözleri Kanlı Şarkı Sözleri masum bir can Özgür vicdan Hain diye destan yaratırlar inanırlar Olmaz durulmaz yakışmaz Gözyaşı dinmedi bitmedi halin ..

Demet Akalın – Koltuk

Demet Akalın – Koltuk Şarkısı 24 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan "Rekor" isimli albümde yer alan hoş bir şarkıdır. Bu güzel şarkının sözleri Cansu Kurtçu'ya, müziği ise Cansu Kurtçu & Fettah Can ikilisine ait. Demet Akalın – Koltuk Şarkı Sözleri yok anladım bize karada ayrılık yok Buralarda benden başka kürkçü dükkanı yok Hani bizi tanıştıranlar mutsuzken ortada yok Bizde böyle aşkın şiddeti merhamet yok Bir yuva dedik içine aşk ektik 3 de çocuk istedik kavgadan vakit yok Evde sıcacık yatak İstemezsen koltukta rahat Yeter ki yanımda kal Yada bizi baştan yarat Demet Akalın – Koltuk Şarkısını Sitemizden Dinleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=Ntc99gibwVo Demet Akalın – Koltuk Gitar Akoru F#m Yok anladım bize karada ayrılık yok Bm                     Em            F#m Buralarda benden başka kürkçü dükkanı yok F#m Hani bizi tanıştıranlar mutsuzken ortada yok Bm                        Em      F#m Bizde böyle aşkın şiddeti merhamet yok Bm         F#m    Bm       F#m Bir yuva dedik içine aşk ektik >> x2 Bm             F#m      Em        F#m 3 de çocuk istedik kavgadan vakit yok F#m Evde sıcacık yatak F#m                 F#m(7) İstemezsen koltukta rahat Em               A Yeter ki yanımda kal Em      A-Em-F#m Yada bizi baştan yarat

Demet Akalın – Vay Vay Vay

Demet Akalın – Vay Vay Vay Şarkısı Demet Akalın'ın "Rekor" isimli albümünde yer alan güzel bir parçadır. Sözlerini sizlerle paylaşmak istediğimiz bu harika şarkının müziği Ceyhun Çelikten imzası taşırken, söz yazarı ise Hakkı Yalçın. Demet Akalın – Vay Vay Vay Şarkı Sözleri beni hissedecek kalp yoktu sende Biraz hafif kaldın sen böyle aşka Cazibe katıyor ..

Demet Akalın – Rekor

Demet Akalın – Rekor Şarkısı Demet Akalın'ın albüme ismini veren şarkısıdır. Çıkış parçası olan Rekor'un sözleri Gökhan Şahin'e aitken, müziği Emrah Karaduman imzası taşıyor. Demet Akalın – Rekor Şarkı Sözleri biz bile ayrıldıysak durum gerçekten vahim Aşk acısı ne kadar sürer kalbim yok mu tahminin? Aklımda hala cevapsız bazı şeyler Hiç ummadığım çiftler rekor kırıyor Doğru insanı ..

DJ Snake – Turn Down For What

DJ Snake – Turn Down For What Şarkısı Sahne adı DJ Snake olan fransız sanatçının gerçek ismi William Grigahcine'dir. 1986 yılında Fransa'da doğan bu ünlü sanatçının Turn Down for What isimli bu şarkısı Aralık 2013 yılında yayınlanmıştır. Columbia Records tarafından yayımlanan bu şarkının sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz... DJ Snake – Turn Down ..

Demet Akalın – Gurur Duyarım

Demet Akalın – Gurur Duyarım Şarkısı Demet Akalın'ın 8. stüdyo albümü olan Rekor'da kendine yer bulan güzel bir şarkıdır. Sözlerini aşağıda bulabileceğiniz bu şarkının müziği Fettah Can & Cansu Kurtçu ikilisine, sözleri ise Cansu Kurtçu'ya ait. Şarkının düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyor. Demet Akalın – Gurur Duyarım Şarkı Sözleri Nelerden vazgeçtim Kimleri geride ..