loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

C Kategorisi Şarkı Sözleri

Candan Erçetin FT. Demet Sağıroğlu – Esmer Günler

Candan Erçetin FT. Demet Sağıroğlu – Esmer Günler Şarkısı Candan Erçetin, 10 Şubat 1963 Kırklareli doğumlu, Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve müzik öğretmenidir. Müzik hayatına 1995 yılında yaptığı Hazırım isimli albümle başladı. Daha sonra 1997'de Çapkın, 2000'de Elbette isimli albümleriyle büyük bir şöhret yakaladı. 2004 yılında yaptığı Melek isimli albümle çıkışına ..

Cem Özkan – Nobel Barış Ödülü

Cem Özkan – Nobel Barış Ödülü Şarkısı Cem Özkan'ın çıkardığı single'dır. Bu single çalışmasında yayınladığı "nobel barış ödülü" isimli şarkının sözleri ve müziği sanatçının kendisine; Cem Özkan'a aittir. Cem Özkan – Nobel Barış Ödülü Şarkı Sözleri küçük bir çocuk olmak istedim Hep Hayatım sadece oyun olsun istedim Hep Bütün gün sadece Atıp tutmak istedim Hep sorumuluk neymiş Bilmemek istedim İstedim istedim İstedim ..

Chris Brown – Autumn Leaves Türkçe Çeviri

Chris Brown – Autumn Leaves Şarkısı 5 Mayıs 1989'da doğan ABD'li şarkıcı, söz yazarı, rapçi, dansçı ve oyuncudur. 2005 yılında ilk albümü Chris Brown'u çıkarmıştır. Kendi adını verdiği bu albümden sonra 2007'de Exclusive, 2009'da Graffiti, 2011'de F.A.M.E. albümünü çıkarmış ve son olarak 2014 yılındaki X isimli albümünü çıkararak diskografisindeki albüm sayısını ..

Ceylan (Bu Tarz Benim) – Yetmedi Ettiğim Dualar

Ceylan (Bu Tarz Benim) – Yetmedi Ettiğim Dualar Şarkısı 2014 yılının sonlarında çıkardığı ve hala kalitesini koruduğunu gösteren Ceylan'ın Bana Bir Şey Söyle (Yetmedi Ettiğim Dualar) isimli şarkısının sözleri yazımızın devamında... Ceylan (Bu Tarz Benim) – Yetmedi Ettiğim Dualar Şarkı Sözleri tanrı bile unuttu bu aralar Yetmedi ettiğim dualar Aslında bildiğim bir yol var ama… bana ..

Candan Erçetin – Büyük Aşkım

Candan Erçetin – Büyük Aşkım Şarkısı Yıllarca bir çok farklı şarkıcıdan dinlediğimiz ve kulaklarımızın aşina olduğu bu güzel şarkıyı bir de Candan Erçetin'den dinlemeye ne dersiniz? Çok beğeneceğiniz bu şarkının sözleri ve müziği Kayahan'a ait. Candan Erçetin – Büyük Aşkım Şarkı Sözleri kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum Artık bırakmam seni Sımsıkı sarıl ..

Ceylan – Bana Bir Şey Söyle

Ceylan – Bana Bir Şey Söyle Şarkısı Ceylan, 26 Haziran 1974 İstanbul doğumlu Türk halk müziği ve arabesk müzik sanatçısıdır. Sanatçı birçok albüm çıkarmış, birçok da sinema filminde rol almıştır. "Seni Sevmeyen Ölsün" albümü 1,3 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştır. Sanatçı Mü-yap tarafından altın plak ile ödüllendirilmiştir. Kral TV tarafından iki kere ..

Canan Şimşek – İhale

Canan Şimşek – İhale Şarkısı 2014 yılına damgasını vuran, geniş bir hayran kitlesine ulaşan Canan Şimşek'in en çok dinlenen şarkılarından biridir. Şarkının söz ve müziği Berk Telkıvıran & Görkem Öker ikilisine aitken düzenlemesi Burak Buluç imzası taşıyor. Canan Şimşek – İhale Şarkı Sözleri bitmez sandım korkular kalbimi kaç kere sordular bir tesadüf kandım umutlara beni yordular onlar ..

Diğer Yarım (Cem Özkan) – Bu Alemde Kendimi Tek Geçerim

Diğer Yarım (Cem Özkan) – Bu Alemde Kendimi Tek Geçerim Şarkısı Bir TV Dizisinin müziği olan "Bu Alemde Kendimi Tek Geçerim" isimli şarkı hem dizinin izleyicileri hem de diğer müzikseverler arasında büyük beğeni topladı. Es Es dizisinin müziği olan bu eserin düzenleyicisi Cem Özkan. Şarkı sözleri için yazımızın devamına göz atmanız ..

Cem Karaca – Herkes Gibisin

Cem Karaca – Herkes Gibisin Şarkısı Cem Karaca'nın 12 Eylül Darbesi'nin ardından Batı Almanya'da kaydettiği "Hasret" isimli albümde kendisine yer edinen bu şarkının sözlerini yazımızda bulabilirsiniz. Herkesin aşina olduğu ve Cem Karaca denince akla ilk gelen bu şarkının sözleri Nazım Hikmet Ran'a, müziği ise Cem Karaca'ya aittir. Cem Karaca – Herkes Gibisin ..

Candan Erçetin – Meğer

Candan Erçetin – Meğer Şarkısı Candan Erçetin'in Melek isimli albümünde yer alan ve bir döneme damgasını vuran bu şarkının sözlerini yazının devamında bulabilirsiniz. Şarkının sözü ve müziği Candan Erçetin'e, Düzenlemesi Alper Erinç'e ait. Candan Erçetin – Meğer Şarkı Sözleri ben ne çok hata yapmışım meğer gözüm kapalı bakmışım meğer yıllar geçmiş ben saymışım meğer dostum sanıp ..