loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

B Kategorisi Şarkı Sözleri

Bahadır Tatlıöz – Benim Değil

Bahadır Tatlıöz – Benim Değil Şarkısı Bahadır Tatlıöz, 1976 yılında İstanbul'da doğan, Türk besteci, piyanist ve aranjördür. 2005 yılında Erkan Oğur, Cem Aksel gibi önemli müzisyenlerin desteğiyle perküsyonist Yasin Bozkurt ile birlikte Çalıjazz isimli albümünü yayınladı. Bu albümden 7 sene sonra 2012'de Yıllar isimli bir albümü daha çıktı. Bahadır Tatlıöz – Benim Değil ..

Berkay – İnanırım

Berkay – İnanırım Şarkısı Hızla yükselişine devam eden Berkay isimli şarkıcımızın güzel bir şarkısıdır. Bu şarkının ayrıntıları ise şöyle: Söz - Müzik: Berkay, Çağrı Telkıvıran Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Berkay – İnanırım Şarkı Sözleri sanmasınlar yıkıldım, sanmasınlar ben çöktüm, Bir başka bahar için sadece yaprak döktüm Kalbinde bana yer var mı? tek sözüne inanırım bana ne istersen de Söyleyemem hiç ..

Berkay – Gel Gel

Berkay – Gel Gel Şarkısı Sevilen şarkıcı Berkay'ın Aşk Melekleri isimli albümünde kendine yer bulan şarkıdır. Gel Gel isimli bu şarkının sözleri Berkay Şahin & Çağrı Telkıvıran ikilisine aitken müziği ve aranjesi Çağrı Telkıvıran imzası taşıyor. Berkay – Gel Gel Şarkı Sözleri sonbahardı, soğuk bir sabahtı Gördüm seni, bana yakın gözlerini Ne zamanı ne beni ..

Belçim Bilgin – Çalsın Sazlar

Belçim Bilgin – Çalsın Sazlar Şarkısı 1983 Ankara doğumlu olan Belçim Bilgin, sinema ve dizi oyuncusudur. 2006 yılında usta oyuncu Yılmaz Erdoğan ile evlenen Belçim Bilgin, 2005 yılında çektiği Sıfır Kilometre isimli film ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Hatırla Sevgili, Güz Sancısı, Yol Arkadaşım, Keşanlı Ali Destanı, Sadece Sen gibi ..

Birol Giray Feat. Ferman – İki Yol

Birol Giray Feat. Ferman – İki Yol Sözleri Ve Dinle Şarkısı Elektronik müziği büyük bir kitleye sevdirmiş olan Birol Giray radyo dj'idir. Can Tanca ile birlikte Radio FG'yi kurmuştur. 2000 yılından beri 93.7 frekansıyla sevenlerine birbirinden güzel şarkılar dinletmektedir. Manga'nın Cevapsız Sorular şarkısına yaptığı remix ile 2013 - en iyi remix ..

Bahadır Sağlam – Yağmurlu Bir Pazar Gününde (Gidiyor Gibiyim)

Bahadır Sağlam – Yağmurlu Bir Pazar Gününde (Gidiyor Gibiyim) Şarkısı Türk Pop müziğinde emin adımlarla ilerleyen Bahadır Sağlam Gidiyor Gibiyim isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Youtube'da iyi bir izlenme sayısına ulaşan Sağlam, şimdiden geleceği parlak görünen yetenekler arasında. Kendine özgü bir duruşu ve sesi olan Sağlam'ın Gidiyor Gibiyim isimli şarkısının ..

Bora Duran – Yan Yana

Bora Duran – Yan Yana Şarkısı Bora Duran 23 Mart 1978 yılında doğmuştur. Ortaokul yıllarında gitar çalmaya başlamasıyla müzikle yakınlaşma sağladı. 2001 yılına kadar İzmir'de birçok mekanda müzikle uğraşırken, öte yandan ülkesini yurt dışında da tanıtmış ve Türk-Yunan Dostluk Derneği ile işbirliği içinde olmuştur. Her Sabah (2011), İnsan (2013) isimli iki albümü ..

Hande Yener & Berksan (Bu Tarz Benim Final) – Haberi Var mı

Hande Yener & Berksan (Bu Tarz Benim Final) – Haberi Var mı Şarkısı Hande Yener ile Berksan'dan müthiş bir şarkı daha. Seneye damgasını vurmaya hazırlanan bu şarkı ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Bu Tarz Benim'in finalinde de çalınca adından daha fazla söz ettirir oldu. Bu güzel şarkının sözleri Berksan'a, ..

Berkay – Beni Bozar

Berkay – Beni Bozar Şarkısı Berkay Şahin, 1981 yılında Ankara‘da doğmuştur. Aslen Artvin, Arhavi‘lidir. 1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşamıştır. 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. Albüm çalışmalarından önceleri,Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. 2010 yılında çıkan ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı’ ödülüne layık ..

Berkay – Yığılıp Kaldım

Berkay – Yığılıp Kaldım Şarkısı Sevilen şarkıcı Berkay'ın son albümünden harika bir şarkı daha. Sözlerine bakmak ve şarkıyı dinlemek için yazımızın devamına göz atmanız yeterlidir. Sözleri ve müziği Cansu Kurtçu'ya ait olan bu şarkı müzikseverlerin beğenisini toplayacak gibi görünüyor. Berkay – Yığılıp Kaldım Şarkı Sözleri vakitsiz gittin de iyi mi ettin düşünmeden kırdın, ..

12