loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

A Kategorisi Şarkı Sözleri

Aydilge – Siyah Beyaz Ne Yüce

Aydilge – Siyah Beyaz Ne Yüce Şarkısı Bu sezon Beşiktaş'ın şampiyonluğuna inanan ve koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Aydilge takımı için bir şarkı besteledi. Sözlerini ve müziğini kendisinin yaptığı bu şarkının sözleri yazımızda. Aydilge – Siyah Beyaz Ne Yüce Şarkı Sözleri karakartal ile şampiyonluk gelsin bu sene Gerisi bahane biz divane şampiyonuz bu sene Karakartal ..

Ajda Pekkan – Gönül Sayfam

Ajda Pekkan – Gönül Sayfam Şarkısı Ajda Pekkan'ın 2014 yılında sevenleriyle buluşturduğu bu güzel eserin sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Şarkının sözleri Kayahan'a ait. Ajda Pekkan – Gönül Sayfam Şarkı Sözleri öpüştüm resimlerinle Şarkımız çaldı dinledim Bütün gece bekledim Yine sabah oluyor belki sen gelirsin diye Işıkları söndürmedim Yeri dolsa da hezimetin oluyor içimde hatıralar delik deşik Mektupları okudum seçip seçip Karanfil kokladım ..

Aylin Çoşkun – Pas Pas

Aylin Çoşkun – Pas Pas Şarkısı 1997 yılında Miss Globe güzeli seçilen Aylin Coşkun, güzelliğinin yanında müziğe de yetenekli olduğunu göstermek istedi. Önemli bir ses olan Aylin Coşkun'un Tam Zamanı isimli bir albümü var. Sağındayım Solundayım, Dönmez O, Yaz Gibisin ve Git gibi şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturan Aylin Coşkun'un ..

Ayda Mosharraf – Boğaz’da Yangın Var

Ayda Mosharraf – Boğaz’da Yangın Var Şarkısı 1990 doğumlu olan şarkıcı İsveç'de dünyaya geldi. 10 yaşından beri müziğe ilgili olan Ayda, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz isimli yarışmaya katılmış fakat Hülya Avşar tarafından elenmişti. Ardından O Ses Türkiye yarışmasına katılan Ayda, Halil Sezai'nin isyan isimli şarkısıyla izlenme rekorları kırdı. Ama buradan ..

Ayda – Boğaz’da Yangın Var

Ayda – Boğaz’da Yangın Var Şarkısı 1990 doğumlu olan şarkıcı İsveç'de dünyaya geldi. 10 yaşından beri müziğe ilgili olan Ayda, Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz isimli yarışmaya katılmış fakat Hülya Avşar tarafından elenmişti. Ardından O Ses Türkiye yarışmasına katılan Ayda, burada da elendi. Elenmesi üzerine Acun Ilıcalı'nın isteği ile Yok Böyle ..

Ali Barut – Kalp Hırsızım

Ali Barut – Kalp Hırsızım Şarkısı Ali Barut isimli yetenekli şarkıcının oldukça duygusal bir şarkısıdır. Kalp Hırsızım isimli şarkının sözleri ve müziği yazının devamında... Ali Barut – Kalp Hırsızım Şarkı Sözleri ördüğün duvarların arasında çoktan alışmıştım bu yalnızlığa örtüğün kapıların ardında çoktan kapanmıştım her duyguya aşktan eli boş dönmüşken tutkun alevin sönmüşken kalbimi derine gömmüşken çıktın karşıma başka bir yaşam seçmişken artık ..

Neco feat. Ayşe Özyılmazel

Neco feat. Ayşe Özyılmazel – Hani Şarkısı Tahir Nejat, sahne adıyla Neco 1948 doğumlu bir şarkıcıdır. 1964 yılında Altınparmaklar Orkestrası ile müzik hayatına başlayan Neco, 1967 yılında Moğollar grubunun kurucularından biriydi. Kısa bir süre sonra gruptan ayrılıp aynı yıl Aydemir Mete orkestrası ile çalışmaya başladı. Ardından ünlü orkestralardan İlhan Feyman'a katıldı. ..

Ankaralı Namık – Özür Diliyorum Senden

Ankaralı Namık – Özür Diliyorum Senden Şarkısı Ankaralı müziğinin en önemli temsilcilerinden olan Ankaralı Namık'ın güzel bir şarkısıdır. Şarkının sözleri ve müziği Halit Araboğlu'na aittir. Ankaralı Namık – Özür Diliyorum Senden Şarkı Sözleri yıllarca bekledim seni, Yaktın sevgilim sen beni. Aşkınla ben yaşıyordum, Neden terk eyledin beni. ne kötülük gördün benden, Ölürüm vazgeçmem senden, Affet beni sen sevgilim, Özür diliyorum ..

Alper Kul  – Seni Sana Sen

Alper Kul  – Seni Sana Sen Şarkısı Güldür Güldür Show, Sümela'nın Şifresi gibi filmlerle ve tv programlarıyla tanınan oyuncu Alper Kul, müzikteki yeteneğini de yaptığı Seni Sana Sen isimli şarkıyla gözler önüne serdi. Eşi için yazdığı bu şarkının sözleri ve bestesi kendisine ait. Alper Kul  – Seni Sana Sen Şarkı Sözleri seni sana ..

Aydın Kurtoğlu – Köle

Aydın Kurtoğlu – Köle Şarkısı Aydın Kurtoğlu'nun Köle isimli şarkısının sözleri yazımızın devamında. Sözler ve müzik Nida Ünsal'a, düzenleme ise Serkan Balkan'a ait. Aydın Kurtoğlu – Köle Şarkı Sözleri kime nasıl ikna olucam derken Karşımda gördüm seni Dün bir bugün iki çok erken Dedim ki dur bakalım Sizin ordan geçince Bizi hayal edince Oynayan filmleri saatlerce Dedim ki çek bakalım İçine ..