loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

TRT Radyo Avrupa

radyo kanalı 0 defa önerildi.

TRT Avrupa FM, 2009 yılında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu bünyesi altında kurulan ulusal bir radyodur. Ankara merkezli olarak yayın yapmaktadır. Uydu ve internet sitesi üzerinden erişilebilmektedir.

TRT Avrupa FM, yayın hayatında Türkiye gündemindeki gelişmeleri son dakika bülteni olarak dinleyicilere aktarabilmeyi hedef benimsemiştir. Güncel haberlerin yanısıra, hit olmuş türkçe pop şarkılara müzik akışında yer vermektedir.

Kemik bir dinleyici kitlesine sahip olan TRT Avrupa FM, haber bülteni ve müzik akışı dışında, birbirinden kaliteli sunucularıyla gün boyu çeşitli programlara yer vermektedir. TRT Avrupa FM’in karasal yayını şu an içi bulunmamaktadır. Her an her yerde dinleyebilmek için internet sitemizi kullanabilirsiniz.

TRT Radyo Avrupa radyo kanalı internet üzerinden yayın yapan bir radyo istasyonudur. Genç ve daima genç kalanların tercihi olan TRT Avrupa FM uydu ve kablo yayınlarından da dinleyicisine erişmektedir. Avrupa genelindeki Türk’lere hitap eden TRT Radyo Avrupa Türkiye’deki radyo severlerinde büyük beğenisini topluyor. Yayın programı içerisinde bir çok maceraya sürüklenirken başarı hikayelerini dinleyebilir, müzik ve sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Mart 2007 tarihinde kurulmuş olan bu köklü ve tecrübeli radyo kanalı 24 saat kesinti vermeden müzik ziyafeti sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Türkçe Pop müzik yayını yapan TRT Radyo Avrupa; istek yapılan şarkılara, kültür programlarına ve haber bültenlerine de yer vermektedir. Ayrıca farklı türden şarkıların hitlerini de dinleme imkanınız bulunmaktadır.
30 Kas 2014
( 0 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap