loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Süper FM

radyo kanalı 4 defa önerildi.

Süper Fm Canlı Dinleme Keyfi Sizlerler, Kaliteli ve kesintisiz süper fm dinlemek için doğru adrestesiniz. Süper FM günümüzde en çok dinleyiciye sahip olan yayın gruplarından biri Karnaval Media Group bünyesinde yer alan dijital yayın ve karasal yayınlarla beraber dinleyiciye kolayca erişim sağlayabilmekte olan bir radyo kanalıdır. Süper FM tercih eden kitle genellikle Türkçe pop müzik dinlemekten hoşlanan insan kitlesidir. Süper FM’de Türkçe müziklere yer verilmekte ve En iyi müzik sloganı ile beraber çalışmalarını İstanbul genel merkezinden yürütmektedir. 1992 yılında Cem Uzan’a ait olan Süper FM’e 2003 yılında TMSF el koymuş ve bunun akabinde de Süper FM Karnaval Media Group’a devredilmiştir. 2009 yılından günümüze dek Karnaval Media Group bünyesinde çalışmalarını sürdürmekte olan Süper FM Türkiye’nin ilk özel radyo kanalı olarak bilinir ve Kent FM ya da Genç Radyo’nun ardından peş peşe yayına geçmiş olan özel radyo kanalları arasında yer almaktadır. Karnaval.com’a geçiş yapmasıyla beraber çok daha iyi bir şekilde çalışmaların yürütülmekte olduğu Süper FM’in günümüze dek sabit programcıları arasında en bilindik isimler şüphesiz ki Duydu Özkan ile “Tamamen Duygusal programı” Banu Aksuyek ve Ahmet Kamil Taşkın olarak değerlendirilebilmektedir.

Süper FM Dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde sizlere profesyonel anlamda müzik ziyafeti sunuyor olan bu yayın kanalının içeriğini sunuyoruz. Kısa yol olarak göstermekte olduğumuz bu kanallar arasında super fm müzik kanalı dinlemeyi tercih ettiyseniz Türkçe pop müzik dinlemeyi seviyor olmanız gerekmektedir. Çünkü Süper FM dinleyici kitlesi doğrudan etkileşimli bir yapıya sahip olmakta ve Türkçe pop müzik yayınlarını sizlere sunmaktadır. En iyiler arasında özenle seçilmiş pop müziklere yer verilmekte olan Süper FM yayın akışında insanlar yepyeni şarkılar arasından rahat bir şekilde seçimlerini yapabilmektedir.

 

Süper FM, 29 Ağustos 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan, merkezi İstanbul‘da olan ulusal çaplı bir radyo istasyonudur. İstanbul’la birlikte yedi ilde 90.8 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Türksat 3A uydusundan, D-Smart 510. kanal ve Digiturk 402. kanaldan dinlenebilmektedir. Uzan Grubu tarafından kurulan radyo, devletin el koyması sonucu önce Canwest Grubu’na, ardından Karnaval Medya Grubu’na satıldı.

En İyi Müzik” sloganıyla tam 23 yıldır yayın hayatına devam eden Süper FM, ağırlıklı olarak pop şarkılara yayınında yer vermektedir. Kaliteli yayın akışıyla dinlenme oranında büyük paya sahip olan Süper FM’de, müzik akışı haricinde üç farklı sunucu ile çeşitli programlar yapılmaktadır. Eskiden yeniye, türkçe pop şarkıları kaçırmamak için Süper FM doğru adres.

Süperfm radyo kanalını dinleyerek en iyi müzik keyfine erişebilir ve doyumsuz müzik zevkini yakalayabilirsiniz. Günümüzün en hit olmuş slow ve pop parçalarına yer verilen radyo kanalı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Disiplinli ve başarılı yayın serüveni ile ülkemizin en çok dinlenen radyo kanalları arasında üst sıralara yılların vermiş olduğu tecrübe ile erişmiştir. Sitemiz üzerinden Süper Fm radyo kanalını bilgisayarınız veya mobil cihazlardan kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Spectrum medya grubu içerisinde yer alan Süper FM İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin pek çok bölgesinden yayın yapan ulusal bir istasyondur. 2012 yılında 20. yaş gününü kutlayan Süper FM, yayın hayatına başladığı günden bu yana sıkça kullandığı jingle ı hepimizin ezberine girmeyi başarmıştır. Gösterdiği istikrarlı kalite ile her zaman radyolarda bulundurulan ana frekans olmuştur. Özellikle müzik dünyasına yeni giren sanatçılara olan desteği ile bilinen istasyon herhangi tarza bağlı kalmaksızın, pek çok tarzı bir arada bulundurarak dinleyicilerini kendine müptela etmiştir. Yoğun dinleyici kitlesine sahip olan radyo uzun yılların verdiği tecrübesi ile tüm dünyadaki gelişen teknolojiye kolayca uyum sağlamış ve Türkiye’deki Popüler Türkçe müzik dünyasının liste başı olmuştur. Süper FM Türkiye’nin çok dinlenilen yerli pop radyolarındandır. 40’ı aşkın noktadan yayın yapan bu ulusal radyo istasyonu, internet üzerinden de yüksek ses kalitesi ile tüm dünyadaki geniş dinleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Digital radyo yayını konusunda öncü olan Süper FM standart klasik radyo cihazlarından tutun, uydu, internet ve hatta mobil telefonlardan dahi rahat ve kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaşır. Digiturk, Eurobird ve Turksat ile de bu keyiften faydalanabilirsiniz.
29 Kas 2014
( 4 )
( 2 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (6)
 1. Tülin A. 12 Haziran 2015

  Süper fm günümüzde kaliteli bir şekilde müzik yayınını sürdürmekte olan bir yayın kuruluşu olması ve Türkçe pop müziklerin en yenilerini, en güzellerini sunuyor olmasından dolayı benim tercihlerim arasında yer alıyor. Sizde iyi bir dinleyici olmak isterseniz birincil tercihleriniz arasında cep telefonu, tablet, bilgisayar ya da karasal yayın uygulamalarına yer verilmekte olan cep telefonları olabilir.


 2. Ayşen Melik 12 Haziran 2015

  Benim tercihim süper fm çünkü bir birinden güzel programlara yer veriliyor ve kesinlikle anladığım dilden şarkılar çalmasını seviyorum. Türkçe pop müzikler benim için her zaman diğer şarkılara nazaran ön planda yer alıyor. Keyifli ve kaliteli programlara yer veriliyor olması benim için çok önemlidir.


 3. Hakan Kazık 12 Haziran 2015

  Canlı yayında keyifli bir şekilde müzik yayınına katılma olanağı bulduğum müzik kanallarından biridir. Yalnız bazı programlarda isim vermeyeceğim ama program sunucularının kendini biraz daha geliştirmesi gerekiyor bazı durumlarda yetersiz kalabiliyorlar ve Türkçe’yi iyi kullanamadığı noktalar oluyor. Ama yine de keyifli bir şekilde radyo dinlemek için ideal bir adrestir.


 4. Mahmut Öner 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben size Rusya’dan yazıyorum esasında Bulgaristan göçmeni Türk bir ailenin oğluyum ama içinde bulunduğumuz şartlar beni çalışmak üzere Rusya’ya yöneltti. Buraya gelmeyi düşünen insanlara şunu söyleyebilirim ki bazen kendinizi çok yalnız hissedebiliyorsunuz işte tam o anda eliniz cep telefonunuza gider ve bir anda süper fm ile karşı karşıya kalırsınız.


 5. Mümin mahzup 12 Haziran 2015

  Pop müzik dinlemek bana keyif veriyor ve güncel müzikler olması ayrı bir hoşnutluk katıyor işin içine ben böyle olduğunda nedense daha çok haz alıyorum eğer sizde benim gibi düşünceleri paylaşıyorsanız zaten sizde Süper fm dinleyicisisinizdir. Yolculuklarımın vazgeçilmez kanallarından biri olan Süper fm iyi ki varsın.


 6. Ayşem Nazik 12 Haziran 2015

  Benim tercihim süper fm çünkü bir birinden güzel programlara yer veriliyor ve kesinlikle anladığım dilden şarkılar çalmasını seviyorum. Türkçe pop müzikler benim için her zaman diğer şarkılara nazaran ön planda yer alıyor. Keyifli ve kaliteli programlara yer veriliyor olması benim için çok önemlidir.