loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Kral Pop

radyo kanalı 44 defa önerildi.

Kral Pop müzik yayınına 1 Mart 2011 tarihinde başlamış olup bu tarihten günümüze dek aktif bir şekilde çalışmalarını Doğuş yayın grubu bünyesinde Türkçe pop müzik formatında sürdürmektedir. Kral Pop tercih eden bireyler aynı zamanda Kral Pop’un kardeş istasyonu olarak biliyor olduğumuz Kral FM’i de dinlemektedir. Efsane DJ’ler arasında Arzu Kaya, Banu Candemir, Eftalya, Erkan Eroğlu, Gökhan Çınar, Merih Güzelarda, Mert Ruscuklu, Onuralp İzgi vardır. Kral pop dinlemek isteyen bireylerin birinci tercihleri arasında yer alan internet sitemiz hem bilgisayardan, hem tabletten hem de mobil uygulamalara sahip olan cep telefonlarının Android ya da ios sürümlerinde rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olmaktadır. Kral pop müzik dinlemeyi tercih eden insanlar Eskişehir, Bodrum, Didim, Şanlıurfa, Konya, Osmaniye, Balıkesir Bursa, İstanbul, Marmaris, Muğla, Yalova, Gaziantep, Ankara, Kayseri, Antalya, İzmir, Malatya ve Adana’da aktif olarak karasal yayınları da tercih edebilmektedir.

Karasal yayınlardan ziyade dijital yayınlar ile beraber Türkiye genelinde rahat bir şekilde Kral pop canlı dinleme olanağımız bulunuyor hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda rahat bir şekilde müzik dinleme olanaklarından yararlanmak mümkün olacaktır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde sizlerde dilerseniz Kral pop müzik kanalını dinleyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken ilk işlem Kral pop logosuna tıklamak ve Kral pop için hazırlamış olduğumuz özel sayfaya giriş yapmak, ikinci işlem sesi açarak rahat bir şekilde müzik yayınını dinlemek olacaktır. Dilerseniz Kral pop dinlemek isteyenlere kanal hakkında yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Aynı zamanda da Kral pop internet sayfasından rahat bir şekilde istek parça gönderebilir ve bu alanda hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Kral Pop Radyo, 1 Mart 2011 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.  Doğuş Yayın Grubu’na ait olan bir radyo istasyonudur. Genel merkezi İstanbul olmakla birlikte, on sekiz farklı ilde karasal yayınına devam etmektedir. İstanbul frekansı 94.7’dir. Karasal yayının yanısıra, Türksat 3A uydusunda 11054 H 30000 frekansı ve 5/6 sembol oranı üzerinden dinlenebilmektedir.

Kral Pop Radyo, Kral FM’le kardeş radyo istasyonu olma özelliğini taşımaktadır. Türkçe pop, duygusal, slow, arabesk fark etmeksizin son çıkan şarkılarla birlikte zengin bir arşive sahiptir. Kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda istek parçaları çalmaktadır.

Günün yorgunluğunu atmak veya kafa mı dağıtmak istiyorsunuz ? Kral Pop Radyo size ilaç gibi gelecek !

Kral Pop yazı özeti
23 Eki 2014
( 44 )
( 18 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (10)
 1. Nurcan Tahmini 12 Haziran 2015

  Pop müzik dinlemeyi velhasıl güncel olan şarkıları daha fazla dinlemeyi seviyorum. Yeni müzik haberlerinden bilgi sahibi olmayı seviyorum. Bununla ilgili olarak da benim beklentilerimi iyi bir şekilde karşılayabilmekte olan Kral pop kaliteli ve güvenilir bir şekilde yayın akışını sunuyor olmasından dolayı iyi bir müzik yayını akışını sağlıyor.


 2. Ümit Cin 12 Haziran 2015

  Fırsat buldukça dinlediğim radyo kanallarından biridir. Keyif verici bir müzik yayını yaptığı için hem televizyonda hem mobil cihazlar sayesinde internet siteniz üzerinden keyif alarak dinlediğim kanallar arasında Kral pop geliyor. Yeni müzik arşivlerini ve gelen istekleri kısa süre içinde değerlendiren Kral pop müzik yayını benim için ideal bir adrestir.


 3. Mustafa Payidar 12 Haziran 2015

  Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan yayın kuruluşlarından biri hiç şüphesiz ki Kral pop frekansı olarak bilinir. Bende rahat bir şekilde müzik dinlemek istediğimde birincil tercihlerim arasında dijital yayınlar yer alıyor ve bu noktada Kral pop öncelik verdiğim müzik kanalları arsında geliyor. Sizlere de keyifli bir müzik yayını için Kral pop radyosunu tavsiye ediyorum.


 4. Dilara Hayran 12 Haziran 2015

  Öğrencilik yıllarımdan iş hayatıma kadar vazgeçemediğim radyolardan biri Kral pop oldu. Daima güncel pop şarkılara yer verilmekte olan bu radyo frekansının hem karasal yayınlar üzerinden dinlenebiliyor olması hem de dijital ortamda rahat bir şekilde dinlenebiliyor olması bana pozitif bir enerji verdi.


 5. Dilek Ramza 12 Haziran 2015

  Müzik dinlemekten keyif almak için benim birinci tercihlerim arasında Kral pop müzik yayını yer alıyor. Çünkü yeni şarkılar, etkileyici şarkılar ve keyif verici müzik yayınlarından dolayı etkileyici bir yapıya sahiptir. Türkiye genelinde pek çok alanda aktif bir şekilde karasal yayınlara sahip olduğu için ve internet siteniz içeriğinde dijital yayınlardan dolayı keyif veren bir yayın akışına sahip.


 6. muhammad 10 Ocak 2016

  Merhaba lutfen ferdi babadan bir şarki
  teşekkuler…irandan


 7. Uğur sarsıcı 13 Ağustos 2016

  Bu havalarda çalışan milletimize zaradan yeşil ördek çalarmısın


 8. BETÜL taşdemir 29 Nisan 2017

  merhaba sıradaki şarkıyı Toki haymeana mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerine armağan ediyorum..


 9. Berat kalkan 27 Ocak 2018

  lütfen aleyna tilki o sen olsan bariyi çalın lütfen kahramanmaraş


 10. öznur ilgün 11 Aralık 2018

  merhabalar annem için acil kan lazım 0RH NEGATİF 0535 966 49 07 ilgili ,
  arkadaşlara rica ederim