loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

İstanbul Fm

radyo kanalı 6 defa önerildi.

İstanbul FM, 2 Eylül 1995 tarihinde İstanbul’da kurulmuş olan bir radyo istasyonudur. İstanbul ve Ankara’da 88.6 frekansı üzerinden yerel yayın yapmaktadır. Şu anki sahibi, Demirdöğen Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu başkanı olan Sabri Demirdöğen’dir.

İstanbul FM, yayın akışında ağırlıklı olarak Türkçe pop şarkılara yer vermektedir. Haftanın yedi günü kaliteli sunucuları eşliğinde çeşitli programları yayınlamaktadır. Türkiye’de en çok dinlenen yirmi şarkıyı sırasıyla İstanbul FM’de bulabilirsiniz.

İstanbul FM, yaptığı yeniliklerle de adından söz ettiren bir radyo kanalı olmuştur. Müzik Ödülleri Gecesi düzenleyen ilk radyo kanalı ünvanını taşımaktadır.

Türkiye’nin en bilinir radyo kanalları arasında yer alan İstanbul FM’i İstanbul’da ve Ankara’da 88.6, İzmir’de 106.5, Bursa’da 97.4 frekans ayarlarından dinleyebilirsiniz. İstanbul FM Türkiye’nin bir çok ilinden radyo frekansları vasıtasıyla dinlenebildiği gibi aynı zamanda internet üzerinden de takip edilebilmektedir. Türkiye’nin en köklü kanalları arasındadır ve sadık bir izleyici kitlesine sahiptir. İstanbul FM’in yayıncılık alanında fark yaratan unsurlarından birisi de organize ettiği müzik ödülleridir. İstanbul FM müzik ödülleri adeta halkın sesini duyurmaktadır. İstanbul FM’de son zamanların en hit parçalarını dinleyebilirsiniz. Genellikle Türkçe pop müzik türünde yayın yapılmaktadır. Gece saatlerinde ise daha sakin ve dingin müzikler çalmayı tercih eden İstanbul FM çoğunlukla slow şarkılar yayınlıyor.
28 Kas 2014
( 6 )
( 2 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap