loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Alem FM

radyo kanalı 7 defa önerildi.

Alem FM Canlı ve Kesintisiz Dinlemek için Tıklayın. 89.3 yayın frekansı ile Alem Radyo… Alem FM İstek Hattı için alt taraftaki formu doldurabilirsiniz. 1994 yılından günümüze dek yayın hayatını sürdürmekte olan Çukurova Medya Grubu tarafından 2003 yılına dek yönetimi sürdürülmüş olan ve 2013 yılında TMSF tarafından el konularak 2013 yılında Ethem Sancak’a satılmış olan bir yayın kanalıdır. Karışık Türkçe müzik yayını yapmakta olan Alem FM’de Türkiye’nin en alem radyosu sloganı kullanılarak yayın hayatı sürdürülmektedir. Alem FM karasal yayın hayatını 89.2 olarak İstanbul’da gerçekleştirmektedir. Alem FM’in satışı ile beraber Akşam gazetesi, Sky Türk ve Alem dergisi Ethem Sancak’a satılmıştır.

Alem FM dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde pek çok radyo kanalını rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olmanız mümkün olacaktır. Türkiye genelinde ve dünya genelinde insanların birincil tercihleri arasında yer alan Alem FM internet yayını ve karasal yayın olanakları ile beraber Türkiye’nin en çok tercih edilmekte olan radyo kanalları arsında gelir. Sizlerde Alem FM radyo dinlemek isterseniz ya da radyo yayınları hakkında yorumlar yazmak isterseniz hemen internet sayfamız içeriğinde yer alan uygun bölümlere yorum bırakabilirsiniz.

Alem FM Dinlemek isterseniz;

 • İnternet sitemiz içeriğine giriş yapmanız gerek.
 • Alem FM logosu üzerine tıklamanız gerek.
 • Açılan sayfada sesi istediğiniz düzeye getirerek dinlemeye başlayabilirsiniz.

Alem FM Türkiye genelinde müzik yayını yapmakta olan ulusal bir radyo kanalı olarak görülen istasyondur. Marmara bölgesi aktif bir şekilde yayın hayatını sürdürmekte olan ve bugün 50 üzerinde ana merkezden yayın hayatını yürütmekte olan bir kanaldır. Radyo dinlemek isteyen insanlar internet sitemiz üzerinde hem Alem FM radyo yayını dinleme olanaklarına sahip olabiliyor hem de birçok radyo kanalından isteneni tercih ederek rahat bir şekilde müzik dinleme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

Alem FM yayın hayatına bölgesel olarak başlamıştır. 1994 yılının ocak ayında İstanbul’da ve Yalova’da dinleyicilerine ulaşan Alem FM kısa süre içerisinden Türkiye’nin birçok şehrinde dinleyicilerine ulaşmayı başarmıştır.

Çukurova Medya Grubu bünyesinde yer alan Alem FM İstanbul’da 89.3 frekansından yayın yaparken diğer illerin birçoğunda ise 89.3 frekansından dinlenebilmektedir. Dinleyicileriyle iç içe olmayı hedef edinen Alem FM canlı yayın aracı içerisindeki stüdyodan yayın yapmaktadır.

Alem FM çoğunlukla pop müzik dalındaki şarkıları çalıyor fakat iz bırakan hitleri de ihmal etmiyor. Sadece çalınan hit müziklerle değil aynı zamanda yayınladığı programlarla da dinleyici kitlesine hoş bir deneyim yaşatmak isteyen Alem FM’de radyo programları show tadında geçiyor.

Alem FM bugüne kadar birçok kuruluş tarafından çeşitli ödüller almıştır. Bu da yayın kalitesinin ve genel kitle tarafından beğeni topladığının adeta bir kanıtıdır.

Alem Fm bölgesel olarak başladığı yayın akışını kısa sürede yakaladığı başarı ve kazandığı dinleyici sayısı ile tüm ülke geneline taşımayı başaran ender radyo kanallarımızdan biri olmuştur. Çukurova Medya Grubu bünyesinde yayın akışını sürdüren radyo kanalımız kesintisi olarak 7 gün 24 saat müzikseverleri müziğe doyurmaktadır. Alemfm genel olarak pop müzik parçalarını çalmaktadır, fakat zamanında hit olmuş ve hala eskimeyen şarkılarıda yayınları arasında hatırlatmakta ve dinleyicilerine bu müzik keyfini yaşatmaktadır. Radyo kanalı ülke genelinde genellik 89.3 frekansı ile yayın hayatına devam etmektedir. Radyo cihazlarınızda bu frekansı ayarlayarak Alem fm'i dinleyebilirsiniz.
28 Kas 2014
( 7 )
( 5 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (5)
 1. Sezer Yozgat 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar bana soracak olursanız internetten kesintisiz bir şekilde yayınlarını dinleyebileceğiniz en iyi radyolardan biri Alem FM’dir. Hakikatten adı gibi çok alem programcıları var dinlerken insana adeta keyif veriyor, huzur veriyor, mutluluk veriyor bu insanlar. Alem FM yayınını paylaştığını için teşekkür ederim.


 2. Murat Bayram 12 Haziran 2015

  Ben Sakarya’da yaşıyorum karasal yayın ve dijital yayın bakımından hiçbir şekilde sorun yaşamadığımız yayın kuruluşlarından biri olan Alem FM hem kaliteli bir şekilde çizgisini bozmadan yayın hayatına devam ettiği için hem de gelen istekleri çok kısa bir süre içinde değerlendirerek yayınlama fırsatı sunduğu için benim gözümde apayrı bir yere sahip.


 3. Selime taylan 12 Haziran 2015

  Hem bilgisayar üzerinden hem radyodan hem de mobil teknolojiler arasında yer alan cep telefonumun Android uygulaması ile beraber Alem fm dinleme fırsatına sahip oluyorum. Rahat bir şekilde istek parçalarımı dinleme fırsatına sahip olurken pop müzik konusunda kısa süre içinde yeni parçaları yayınlıyor olması, röportajlar yapması keyif verici.


 4. Beyse S. 12 Haziran 2015

  İş yerimde sabit bir frekans ile dinlediğim Alem fm kesinlikle keyif verici ve emin olabilirsiniz ki bilgi verici bir yapıya sahip radyo programlarına sahiptir. Cep telefonumun ios uygulaması ile radyo dinleme fırsatına sahip olduğum Alem fm yayını çok çok az bir miktarda kota harcıyor ve gün boyu keyifle radyo dinlememi sağlıyor.


 5. Sevcan Çetin 12 Haziran 2015

  İşe giderken ve iş dönüşlerinde serviste cep telefonum sayesinde rahat bir şekilde müzik yayınlarını dinleyebilme olanağına sahip olmak benim için rahatlatıcı bir etken. Tabi o saatlerde keyifli müzikleriyle bana adeta enerji yüklemesi gerçekleştiren Alem fm yayınlarının deneyimli dj kadrosuna ve bu hizmeti sunan sizlere de teşekkürü bir borç bilirim.