loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo On

radyo kanalı 2 defa önerildi.

Radyo On, 1993 yılında Ankara’da kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. 100.7 frekansı üzerinden Ankara merkezli olarak yayın hayatına devam etmektedir. Ankara’daki yerel radyolar arasında en eski olanlardan birisidir. Radyo, ASY Medya Grubu bünyesinde yer almaktadır. Kardeş radyoları Aşk FM ve Ostim Radyo’dur.

“On’dan Kopamayacaksınız” sloganıyla yayın yapan Radyo On, sadece oyun havalarına bağlı kalmadan, popüler slow ve aşk şarkılarına da yayın akışında yer vermektedir. Ankara ilinde ve çevre illerde yıllardır en çok dinlenen radyolar listesinde ilk sıralarda olan Radyo On, yayınladığı programlar, arşivinden yer verdiği şarkılarla, yıllardır dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

 

993 yılında kurulmuş olan 20 yaşındaki Radyo On Ankara’dadır. Dinleyici kitlesi ile en kaliteli ve en yeni içerikleri paylaşmayı ilke haline getirmiş olan radyo kanalı müzik severlerin bir numaralı istasyonu. Enerji dolu, sıcak ve samimi olan ekibi en son teknolojiyi hayata geçirerek dinleyecilerine digital platform yayını yaparak en kaliteli ses titreşimlerini müzik severlerin beğenisine sunmaktadır. Bilgisayar tabanlı alt yapısı sayesinde Ankaralı müzik severlerin keyfine diyecek yok. Ankara ve çevre bölgelerdeki uzun yıllar boyunca en çok dinlenen ve takip edilen radyo kanalı olan Radyo On dinleyicilerinin şikayet ve önerilerini de özenle dikkate alıyor. Müzik şirketleri ile de oldukça iyi ilişkilere sahip olan bu radyo kanalı reklam ajansları tarafından da referans gösterilmektedir. Türkçe müzik seven Ankaralıların vaz geçemedikleri bu radyo kanalı internet üzerinden de tüm Türkiye ve Dünyadan da dinlenebilmektedir.
30 Kas 2014
( 2 )
( 2 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap