loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Banko

radyo kanalı 6 defa önerildi.

Radyo Banko, Ankara merkezli olarak 99.1 frekansı üzerinden yayın yapan, yerel bir radyo kanalıdır.

Radyo Banko, Ankara yöresine ait anonim ve popüler olan şarkılara, oyun havalarına yayın akışında yer vererek, “en neşeli radyolar” şeklinde bir liste yapılsa, bu listede başı çekecek bir rol oynamaktadır. Oyun havalarının yanısıra, yine İç Anadolu bölgesine ait olan hafif müzikleri de Radyo Banko’da bulabilirsiniz.

Yerel yayınıyla birlikte, Radyo Banko’yu internet sitemiz üzerinden de dinleyebilirsiniz. Özellikle Ankara ilinde ve İç Anadolu Bölgesi’nde yaygın olarak dinlenen Radyo Banko, geniş arşiviyle size benzersiz bir oyun havası keyfi sunacaktır.

Radyo Banko Ankara’dan yayın yapan ulusal radyo kanalları arasında yer almaktadır. Ankara merkezli olan Radyo Banko’da Ankara’nın içten ve eğlenceli ezgilerini dinleyebilirsiniz. Ankara’nın klasik oyun havalarını ve son dönemlerde hit olmuş Ankara şarkılarını Radyo Banko’dan takip edebilirsiniz. Radyo Banko genç bir radyo olmasına rağmen, kısa sürede büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı. Kısa sürede gördüğü bu yoğun ilgi sayesinde yakın zamanda Radyo Banko’nun Türkiye’nin diğer illerinde de yayın yapması kaçınılmaz gözüküyor. Merkezi her ne kadar Ankara’da bulunsa da Radyo Banko’yu sitemiz üzerinden de takip etmeniz mümkün. Böylece Türkiye’nin her yerinden Radyo Banko’ya ulaşabilirsiniz. Ankara’dan dinlemek isteyenler de dilerlerse 99.1 frekansını kullanabilirler.
29 Kas 2014
( 6 )
( 1 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap