loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Alaturka

radyo kanalı 10 defa önerildi.

Radyo Alaturka, ilk olarak Max Haber FM olarak yayın hayatına başlamış, 2003 yılında Radyo Alaturka adıyla değişmiş, fakat 2006 yılında Karmaturka adını aldıktan sonra, nihayetinde 2008 yılında yayın hayatına yeniden Alaturka adıyla devam etmiştir.

Radyo Alaturka, İstanbul merkezli olarak 91.0 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Radyoda Türk Sanat Müziği ve Klasik Türk Müziği temalı eserler yayınlanmaktadır. İlk başta Star Medya Grubu’na bağlı olarak kurulan bir medya kuruluşu olarak doğan Radyo Alaturka, şu anda N.A.R Grubu bünyesinde yer almaktadır.

Radyo Alaturka’da on farklı program ve bu programları sunan birbirinden değerli dokuz isimle her gün sabah 07:00 – gece 00:00 arasında yayın yapmaktadır. Unutulmaz kırk beşlikleri, Türk Sanat Müziği’nin usta isimlerini dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Alaturka, Klasik Türk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerini bünyesinde barındıran bir Türk radyo kanalıdır. Her gün sabah 07:00'den, gece 00:00'a kadar, canlı yayınlar da dahil olmak üzere, Türk Sanat Müziği'nin güzide eserlerini dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Radyo Alaturka, bu sene üçüncüsünü düzenlediği "Geçmişten Günümüze Miras" adlı 3. Radyo Alaturka Ses Yarışması'nı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla sunmaktadır.
30 Kas 2014
( 10 )
( 2 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap