loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Nostalji Türk FM

radyo kanalı 78 defa önerildi.

Sayısı yüzü bulan Türk radyolarının birçoğu, genellikle Pop ve yabancı müziklere listelerinde yer vermektedir. Hal böyle olunca, bir kesimin çok sevdiği nostaljik ve aşk şarkılarını, kırk beşlikleri radyolarda bulabilmek zor olabiliyor. İşte bu eksikliği kapatmak için “Aşkın Ritmi” sloganıyla yayın hayatına başlayan Nostalji Türk FM, 2012 yılının sonlarından itibaren Radyo Dejavu olarak yeniden radyoseverlerle buluştu.

Siz de 80’li ve 90’lı yılların nostaljik, aşk şarkılarını seviyorsanız, bu şarkıları dinleyebilmek için doğru yerdesiniz. Radyo Dejavu, İstanbul’da 107.4 ve Bursa’da 93.8 frekansından yayın hayatına devam etmektedir.

Nostaljik şarkılar zamanının en popüler hitleri arasında yer alanların sadece bazılarıdır. Bu yüzden de asla unutulmazlar ve tekrar tekrar dinlemek kimseyi sıkmaz. Hatta bazen günümüz şarkılarından çok daha fazla dinlenir olurlar. Henüz hayatta olmadığımız yıllarda bile sürekli çalınan ve halen dinlenen bu şarkıları Nostalji Türk radyo kanalından takip edebilirsiniz. Alışıldık radyo kanalları bildiğiniz gibi genellikle son dönem hit şarkılara yer veriyor. Bu alandaki eksikliği doldurmak için kurulan Nostalji Türk yayın hayatına 2000 yılında başlamıştır. Nostalji Türk yayına başladığı dönemlerde ve onu takip eden yıllarda genellikle yabancı ve yerli nostaljik şarkılara yer vermiştir. Şimdilerde ise Nostalji Türk’te daha çok nostaljik Türkçe şarkılar çalınıyor. Kanalın format değişikliği ise 5 sene önceki TMSF yönetimine dayanıyor.
28 Kas 2014
( 78 )
( 18 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (2)
  1. ENDER TUMAN 20 Ocak 2016

    ŞARKILAR ÇALARKEN SÖZ-MÜZİK KİME AİT OLDUĞUNU, KİMİN
    SÖYLEDİĞİNİ YAZARMISINIZ.


  2. ayşe gül 22 Mayıs 2019

    aynen lütfen sanatçı ve şarkı isimlerini yazar mısınız? iyi yayınlar, teşekkürler..