loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

TRT Fm

radyo kanalı 3 defa önerildi.

TRT FM 1964 yılından günümüze dek aktif olarak yayın hayatını sürdürmekte olan ve Türkiye’nin en popüler radyo kanallarından biri olarak görülmektedir. TRT FM ulusal yayın alanına sahip olması ile bilinmekte olan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun sahibi olduğu bir kanaldır. Ankara, İstanbul ve İzmir stüdyoları üzerinde dönüşümlü olarak program akışı sürdürülmekte olan TRT FM’de Türkiye’nin en kaliteli ve en sürdürülebilir radyo yayını gerçekleştirilmesine özen gösterilmektedir. 81 il merkezinde ve bütün ilçelerde dinlenebilme özelliğine sahip olan tek müzik kanalı olarak bilinen TRT FM 24 saat canlı yayın yapıyor olması ile bilinir. TRT FM dinlemek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde sizlere canlı yayın performansını aynen aktarıyor ve sizlerde dilerseniz internet sitemiz içeriğinde TRT FM dinleme olanaklarından yararlanabiliyorsunuz.

TRT FM yayınlarını dinlemek isteyen bireyler internet sitemiz içeriğinde yer alan iframe kodlar üzerinden kolayca cep telefonlarının android ya da ios mobil uygulamaları üzerinden, bilgisayar ya da tablet bilgisayarları üzerinden rahat bir şekilde bağlantı sağlayarak internet yayını üzerinden TRT FM dinleme olanaklarına sahip olabilmektedir. TRT FM dinlemek isteyen halkımız hem karasal yayın uygulaması ile beraber radyolarından canlı olarak dinleyebilme olanağına sahip olmakta hem de bilgisayar ya da cep telefonları sayesinde dijital yayın olarak da TRT FM yayınlarını canlı radyo dinleme olanakları ile dinleyebilmektedir.

Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan TRT FM karasal anlamda tüm il ve ilçelerde çekiyor olduğu için insanların birincil tercihleri arasında yer almaktadır. Dilerseniz sizlerde TRT FM için rahat bir şekilde yorumlar bırakabilir ve TRT FM’i sosyal medya araçları üzerinde paylaşabilirsiniz.

TRT FM, 1964 yılında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından kurulan, Türkiye’nin en eski radyosu ünvanını taşıyan, ulusal çapta yayın yapan bir radyo istasyonudur. Reyting oranında Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından birisidir. Türkiye’nin 81 ilinde karasal yayın üzerinden dinlenebilen TRT FM, yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

TRT FM, Türkiye gündemindeki önemli haber başlıklarını dinleyicilerine sunmaktadır. Müzik akışında ise ağırlıklı olarak anonim türk halk müziği, türk sanat müziği ve nostaljik eserlere yer vermektedir.

Yıllardır Türk halkı tarafından oldukça sevilen ve dinlenilen TRT FM’i sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Sitemizde yayın yapılan tüm radyo kanallarını gönül rahatlığıyla bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarından rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Online radyo yayın akışlarının listelendiği web sitemizde siz değerli ziyaretçilerimizin kullandıkları cihazlarda daha rahat müzik keyfi yaşayabilmeleri için, hem masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarda hemde mobil cihazlarda yani cep telefonları ve tabletlerde kullanabileceğiniz farklı arayüz tasarımlarımız ile sizlere kolaylık sağlamaktayız.

Ülkemizin en eski ve en çok dinlenen radyo kanalı olan Trt Fm ve diğer bütün radyo kanallarını sitemiz üzerinden site içi arama formunu kullanarak bulabilirsiniz. Trt Fm ve diğer Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından yapılan bütün radyo kanallarını sitemiz üzerinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en eski radyosu olan TRT FM 1 mayıs 1964 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşu devlet destekli olan TRT fm, devlet adına yayın yapmakta idi. 8 yıl boyunca devlete bağlı olarak yayın yapan TRT fm 1972 yılındaki anayasa değişikliğiyle bir nevi özgürlüğünü ilan etmiştir. TRT fm yayın çizgisini ve kaliteli radyoculuk anlayışını kurulduğu ilk günden beri korumaktadır. Geniş bir program çerçevesine sahip olan TRT Fm’de türk pop müziğinin gündemdeki örneklerinden en güzel anonim Türk halk müziği şarkılarına kadar farklı tarzlarda ve geniş bir yelpazede şarkılar dinlemek mümkün. 00:03-07:03 "Geceden Sabaha", 07:03-10:03 "Memleket Uyanıyor", 10:03-12:03 "Yetkili Servis", 12:03-14:03 "Müzik Arenası", 14:03-16:03 "Radyo Kulübü", 16:03-18:03 "İmbat", 18:03-20:03 "6 Üstü Müzik", 20:03-22:03 "Müzik Durağı", 22:03-04:03 "Gezdim Gördüm Sevdim", 04:03-07:03 "Geceden Sabaha", 07:03-10:03 "Memleket Uyanıyor", 10:03-00:03 "Yetkili Servis"
29 Kas 2014
( 3 )
( 0 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (6)
 1. Tuğra Ç. 12 Haziran 2015

  Sakarya’nın Pamukova ilçesine bağlı Mekece köyünde yaşıyorum. Fırsat buldukça radyo dinlemeyi seven bir birey olarak yaşam boyu TRT yayınlarından faydalandık. Karasal yayın olarak tercih ettiğim radyo yayınlarının yanı sıra artık gelişmekte olan dijital teknolojilerden de yararlanıyor ve her gittiğimiz yerde TRT FM dinleme fırsatına mobil uygulama sayesinde sahip oluyoruz.


 2. Tuğse yaman 12 Haziran 2015

  TRT FM benim için en iyi radyo kanalıdır. Bunun en temel sebebi şudur ki Türkiye’nin her yerinde ve her ilçesinde rahat bir şekilde yayın dinlemiş olmamızdır. Yıllardan beri karasal yayınlarından yararlandığımız bu eşsiz kanala artık dijital ortamda da rahat bir şekilde erişim sağlayabiliyoruz. İşte bu alanda iyi bir radyo kanalıdır.


 3. Narin Fatma 12 Haziran 2015

  Yolda, evde, iş yerinde rahat bir şekilde dinleme fırsatına sahip olduğum TRT FM yayınlarını sizlere de kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü hem rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip oluyorum hem bilgi verici içeriklerinden yararlanabiliyorum hem de yol durumu hakkında net bilgileri trt fm yayınlarından öğreniyorum.


 4. Fırat Doğan 12 Haziran 2015

  Yaşam boyu radyo denildiğinde ilk aklımıza gelen isimler arasında TRT FM radyoları gelmiştir. TRT FM yayınlarının en sevdiğim bir başka yanı ise nerede olursam olayım rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olmamdır. Kesin bir şey var ki bir nesil TRT FM yayınları ile büyüdü ve radyo tiyatrosu hiç unutamayacağım eserleri arasında geliyor.


 5. Nurgül Yemiş 12 Haziran 2015

  47 yıllık hayatımın büyük bir bölümünde TRT FM yayınlarını dinleyip keyifli bir şekilde vakit geçirdim. Çocuklarıma da TRT FM’in radyo masallarını dinlettim, radyo tiyatrolarını dinlettim beraber dinledik. Keyifli zamanlar geçirdik şöyle bir geriye dönüp bakıyorum da hey gidi günler hey diyorum. Keyifli ve güzel bir radyo kanalı istiyorsanız TRT FM’i tek geçerim.


 6. Tarık Zincir 28 Haziran 2017

  Tarık Zincir – “Bir Sabah Geleceksin” isimli albüme yer vermenizi rica ederim. iyi çalışmalar diliyorum.