loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Turkuvaz

radyo kanalı 1 defa önerildi.

Radyo Turkuvaz, 19 Mayıs 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan, ulusal çapta yayın yapan bir radyo istasyonudur. İstanbul merkezli olarak 90.2 yerel yayın frekansından yayın yapmaktadır. Yerel yayının yanısıra, Türksat 3A uydusu üzerinden ve internetten hemen her ortamda ulaşılabilmektedir. Radyo, Turkuvaz Medya Grubu bünyesi altında yayın hayatına devam etmektedir. Radyonun bir önceki adı Kiss FM idi.

“Türkiye’nin Radyosu” sloganıyla yayın hayatına başlayan Radyo Turkuvaz, türkçe karışık müziklere yayın akışında yer vermektedir.  Pop, rock, slow, duygusal, türk halk müziği, türk sanat müziği fark etmeksizin günün her saatinde farklı türden şarkıları Radyo Turkuvaz’da bulabilirsiniz.

Türkiye’nin radyosu sloganı ile öne çıkan Radyo Turkuvaz dinleyicisini dinleme özelliği ile artı puanlar almaya devam ediyor. Dinleyicisinin istek ve taleplerine, zevk ve önerilerine gösterdiği önem adete yayın ilkelerinin en başında gelmektedir. Birbirinden farklı her tarz müzik yayınına yer vermesi de zaten dinleyicisinin isteklerine önem vermesinden kaynaklanıyor. Radyo Turkuvaz İstanbul il merkezinden 90.2 frekansı ile karasal yayın yapan ulusal bir radyo kanalıdır. 2009 yılında kurulan bu genç radyo kanalı genç olduğu kadar dinamiktir de. Her tarz müziğin en yeni ve iyilerine yayınlarında yer veren radyo tüm Türkiye dinleyicisine hitap etmektedir. Pop müzikten fantezi türüne kadar oldukça geniş yelpazesi sayesinde dinleyicilerinin göz bebeği kanalıdır. Gündemden taze ve sıcak haberleri verirken ülkenin en başarılı ve en iyi yayıncılarından oluşan ekibi ile müzik keyfine keyif katıyor. Kararsal yayınlarını 40 farklı bölgeden yapan Radyo Turkuvaz’a uydu üzerinden de erişilebilmektedir
30 Kas 2014
( 1 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap