loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Fenomen

radyo kanalı 4 defa önerildi.

Radyo Fenomen, 12 Eylül 2007 yılında İstanbul’da kurulan, popüler bir radyo istasyonudur. Ağırlıklı olarak İngilizce şarkılara yer vermekle birlikte, Fransız, İtalyan ve İspanyol müziklerinin klasikleşmiş parçalarını da çalmaktadır.

Radyo Fenomen, aynı medya grubunda barındığı  Power FM, Powerturk FM ve Power Love ile kardeş radyo özelliği taşımaktadır. “Maksimum Hit Müzik” sloganıyla yayın hayatına atılan radyonun merkezi İstanbul olsa da, yerel frekans üzerinde altı farklı ilde daha dinlenebilmektedir.

11096 V 30000 frekansı ve 5/6 sembol oranı ile, Türksat 3A uydusundan ve internet adresi üzerinden de dinlenilebilir. Popüler yabancı şarkıları kaçırmak istemeyenler için Radyo Fenomen doğru adres !

Radyo Fenomen`in isteği üzerine sitemiz üzerinden yayını kaldırılmıştır. Radyo Fenomen 2007 yılında İstanbul’da yayın hayatına başlamıştır. Radyo Fenomen’nin kurucusu Cem Hakko, radyonun yayına başlamasıyla ilgili danışmanlık hizmetini Olivier Mauxion’dan almıştır. Radyo Fenomen yerel yayın yapan bir radyo istasyonudur. Konya, İzmir, Antalya, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve Bursa gibi Türkiye’nin ekonomik olarak gelişmiş şehirlerine yayını ulaşmaktadır. İnternet ortamı sayesinde Türkiye’nin her yerinden dinlenebilmektedir. Ayrıca uydu aracılığıyla ve DSMART üzerinden de dinlenebilmektedir. İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca hit parçaların çalındığı Radyo Fenomen klasikleşmiş yabancı şarkılara da yayın akışında yer vermektedir. Radyo Fenomen yayın akışı hafta içi her gün 06:00-10:00 “Herkes Radyo Fenomen’le uyanıyor”, 10:00-14:00 “Fenomen Hit Müzik”, 14:00-18:00 “Fenomen Keyfi”, 18:00-00:00 “Akşam Fenomeni”, 00:00-06:00 “Maximum Hit Müzik” programları yayınlanmaktadır.
30 Kas 2014
( 4 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap